Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Martin Fafejta
sobota 10. 6. 2017, 16:27:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Vážení přátelé, obracím se na vás s prosbou o účast ve výzkumu „Sebepojetí, coming-out a konstrukce reality u členů Československé pedofilní komunity“. Hledám jedince zaregistrované na webových stránkách http://www.pedofilie-info.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, kteří se považují z...
od Martin Fafejta
pátek 22. 9. 2017, 6:32:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Chtěl bych mockrát poděkovat všem, kteří mi poskytli rozhovor, za účast ve výzkumu. Nakonec to bylo 15 rozhovorů, což je přesně ten počet, který jsem si naplánoval, a to by měl ještě jeden přibýt. V nejbližších době začnu vše analyzovat a pracovat na článcích. Zatím jsem nasbírané informace využil n...
od Martin Fafejta
pondělí 25. 9. 2017, 9:18:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Záznam bohužel neexistuje - resp. já o ničem takovým nevím. Abstrakt příspěvku, co je na webu, jsem musel napsat už v době, kdy jsem ještě nezačal s výzkumem a nakonec jsem to změnil a bylo to "Members of the Czech and Slovak Paedophile Community (ČEPEK): Coping strategies and the role of ČEPEK". Ml...
od Martin Fafejta
pondělí 17. 12. 2018, 14:53:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Po delší době zdravím všechny vespolek a hlásím se s informací o mém výzkumu. V současnosti mám napsáno zhruba 150 normostran, kde shrnuji výsledky svého výzkumu - ještě to není finální podoba, takže pár stránek přibude. V nejbližší době dokončím i dva články pro odborné časopisy - čili výstupem výz...