Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Sertralin » úterý 3. 12. 2019, 15:56:52

Rozhodně bych se pedofilie nejraději vzdal. Přináší mi to jen trápení a nic mi to nedává na oplátku. Je to jako nádor, který mě užírá zevnitř.

Vadí mi, že se musím neustále schovávat jako nějaký kriminálník, kterému se příliš nedostává pochopení. Celý život budu střežit toto prazvláštní tajemství, jelikož zatím nevěřím nikomu na tolik, abych se svěřil a zároveň tak riskoval, že to použije proti mně nebo mě přinejmenším zavrhne.

Na pedofilii sám u sebe vlastně nevidím žádné výhody. Kdyby to šlo, hned bych se přeorientoval na dospělé a žil „normální” život. Takhle vidím svoji budoucnost jako prázdný, nenaplněný život bez lásky a v osamění. Ale možná to je částečně i můj pesimismistický pohled na svět. Určitě existuje nějaké zrnko naděje, že i přes tyto aspekty lze žít šťastný a naplněný život, ale popravdě tomu sám nevěřím a ani nemám motivaci něco na tom změnit.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Hebeš » úterý 3. 12. 2019, 7:39:44

301 píše:
pátek 30. 8. 2019, 22:39:09
Já si nemyslím že to tak je pokud nemá psychické problémy.
Je velmi pravděpodobné, že mezi pedofily bude větší procento sebevrahů než mezi většinovou společností.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od 301 » pátek 30. 8. 2019, 22:39:09

Kdyby to šlo změnit změnil bych svou orientaci na normální. Ale jelikož to nejde tak už pár měsícu to taky beru jako součást sebe. Já jako mladý člověk mám výhodu navíc v tom že se snadněji mohu skamarádit třeba s 12 letým dítkem... větší problém to bude třeba ve 40ti. Někde jsem čet že pedofil svuj život končí sebevraždou. Já si nemyslím že to tak je pokud nemá psychické problémy.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Daniel » pátek 8. 3. 2019, 18:57:33

Mathias8 píše:Predsudky. Mozes byt aky chces. Mozes sa aj rozkrajat ked povies ze sa ti paci niekto alebo ked povies niekomu ze sa ti pacia deti alebo povies maloletej ze si do nej zamilovany alebo iba ze ju mas rad alebo niekoho ze mas rad...to je jedno tak dostanes nalepku pedofil alebo uchilak
Kasz píše:Mathiasi, nevím, jestli píšeš o nějakém vzorku populace, protože z mnoha lidí, kterým jsem se kdy dobrovolně svěřil, ve smyslu, v jakém píšeš, nezareagoval negativně nikdo.
Mám stejnou zkušenost jako Kasz. Svěřil jsem se více lidem a nikdo z nich nezareagoval negativně. Když nad tím ale přemýšlím, tak si uvědomuji, že všichni ti lidé měli jedno společného. Všichni byli spokojení si svým životem a nikomu z nich nepůsobila jejich sexualita problémy.

Představte si čtyřicetiletého kolegu, který má stejně starou manželku. A jako každému většinovému chlapovi mu ženy připadají sexuálně nejpřitažlivější kolem dvacítky. Co teď? Vymění svoji manželku za novější a hezčí model? Půjde před vysokou školu oslovovat studentky? Bude obletovat novou kolegyni, které nastoupila do práce čerstvě po střední škole? Ne, nemá k tomu nejmenší důvod. Manželku má rád, práce ho baví, dům mu stojí a dobře slouží, děti si ho váží a plus mínus ho poslouchají, kamarádi jsou fajn. Se svým životem je spokojený a nemá důvod něco zásadního na něm měnit. Prostě je v pohodě. A protože máme tendenci soudit druhé lidi podle sebe, tak i o kamarádovi, který se mu svěří se svou pedofilní orientací, bude mít tendenci předpokládat, že je v pohodě. A že kamaráda vzrušují malé holčičky? No, pořád lepší, než kdyby ho vzrušovali čivavy.

