Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Jednorozec
neděle 3. 9. 2017, 16:16:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuální pomůcky pro pedofily

Koukal jsem na komentáře a spousta lidí se prodejce nejprve ptá jestli je doručení do té jeho země bezpečné. Na podobné zabavování jsme narazil zatím "jen" v británii a austrálii. Obzvláště "vtipný" je komentář že díky tomu úřady odhalili pedofily o kterých nevěděli... Zajímalo by mně jak by člověk ...
od Little Hero
sobota 11. 11. 2017, 2:05:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chápete to

Ahoj, myslím si, že vzhledem k Tvému zneužívání teď sám na sebe pohlížíš jako na potenciálního zneužívače. Ale víš přece sám, že takový nejsi. Jsou zneužívači dětí, sexuální násilníci atp., a pak jsou pedofilové, my, pro které jsou děti nejkrásnější a nejsuprovější lidičkové na světě. No ne? :)
od StrangerByNight
neděle 29. 4. 2018, 19:30:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Návrat

Ahoj, možná si mě pamatujete z let cca 2012 - 2013, kdy jsem sem chodil pravidelně. Od toho roku 2013 jsem se snažil proti své vrozené sexuální orientaci bojovat..., proto jsem sem nechodil. Přece jenom když vidím, jak moji kolegové vedou plnohodnotný partnerský život, bylo mi líto, že já ho mít nem...
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 21. 6. 2018, 8:15:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skončíte v pekle !

To myslíte vážně? To že sejdou z cesty pane ovlivní dítě nadosmrti a hodně se jich už nikdy v životě trauma nezbaví. A za tohle by měli být ty nejvyšší tresty. To, že Kejklíř neodsuzuje ty, kdo zneužili dítě, neznamená, že souhlasí s jejich činem. Jen je neposílá hned do pekla, od toho tu jsou jiní...
od Chatnoir
čtvrtek 26. 7. 2018, 13:56:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přítel exmanželky a mí synové - čeho si všímat, co dělat

Díky za odpověď. Přiznám se, že první podnět pro to se tím začít zabývat, přišel od mé ženy. Tedy z jistého hlediska "vnějšího" pozorovatele, to jen k tomu, jak moc jsem v tom zainteresován z hlediska vztahu s matkou. Nutno také dodat, že manželka je někdy více "ostražitější" než já, což je někdy vý...
od Návštěvník
čtvrtek 26. 7. 2018, 16:11:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přítel exmanželky a mí synové - čeho si všímat, co dělat

Já si jenom dovolím malou poznámku k tomu. Píšeš že onen partner nepatří k těm nejbystřejším, což samozřejmě nedokážu posoudit. Ovšem facebook, instagram, různé messengery přes nejrůznější sociální a skupinové sítě jsou takových plné a možná už i přeplněné. Rozhodně to nechci nijak zlehčovat, ale si...