Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Cute Boys
čtvrtek 22. 9. 2016, 19:13:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Na úvod :)

Ahoj všem, po několika málo návštěvách místního chatu jako anonym jsem se rozhodla zaregistrovat a zároveň se tedy představit zde :) Po zcela náhodném (i když na náhody moc nevěřím) objevení filmu Danielův svět jsem začala pohlížet na pedofilii poněkud jinak a hlavně daleko podrobněji, než kdykoliv ...
od Cute Boys
úterý 11. 10. 2016, 18:02:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Orientace

Co jsem tak četla a co jsem nasbírala třeba za zkušenosti (když se podívám i na sebe), tak dle mého zážitky v sexuálním životě - nejen v dětství, pubertě, atd. - ale i v dospělosti můžou ovlivnit to, k čemu se člověk takříkajíc přimkne. Sexuální orientaci bych považovala za vrozenou, ale zároveň si ...
od Cute Boys
neděle 1. 10. 2017, 19:12:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní žena: Nejsme zrůdy, které páchají zlo na dětec

Tak koukám, že s přidáním článku už jsi mě předběhl :D ale nevadí.

Rozhovor byl se mnou, jestli by se někdo chtěl na něco zeptat, tak samozřejmě může.

Jinak slečnu redaktorku musím pochválit, byla moc milá, profesionální. Radost spolupracovat.
od Cute Boys
úterý 3. 10. 2017, 9:42:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuji moc za uznání i VIP členství :) Diskuze se stále rozrůstá - už má přes 1100 příspěvků a paní redaktorka mi včera psala, že už článek četlo přes 150 000 lidí, což je podle nich velmi dobré. :[
od Cute Boys
sobota 7. 10. 2017, 20:51:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Cute Boys jistě patří velký dík za odvahu a osvětovou činnost. V rozhovoru odpovídá opravdu skvěle! K jejímu článku se vyjadřujeme v našem vláknu: ODKAZ V podstatě souhlasím s názory našich jednotlivých členů. Reportérka měla každopádně uvést více upřesňujících poznámek. Rozhodně se nejedná o "ukáz...
od Cute Boys
pondělí 25. 3. 2019, 21:54:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokument Leaving Neverland

Dokument jsem viděla včera, byl opravdu dlouhý, ale myslím, že stopáž byla adekvátní, seděla jsem u toho a neodlepila jsem se po celou dobu. Mám z toho smíšené pocity, rozhodně doporučuji každému se na to podívat, než se začne k tomuto vyjadřovat, protože to má svou sílu a dynamiku. Člověka to minim...