Nalezeno 64 výsledků hledání

Zpět

od Allein
sobota 6. 10. 2018, 19:40:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

To, že dítě s něčím sexuálním neprotestuje, neznamená, že ho daná aktivita nemůže traumatizovat. Četla jsem již knihy o traumatu dětí - čím je dítě mladší, tím pravděpodobnější je, že se ani bránit nedokáže. Jeho obranný mechanismus není jako u dospělého nastaven k tomu, aby se zuřivě bránil, ale m...
od Kasz
sobota 6. 10. 2018, 20:22:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

Reagujem tak vyložene na materiál ktorý po tomto výjmečnom človeku zostal na internete. Jenom u nás to bylo několik banů, výstrah, upozornění... že se o nich i sama média zmiňují. Mohl nakrásně psát různé vznešené texty, ale bohužel jeho chování i u nás bylo přes čáru a kolikrát byl upozorněn, že m...
od Marco Freeman
neděle 7. 10. 2018, 18:52:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

[název webu odstraněn] som si nestihol prečítať celú než ju polícia zmazala, ale myslím si že som si žiadneho rozdielu nevšimol. Ten rozdíl až tak již poznat nejde, protože velké množství jeho příspěvků na tomto webu bylo buďto upraveno nebo smazáno - protože nesplňovalo pravidla fóra. Ve většině z...
od Jednorozec
čtvrtek 18. 10. 2018, 14:54:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

No mně třeba přišel plyšáček svým způsobem jako "pošahaný exot", nicméně mi přišel jako vcelku "neškodný" . To že zneužil "svého postavení ve školce" a osahával holčičky a to i že to nebyla rozhodně jen počáteční "mladická" neznalost znamená, že jsem se dost z...
od Jednorozec
čtvrtek 18. 10. 2018, 19:44:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

Ohledně poškození těch dětí do budoucna, tak tam bohužel hraje hodně to, jak se k tomu staví společnost jako taková. V kulturách, kde se podobné jednání považovalo za normální by holčička žádnou újmu třeba neměla, ale tady to bude slýchat kolem sebe stále dokola a i kdyby ze začátku byla v pořádku ...
od Marco Freeman
čtvrtek 28. 3. 2019, 18:52:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokument Leaving Neverland

Diskuze na téma, zda Michael Jackson děti zneužil či nikoliv, je v tomto okamžiku vcelku zbytečná. Film jsem viděl a jak již psala třeba Cute Boys, je skutečně zajímavý a v mnohém velice uvěřitelný. Co se týče samotného zpracování, hodnotil bych film velice kladně. Nejedná se o žádné roztřepané zábě...
od Dreamer
čtvrtek 22. 8. 2019, 14:13:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje představení

Ahoj všichni, chodím sem už dlouho, ale neměl jsem příliš potřebu se projevovat. Registruji se hlavně proto, abych komunitu podpořil a "započítal se" jako další nekriminální, víceméně normálně fungující pedofil. Faktu, že se mi líbí nedospělé holčičky jsem si vědom od puberty, ale pár dalš...
od Marco Freeman
neděle 10. 11. 2019, 21:51:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trest pro uživatele Tim

Chtěl bych uživatele zdejšího fóra informovat o dnešním incidentu, který se odehrál ve večerních hodinách. Jedna z hlavních a nejpodstatnějších zásad komunity je ta, že se nebudou vyzrazovat údaje vedoucí či odkazující na pravou identitu některého z členů, pokud tento člen k tomuto konání nedá svůj ...
od Marco Freeman
neděle 10. 11. 2019, 22:03:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sraz!!

S ohledem na citlivost takové události, jakou je bezpochyb sraz, přikládám pro jistotu odkaz i na jiné téma, které se týká pořadatele navrhovaného srazu v tomto tématu: Uživatel Tim - trvalý BAN na webu (sekce Tresty a varování)
od Rapunzel
sobota 11. 4. 2020, 18:05:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Vážení a drazí, pohybuji se na webu již pár měsíců, snad dohromady pět, počítám-li i dobu před registrací, a za tento čas jsem poznala několik z vás a hovořila jsem s vámi i v osobních rovinách. Vzhledem k nastavení dnešní společnosti a předsudkům vůči pedofilii se vůbec nedivím, že mnozí končí v de...
od Rapunzel
úterý 5. 5. 2020, 20:25:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak moc může život bolet - pro vás

