Věkové preference

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Věkové preference

Re: Věkové preference

od Daniel » úterý 23. 6. 2015, 2:34:27

Plyšáček píše:Promiňte, že to píši - nechci nikoho urazit, ale pokud se někomu líbí (sexuálně přitahují) i dospělí, není u mne pořádný pedofil. Rovněž dolní hranice v pubertálním věku objektu není pro mě regulérní deviace.

Vtipné na tom je, že se asi málokoho "dotkne", když mu je oznámeno, že není pedofil. :D
Tak zrovna se mě to dotklo. A dotklo se mě to natolik, že se mi teď nedaří usnout. Asi se za mě stává egosyntoní pedofil ;)

No nic, Plyšáček píše, že nechtěl nikoho urazit, tak budu předpokládat, že nechtěl zapříčinit ani moji dnešní nespavost :D Každopádně mě jeho slova dala inspiraci pro napsání jednoho příspěvku. Tak se mi snad začne chtít spát, než to dopíšu.

Re: Věkové preference

od Jednorozec » pondělí 22. 6. 2015, 23:40:14

Plyšáčku, já nikde žádné nekonečné téma nezaložil...
Evidentně asi nejsem "pořádný" pedofil, i když tohle označení mi přejde poněkud divné. Každopádně nevidím důvod takto pedofily rozlišovat, stačí to, že jsou tací co mají rádi nemluvňata či puberťačky.

Re: Věkové preference

od fenix » pondělí 22. 6. 2015, 17:29:20

Sám bych se klidně nazval, jelikož jsem takový normální blázen, deviantně pedofilním magorem. :D

Re: Věkové preference

od Plyšáček » pondělí 22. 6. 2015, 11:02:41

Jednorozec píše:Pedofil je podle mne i ten kterého sice přitahují dospělé ženy, ale ne tolik jako holčičky. Je to pro toho člověka asi existenční výhoda ale neznamená to že není pedofil...
Neznamená, nikde jsem to nepsal (Jednorožče, nezkoušej díky nepřesnému chápání zakládat další nekonečné téma naplněné handrkováním!), ale o těchto lidech zkrátka nehovořím jako o pedofilech s přívlastkem klasičtí, čistí, pořádní ap.

Je-li člověk (muž či žena) sexuálně přitahován k dětem, je pedofilně orientován, převažuje-li tato preference, mluvíme o pedofilovi, převažuje-li jiná preference, můžeme mluvit o jinak orientovaném člověku s mírnými pedofilními sklony. Lidská sexualita je velice jedinečná a pestrá záležitost. My zde jsme toho důkazem.
Jednorozec píše:Jinak je pěkně vidět, že vrchol preferencí je někde kolem 10 let. Tak by to možná chtělo přestat sem (do sekce fotek a videí) dávat hlavně fotky 4-5 letých holčiček.
Jednorožče, v sekci Modelingu je a bude i mnoho dívek kolem deseti let, ale především si uvědom, že každým rokem stárnou a za pár let jim tam přidáme aktuálnější fotografie, na kterých si jiní smlsnou. Jejich vlákna nejsou ukončená, nýbrž porostou s nimi. Záleží na jednotlivých členech, jak se kdo zapojí do společné tvorby a jak se komu která bude líbit.
Jednorožče, začni vkládat starší slečny. Bude to dle mého skromného názoru prospěšnější, než Tvé nekonečné a zoufalé cachtání s Fenixem a vaším mrtvým taťkou. (Pro nezasvěceného čtenáře -jedná se o toto téma).
Gabriel Svoboda píše:Tak zavedeme zase jiné slovo... Není žádný důvod mít negativní pocity ze slova deviant.
Já slovo deviant považuji za skvělé a rozhodně bych neblbnul lidi novými termíny.
Jenže, ouha, většina lidí se s tímto slovem nerada ztotožňuje.
Je-li dívka v pubertě dospělého vzhledu, proč mluvit o jejích obdivovatelích jako o deviantech. To jsem nikdy nepochopil.

