Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od Forst Jan
pondělí 9. 2. 2015, 10:54:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan.F

Původně jsem nechtěl svůj příběh psát, ale nakonec jsem se rozhodl, že nikomu tím neublížím, nic mě to stát nebude, a třeba tím někomu pomůžu. Až tak do 13 let probíhal můj život normálně jak to jen jde. Měl jsem milující rodinu, ve škole jsem byl oblíbený, začali první lasky (dokonce jsem se držel ...
od Jeremy
úterý 11. 4. 2017, 21:26:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj, rozhodne sa tu dozvieš zaujímavé veci :D ale keďže celý tvoj príspevok vyznel tak trochu v zmysle, ako je to všetko okolo pedofílie super, tak malé varovanie: všetko rozhodne nie, rovnako ako je to aj s ľuďmi, na ktorých tu môžeš natrafiť. Takže rozširuj obzory, ale opatrne. A ak by som ich ve...
od Marco Freeman
úterý 11. 4. 2017, 21:58:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj, vítal jsem tě již přes SZ, ale když jsi založila téma v sekci Pro nováčky (za což jsem rád), vítám tě i touto cestou. :) Chtěl bych ještě vyjádřit můj vděk a částečně i obdiv nad tím, že jsi s informací od Jana (ohledně pedofilie) dokázala racionálně pracovat a nezalekla se toho samotného slov...
od Filip
středa 12. 4. 2017, 12:18:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj. Nech sa ti tu páči. Určite ti už Honza o nás veľa povedal. :)
od Little Hero
pondělí 24. 4. 2017, 13:06:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj, taky tě tu mezi námi vítám, už jsme si i psali na chatu. Doufám, že tě tam zase brzo uvidím. :)
od Forst Jan
středa 26. 4. 2017, 22:00:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: FHS UK - kurz Lidská sexualita - přednáška Pedofilie

Tak rok se s rokem sešel a zase přišel termín na přednášku na FHS o pedofilii. Znovu jsme se jí ujali Karel Žák a já. Je mou smutnou povinností vám oznámit, že bohužel z letošní přednášky audiozáznam nemáme. Tak se vám alespoň pokusím nastínit atmosféru: Celá přednáška začala hned vtipným momentem. ...
od Forst Jan
středa 24. 5. 2017, 19:39:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Do redakčního mailu přišlo pozvání pro dobrovolníka z naší komunity, zda by nechtěl vystoupit v pořadu Dobré odpoledne, Česko. Díky své otevřenosti jsem byl vedením osloven, zda bych do toho šel. A já přijal. Sice mám strach, přecejen je to mnohem větší akce, než různé přednášky a diskuse, kterých j...
od Forst Jan
úterý 6. 6. 2017, 17:33:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Už od rána jsem se klepal nervozitou a strachem. Několikrát jsem si říkal, že jsem blázen, že do toho jdu, ale pokaždé jsem se nakonec vrátil k tomu, že to udělat chci. Že se nechci skrývat a že chci pomoci vytvořit svět, kde se nikdo nebude muset bát vystoupit otevřeně s tím, jaký skutečně je. Na m...
od Marco Freeman
úterý 6. 6. 2017, 22:27:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skupina ČEPEK - seznam členů

Jelikož se Jan Forst již delší dobu aktivně zapojuje do akcí souvisejících s osvětou o pedofilii a reprezentování komunity, přičemž tyto činy nabývají i velké sledovanosti (od včerejšího dne dokonce nejen na přednáškách, ale už i v televizní vysílané reportáži), rozhodli jsme se mu udělit Čestné čle...