Na úvod řeknu snad to, že jsem vás odsud z webu dost poznala i mimo chat a fórum, a znám vaše příběhy a vaše prožívání. Potkala jsem zde lidi rovné a charakterní, jako taktéž jejich přesný opak, jenže to se nedá ovlivnit, páč v každé skupině lidí neexistuje jen černá nebo bílá, ale pohybujeme se v n...
od podivin
středa 6. 5. 2020, 0:25:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak moc může život bolet - pro vás

Rád bych ti kromě tlačítka díky ještě tady veřejně poděkoval, že jsi sem přišla. Původně jsem nečekal, že si s tebou vyměním tolik emailů. Vždy to vypadalo jako "teď napíšu trochu víc" a nakonec toho bylo hrozně moc. Bylo to pro mne dost zajímavé, protože jsem přemýšlel, jak vysvětlit tobě...
od Rapunzel
čtvrtek 14. 5. 2020, 3:35:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já versus pedofilové

Včerejší den byl pro mě plný diskuze o tom, zda pochopím, co cítí pedofil, který nemůže naplnit své přirozené touhy po lásce i tělesné blízkosti, intimitě a vztahu s dítětem. A tak mě to dovedlo k zamyšlení, které se nabídlo hlavně po rozhovoru s jedním zdejším uživatelem, kdy jsem si řekla, že by n...
od podivin
čtvrtek 14. 5. 2020, 22:08:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já versus pedofilové

Přikláním se na Michaely stranu. Já čerpám z wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Asexualita Vědci obecně definují asexualitu jako nedostatek sexuální přitažlivosti nebo nedostatek sexuálního zájmu,[5][6] ale jejich definice se liší. Odkazují na osoby s nízkou sexuální touhou a přitažlivostí, ne...
od Kasz
sobota 4. 7. 2020, 12:09:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Naše AV sekce je adeptem na místo, které je téměř kompletním recenzním přehledem filmů, seriálů či jiných snímků, ve kterých vystupují děti. Proč by jednotlivosti měly chybět jenom proto, že někdo požádá o odstranění vlákna nebo jakékoliv zmínky nebo ilustračních fotografií, které jsou načítány např...
od podivin
sobota 4. 7. 2020, 20:43:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Ptala jste se, co znamená, že nás běžné, legální fotky dětí drží „nad vodou“. Představte si prosím na moment, že by se Vám celý Váš život líbily děti. Že byste je shledávala pěknými, že by Vás pohled na ně dojímal, že by Vás nutil k úsměvu i tehdy, kdy byste byla v depresi, že by pro Vás byly takov...
od Smazaný uživatel (gabajaza)
sobota 6. 2. 2021, 10:58:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Opatruj se

Opatruj.se Uvědomuji si, že lidé s pedofilní preferencí mají daleko větší sklony k depresím, úzkostem a psychické nepohodě. Rozhodl jsem se vás proto odkázat na velmi zajímavý projekt, který by mohl alespoň trochu pomoct. Web se zabývá psychickou nepohodou a tím, jak pečovat o své psychické zdraví....
od Rosalie
sobota 8. 5. 2021, 20:24:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můžu být také pedofilní?

Ze začátku jsem si kladla tuto konkrétní otázku: Mohla bych být také pedofilní? Ahoj, jsem tu nová *daisy* a ráda bych se vám také představila. S některými jsem se už potkala na chatu a tedy o mně už něco málo vědí. Pro zbytek je tu tento příspěvek :) Nejsem zas tak výřečná, ale ukecaná být umím - ...
od Bouře
úterý 6. 7. 2021, 16:01:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil?

Ahoj. Říkáš že je ti 16 a líbí se ti mladší holky a stejně staré nebo starší tě nepřitahují. Nejsem odborník ale podobně projevovala pedofilie i u zdejších členů takže je pravděpodobné že pedofil jsi. :) Nezoufej! Je dobře že jsi našel tuto komunitu! Pedofilové nejsou zrůdy ale maj úplně stejnou důl...
od Cykle02
úterý 6. 7. 2021, 16:07:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil?

Neřeš nějaké škatulkování. Lidská osobnost je příliš složitá záležitost, na to, aby šla nějak ohraničit, a tím nějak determinovat do budoucna. Důležité je, aby jsi věděl co je dobré a co zlé, a podle toho se řídil. Pokud toto zvládneš, nebude už ani tak záležet na tom, co za preferenci máš. Přesto, ...