Re: Věkové preference

od Jednorozec » pondělí 22. 6. 2015, 9:34:44

Mě by se líbilo označení magor, to je takové "neutrální" :D

Jinak je pěkně vidět, že vrchol preferencí je někde kolem 10 let. Tak by to možná chtělo přestat sem (do sekce fotek a videí) dávat hlavně fotky 4-5 letých holčiček.

Re: Věkové preference

od Gabriel Svoboda » pondělí 22. 6. 2015, 9:29:36

Plyšáček píše:Pokud se člověk považuje za devianta, může mít ze sebe negativní či smíšené pocity, pokud někoho považuje za devianta, má potřebu jej léčit, možná i urážet, a děti kolem chránit.
Tak zavedeme zase jiné slovo, to se zase zprofanuje, zase z něj dotyčný bude mít špatné pocity a tak dále. Nemá smysl v tomto kruhu pokračovat. Není žádný důvod mít negativní pocity ze slova deviant.

Re: Věkové preference

od Jednorozec » pondělí 22. 6. 2015, 9:28:07

Pedofil je podle mne i ten kterého sice přitahují dospělé ženy, ale ne tolik jako holčičky. Je to pro toho člověka asi existenční výhoda ale neznamená to že není pedofil...

Re: Věkové preference

od Plyšáček » pondělí 22. 6. 2015, 5:55:58

Kasz píše:Deviace, nedeviace, na tom nesejde. Prostě je to označení pro určitou preferenci.
Dle mého na tom právě velice závisí pocit pohody nositele oné sexuální variace i chování a intervence jeho okolí.

Pokud se člověk považuje za devianta, může mít ze sebe negativní či smíšené pocity, pokud někoho považuje za devianta, má potřebu jej léčit, možná i urážet, a děti kolem chránit.

Re: Věkové preference

od Kasz » neděle 21. 6. 2015, 22:34:36

Deviace, nedeviace, na tom nesejde. Prostě je to označeni pro určitou preferenci.

Re: Věkové preference

od Marco Freeman » neděle 21. 6. 2015, 17:57:45

Plyšáček píše:Základní pojem je PEDOFILIE, má řadu specifičtějších "podpojmů": nepiofilie, infantofilie, "pravá" pedofilie, efebofilie a hebefilie) a možná i jiné specifické dovětky.
Někdy se to uvádí jako podpojmy, ale někdy to bývá zařazeno mimo pedofilii. Takže to neuváděj tak jistě, jak to uvádíš.

Re: Věkové preference

od Plyšáček » neděle 21. 6. 2015, 17:52:10

Marco Freeman píše: Pokud má dolní hranici v pubertálním věku, tak to již není pedofil, ale hebefil a efebofil, od toho tu zde ty pojmy jsou. A ano, i to jsou deviace.
Marco, já zde nesděluji něco, co se obecně traduje a ví, ale svůj vlastní postoj a vhled, navíc návrh na změnu obecného a medicínského vnímání.

Základní pojem je PEDOFILIE, má řadu specifičtějších "podpojmů": nepiofilie, infantofilie, "pravá" pedofilie, efebofilie a hebefilie a možná i jiné specifické dovětky.

DLE MÉHO ale hebefilie a efebofilie zkrátka NEJSOU deviacemi.
Ne, že by to byla nějaká moudrá autorita, ale viz. i článek Sexuolog Zvěřina: Co muže přitahuje k nezletilým dívkám.

Můj názor: Pokud se někomu líbí pubertální I DOSPĚLÍ jedinci, neměl by se tím jakkoliv trápit a zabývat, nikterak se v tom vyžívat ("Miluji ji, ale je pod zákonem. Ó, jak já trpím...") Jen musí samozřejmě hledět na dodržování zákonné hranice. Zkrátka ať se zamilovává na jiných místech - tam, kde se scházejí dospělí.