Naproti tomu jsem zažil padesátiletého kolegu, který obletoval mladou kolegyni, jež nastoupila na jeho oddělení. Podotýkám, že ani osobnostně, ani finančně na to neměl. Prostě do Karla Gota měl hodně daleko. A navíc byl ženatý. Došlo to až tak daleko, že ji doprovázel, když potřebovala jít o dvě patra výš k místnímu ajťákovi požádat o změnu zapomenutého hesla. Působilo to neskutečně hloupě a trapně. Ani se dotyčné nedivím, že to po několika týdnech zabalila. Co by si asi myslel takový člověk, kdybych se mu svěřil? Člověk, který v oblasti sexuality a sexuálního chování ztrácí soudnost? Člověk, který se svým životem evidentně spokojený není? Člověk, jehož sexualita působí jemu i jeho okolí komplikace? Opět mě bude soudit hlavně a především podle sebe a bude tedy předpokládat, že tom musím být podobně jako on. Vlastně ne, bude předpokládat, že na tom musím být hůř než on, protože já jsem přece "úchyl", kdežto on je "normální chlap". Bude mít potřebu sám před sebou si omluvit svoje chování a dokázat si, že on je něco lepšího.

Chci říct, že rozumím tomu, že jsou lidé, kteří mají s pedofili problém, protože zaměňují pedofilii se sexuálním zneužíváním dětí. Pokud byl ale takový člověk seznámen s tím, že to tak není a stále má vůči pedofilům nepřekonatelný problém, pak se k tomu stavím tak, že je to pouze a jedině JEHO problém. A že to něco vypovídá o něm samém.
Kasz píše:Myslím si, že k tomu není třeba nějaká překotná fyzická přitažlivost. Život je o kompromisech. Ano, z přirozenosti je pro pedofila obtížnější najít si dospělou životní partnerku, ale i to se dá, nesmí člověk házet flintu do žita. Kdybych to ve tvém věku vzdal, nikoho bych nikdy nenašel.
Myslím si, že nejdůležitější je, zda pedofil dokáže prožít vůči dospělé ženě zamilovanost a romantickou lásku. Jsou pedofilové, kteří šli do vztahu s tím, že důležitá je tolerance, úcta a porozumění a city snad přijdou později ... a ony nepřišly.

Přiznávám se, že i já jsem se svou budoucí manželkou začal chodit bez toho, aniž bych do ní byl zamilovaný. Zaujala mne svoji malou výškou a já si řekl, že to zkusím, a buď to vyjde, nebo ne. Vyšlo to. Zamiloval jsem se do ní v okamžiku, kdy jsem zjistil, že je ona zamilovaná do mě. Ale kdybych s ní chodit nezačal, tak to nezjistím.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Fx100d » sobota 2. 3. 2019, 19:07:18

Já myslím, že hodně záleží na tom, jací lidé žijí v okolí, ale i na tom, komu se svěřím a komu ne, případně za jakých okolností to vyjde najevo. Já si vždy dával pozor, kam se koukám a jak dlouho, a hlídám dalčích hodně věcí, abych nevyvolal nějaké podezření. Když jsem v kontaktu s dětmi, vždy jejich rodiče ví, že jsou se mnou a kde. Sám jsem se několika lidem svěřil a přijali to bez problémů. Chápu ale, že ne každý má kolem sebe tak chápající lidi.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Kasz » sobota 2. 3. 2019, 16:24:05

Je mi jasné, že zkušenosti mohou mít různé, a hodně záleží i na osobnosti dotyčného - nakolik ho lidé vnímají v běžném kontaktu. To určitě dělá hodně. Ale zase si nemyslím, že by odsouzení přicházelo tak často, spousta lidí pochopit dokáže. Nebo když ne pochopit, tak alespoň neodsoudit. Nevěřím tomu, že bych se pohyboval v nějakém hodně odlišném prostředí oproti jiným lidem.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Návštěvník » sobota 2. 3. 2019, 16:01:42

Kasz píše:Svěřil jsem se matce holčičky, do které jsem byl zamilovaný, a mohl jsem k nim domů na návštěvu chodit i nadále. Svěřil jsem se několika rodičům různých dětí, do kterých jsem nebyl zamilovaný, ale měli třeba dceru, a přesto mi vyjádřili podporu a kontakt s jejich dítětem mi nezakázali. Svěřil jsem se i dvěma kolegyním učitelkám ve škole, kde učím, a žádná negativní reakce se nedostavila.
To že jsi ty neměl nikdy problém s negativní reakcí a tvé okolí akceptuje tvé pedofilní zaměření, ještě neznamená že tomu tak je u všech. Tvé okolí tě nejspíš zná jako pedagoga, toho kdo je s dětmi v kontaktu denně a tak je pro ně jednoduší přijmout tuto informaci o tobě. Pokud člověk v kontaktu s dětmi není, může to být pro okolí komplikovanější, jelikož prostě stále platí rovnice pedofil=úchyl. Ani rodina nemusí vždy akceptovat toto zaměření, stačí se jen podívat jak reagují někteří příbuzní na homosexuály. Já sám jsem měl v životě jediného člověka kterému bych byl schopný, ochotný a odhodlaný se svěřit, ale nestihl jsem to a teď už nemám komu. Je také potřeba aby ten komu chci tuto informaci poskytnout byl schopný s touto tíhou žít. Bohužel já mám kolem sebe jen lidi kteří by reagovali buď negativně nebo by to na ně bylo příliš velké sousto a oni by se samy potřebovaly svěřit někomu dalšímu s tím, co o mě ví.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Kasz » sobota 2. 3. 2019, 9:41:59

Mathias8 píše:Pritahuju ma iba do 14 rokov. Hambim sa za to. Keby ma pritahovali aj starsie bol by som stasnejsi... a mozno uz mal konecne nejake dievca... Myslim ze je mi sudene byt sam
Ledacos je z tohoto pohledu komplikované, ale pokud bys hledal nějakou citlivou dívku, která tě bude mít ráda, myslím si, že bys mohl zjistit, že i starší tě může svým způsobem přitahovat, i když fyzicky ne nikdy tak, jako holčička tebou preferovaného věku. Může tě přitahovat různými jinými způsoby, mentálně, společnými tématy k hovorům, společnými aktivitami, společnými názory, tím, že chce s tebou být.

Myslím si, že k tomu není třeba nějaká překotná fyzická přitažlivost. Život je o kompromisech. Ano, z přirozenosti je pro pedofila obtížnější najít si dospělou životní partnerku, ale i to se dá, nesmí člověk házet flintu do žita. Kdybych to ve tvém věku vzdal, nikoho bych nikdy nenašel.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Kasz » sobota 2. 3. 2019, 9:35:03

Mathiasi, nevím, jestli píšeš o nějakém vzorku populace, protože z mnoha lidí, kterým jsem se kdy dobrovolně svěřil, ve smyslu, v jakém píšeš, nezareagoval negativně nikdo. Svěřil jsem se matce holčičky, do které jsem byl zamilovaný, a mohl jsem k nim domů na návštěvu chodit i nadále. Svěřil jsem se několika rodičům různých dětí, do kterých jsem nebyl zamilovaný, ale měli třeba dceru, a přesto mi vyjádřili podporu a kontakt s jejich dítětem mi nezakázali. Svěřil jsem se i dvěma kolegyním učitelkám ve škole, kde učím, a žádná negativní reakce se nedostavila.

Když lidem vysvětlíš, co cítíš, a nevybafneš na ně jenom "jsem pedofil", tak si myslím, že většina inteligentních lidí to pochopí. I třeba přes počáteční "mentální" šok nad tím začnou rozumně uvažovat, přečtou si nějaké informace a nakonec přijmou skutečnost, že pedofilové jsou lidé, kterým se líbí děti, což ještě neznamená, že musí dětem jakkoliv sexuálně ubližovat.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Mathias8 » pátek 1. 3. 2019, 23:10:44

Kasz píše:Co tě k této změně názoru vede?
Predsudky. Mozes byt aky chces. Mozes sa aj rozkrajat ked povies ze sa ti paci niekto alebo ked povies niekomu ze sa ti pacia deti alebo povies maloletej ze si do nej zamilovany alebo iba ze ju mas rad alebo niekoho ze mas rad...to je jedno tak dostanes nalepku pedofil alebo uchilak

Mozes mat priatelsky vztah akokolvek cisty s niekim mozes byt uprimny a mat dobre umysly ak sa priznas alebo to niekto vytusi automaticky si uchil, pedofil a si brany ako zly clovek.

A je jedno ci ta osoba ta pozna chvilu alebo dlhe roky. Znenavidi ta. Ak sa priznas automaticky ta berie inak, diva sa na teba inak a sprava sa k tebe inak

..lebo ludia (dospelaci) to spajaju hned so sexom. Vidia za tim sex. Ak povies cokolvek predstavia si sex. A deti ta budu brat ako uchilaka cakajuceho pred skolou s bonbonmi v ruke a nebudu ta mat za nic

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Kasz » pátek 1. 3. 2019, 22:36:58

Mathias8 píše:Zmenil som nazor. Radsej by som bol normalny. Je to strasne byt iny
Co tě k této změně názoru vede?

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Mathias8 » pátek 1. 3. 2019, 16:33:20

Zmenil som nazor. Radsej by som bol normalny. Je to strasne byt iny

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Hebeš » pondělí 28. 1. 2019, 16:50:46

podivin píše: Docela mne překvapilo, kolik je tady lidí, kteří si našli mladou přitelkyni. Bohužel, pokud si nějakou najdeš a ta ti pak zestárne a už pro tebe nebude přitažlivá, tak budeš muset hledat další.
To se týká i všech ostatních, nejenom pedofilů a hebefilů. Ale samozřejmě po až po výrazně delší době.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od podivin » úterý 15. 1. 2019, 22:33:45

Mathias8 píše:Za cely moj zivot som bol zamilovany trikrat. V 14stich do 9 rocnej, v 18 do 11 rocnej a v 24 do 10 rocnej.
Už jsem si říkal, že se to stalo jenom mě. Já taky třikrát, v mých 16 letech do vrstevnice z vedlejší třídy, ve svých 33 letech do 18 leté slečny, a teď před 45 do 13 leté.
Chcem aby to bolo opetovane chcem zazit lasku zo vsetkym co ktomu patri takto sa to neda.
Myslim ze je mi sudene byt sam
Docela mne překvapilo, kolik je tady lidí, kteří si našli mladou přitelkyni. Bohužel, pokud si nějakou najdeš a ta ti pak zestárne a už pro tebe nebude přitažlivá, tak budeš muset hledat další. Ale třeba najdeš, ona s tebou zůstane a strávíte spolu život! Hledej, zkoušej, nevzdávej to. A jestli se nepodaří, tak prostě užívej toho daru vidět tu krásu v těch malých dětech. Já si to teď taky říkám, vím, že nikdy nic nebude intimnějšího. Ale to přátelství přesně to pravé, to tě ty děti mají rádi. A když není přímý kontakt, tak aspoň je sledovat, to je taky krásné, dívat se, jak si hrají.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Mathias8 » úterý 15. 1. 2019, 21:40:19

Len by som chcel aby sa mi pacili tak ako holcicky tak aj seberovne. Za cely moj zivot som bol zamilovany trikrat. V 14stich do 9 rocnej, v 18 do 11 rocnej a v 24 do 10 rocnej. Citim ze ked sa znovu zamilujem zase to bude "decko"...je to sialene a popravde ma to uz nebavi ta bolest a to vsetko znovu a znovu prezivat. Keby to bolo iba o tom pocite mat rad bez toho aby sa clovek zamilovaval.
To co citim k detom nechcem menit jedine co si zelam je uz nikdy sa nezamilovat do maloletej. Robi mi to velke problemy pretoze si nedokazem najst dievca aj ked chcem viem ze to asi nepojde. Nechcem sa lutovat len mam tej bolesti uz dost.
Chcem aby to bolo opetovane chcem zazit lasku zo vsetkym co ktomu patri takto sa to neda.

Pritahuju ma iba do 14 rokov. Hambim sa za to. Keby ma pritahovali aj starsie bol by som stasnejsi... a mozno uz mal konecne nejake dievca...

Myslim ze je mi sudene byt sam

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Hebeš » úterý 15. 1. 2019, 18:48:09

Souhlasím. Pedohebe gl mi naprosto vyhovuje.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Lolitovník » pondělí 14. 1. 2019, 23:07:06

Tak za mňa...určite sa nechcem zbaviť toho nadhernéhho citu ktorý mi gl poskytla.Prvýkrát v živote som skutočne cítil zamilovanie a bez toho už nechcem žiť.I keď v mojom živote som dovtedy kým som si nepriznal že som zamilovaný do dievčatka necítil ani smútok.Tak mi napadla taká úvaha.Čo je lepšie prežiť život bez bolesti ale aj bez radosti alebo život s bolesťou ale zároveň aj radosťou.Vlastne som si už odpovedal svojou druhou vetou. :D

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Hebeš » neděle 13. 1. 2019, 22:47:45

O tohle mi až tak nejde. Ale i kdyby se z pedofila vyklubal násilník, tak na dětském hřišti pod dozorem rodičů nic neudělám, tudíž je ze strany rodičů stupidní až přímo kruté, když brání i interakci pod dozorem.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od podivin » neděle 13. 1. 2019, 21:46:24

Hebeš píše:