Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od Kejklíř
pondělí 21. 5. 2018, 9:12:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Coming out k mé manželce

Vážení přátelé, boj je u konce. Nevím zda jsem udělal dobře, ale vytáhl jsem manželku na víkend za Prahu. V pátek při večeři, jsem se rozhodl, že ji vše řeknu o své osobě a udělal jsem to. Koukala na mě jako na zjevení. Její odpověď zněla, že její děti jsem vychoval dobře a nikdy jsem se proti nim n...
od Kejklíř
středa 30. 5. 2018, 0:53:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak jsem se překonal a navštívil sexuologa

No asi ano, navštívil jsem sexuologii a musím říci,že se mi nesmírně ulevilo.Najednou můžete otevřeně mluvit s doktorem,který vás bere jako člověka.Byl to báječný pocit,když jsem odcházel,měl jsem dojem jako by ze mě spadla veškerá zátěž.Vím,že to má v popisu práce,ale stejně ten přístup byl naprost...
od Kejklíř
čtvrtek 31. 5. 2018, 18:55:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

film Na Hory

Musím se s vámi všemi,podělit o pocity z tohoto krátkého filmu. Když jsem si film pustil,čekal jsem,že to bude spot,který bude mít dobrý konec. Mýlil jsem se a i když jsem dokoukal do konce,nebylo mi z toho vůbec dobře. Já sám za sebe můžu říci,že stát se to některýmu z mých kluků,tak mě zavřou,prot...
od Kejklíř
pátek 8. 6. 2018, 1:27:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pomoc klučíkovi

Tak jsem dnes dojel na autobusové nádraží do Berlína a tahal kufry cestujících.Všiml jsem si klučiny,který běhal okolo autobusů a měl oči zalité slzami. Když okolo mě běžel po třetí,nedalo mi to a stopnul jsem ho.Byl to němec a dozvěděl jsem se,že nemůže najít maminku.Odhadem mu bylo okolo 10 let.Vz...
od Kejklíř
úterý 17. 7. 2018, 22:50:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Coming out k manželce? Nedělejte je to blbost!

Zdravím vás všechny. Není to tak dávno,co jsem psal o svém coming outu k manželce.Myslel jsem,že tím sám sebe osvobodím a ulevím svému svědomí a hlavně dám své ženě najevo,že v ní mám neskutečnou důvěru. Byla to spíš neuvěřitelná blbost.Teď už se jen trápím sám díky chladu,který jsem si svým doznání...
od Kejklíř
čtvrtek 26. 7. 2018, 13:46:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přítel exmanželky a mí synové - čeho si všímat, co dělat

Ahoj, spíš bych nejdřív přemýšlel nad vyvolanou panikou. Nicméně si myslím,že když se něco bude dít s dětmi poznáš to.Začíná to nenápadně,budou podrážděné a více stydlivé. Prostě se budou měnit v chování před tvýma očima. Ale i tak bych řekl,že si je třeba jen chce naklonit na svou stranu,nebo jinak...
od Kejklíř
pátek 27. 7. 2018, 13:43:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaký máte názor na člověka, který zneužil dítě?

Nedokážu ani zabít kapra na Vánoce. Ahoj dovol,abych se vyjádřil k této větě pro odlehčení tématu. Kapr a vánoce je pro mě spojení,které bych nedokázal opomenout na našem stole. Než zabiješ kapra,tak je nutné si nejdříve s kaprem promluvit a vysvětlit mu,že jeho bytí na naší planetě bylo stvořeno p...
od Kejklíř
čtvrtek 18. 10. 2018, 14:25:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)

Tak se musím k tomuto vyjádřit také. No předně si myslím, že matka která nechá dospělého cizího muže, aby se s jejím dítětem koupali nahý a svěří mu dítě do péče na nějakou dobu, je s prominutím kráva. O to horší, že ještě řekne, že věděla o jejich lásce a že Dostál se zavázal, že počká do dovršení ...