Specifickým problémem by byla situace, kdy by byl jedinec vzrušován a sexuálně přitahován adolescenty i dospělými, ale schopnost zamilovat se by u něj byla rozvinutá pouze ve vztahu k adolescentům.

Re: Věkové preference

od Marco Freeman » neděle 21. 6. 2015, 17:27:04

Plyšáček píše:Promiňte, že to píši - nechci nikoho urazit, ale pokud se někomu líbí (sexuálně přitahují) i dospělí, není u mne pořádný pedofil. Rovněž dolní hranice v pubertálním věku objektu není pro mě regulérní deviace.
Pokud se někomu líbí i dospělí i děti, tak to neznamená, že není pořádný pedofil (a ani že je nepořádný pedofil), ale že je pedofil jen částečně. Což nijak nedokazuje "kvalitu sexuality". (To je mi taky termín.)

Pokud má dolní hranici v pubertálním věku, tak to již není pedofil, ale hebefil a efebofil, od toho tu zde ty pojmy jsou. A ano, i to jsou deviace.

S přáním hezkého zbytku neděle,
Marco F.

Re: Věkové preference

od Plyšáček » neděle 21. 6. 2015, 17:18:15

Simgirane, záslužná vědecká činnost. Jistě si Tvé vlákno zaslouží být v budoucnosti zařazeno do Odborné sekce...

Promiňte, že to píši - nechci nikoho urazit, ale pokud se někomu líbí (sexuálně přitahují) i dospělí, není u mne pořádný pedofil. Rovněž dolní hranice v pubertálním věku objektu není pro mě regulérní deviace.

Vtipné na tom je, že se asi málokoho "dotkne", když mu je oznámeno, že není pedofil. :D

Pokud se někdo striktně vymezuje hranicí 15 let, mám pocit, že mu jde spíše o zakázané ovoce než o faktický vzhled objektu.

Re: Věkové preference

od simgiran » neděle 21. 6. 2015, 17:01:10

Tak jsem vykreslil i podíly vzorků preferující určitý věk. Grafy zachycují jen věk do 25 let, i když mezi GL a BGL byli lidé, kterým se líbí i starší.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přímé odkazy: BL; GL; BGL

Re: Věkové preference

od Jednorozec » neděle 21. 6. 2015, 11:49:01

A co to zkusit seřadit podle počtu příspěvků či věku?
Taky by ten graf šel předělat tak, že by na spodní ose byl věk a na svislé, kolik lidí ho preferuje, to by asi byla zajímavější závislost.

Věkové preference

od simgiran » pátek 19. 6. 2015, 21:59:43

Vykreslil jsem do grafů věkové preference uživatelů fóra. Omezil jsem se na uživatele s alespoň 20 příspěvky, vyloučil jsem uživatele, kteří nejsou zaměřeni na děti, konkrétně ty se spodní hranicí preferovaného věku 15 a více let, lidi s nevyplněnými nebo zjevně nesprávnými údaji (věk od 0 do 0 let, přičemž vím, že dotyčný není exkluzivně zaměřen na kojence). Grafy jsou zvlášť pro uživatele preferující chlapce (27), pro uživatele preferující dívky (34) a uživatele preferující chlapce a dívky (4). Položky v grafech jsou seřazeny podle průměru minimálního a maximálního věku (protože se mi to tak líbilo).

Dodatečné poznámky: Údaje nepostihují, pokud se někomu líbí chlapci v jiném věku než dívky nebo pokud se mu líbí například prepubertální dívky a dospělé ženy, ale ne dospívající dívky. Dále se může mezi jednotlivými uživateli lišit, na jaké úrovni přitažlivosti postaví hranici uvedeného rozpětí. Pokud se dvěma lidem líbí kluci kolem deseti let a stejně jim preference klesají směrem ke starším nebo mladším, jeden může uvést třeba 8-12 a druhý 6-14. U BGL je nedostatečná velikost vzorku pro jakékoli obecnější závěry.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přímé odkazy: Preference BL; Preference GL; Preference BGL

Nahoru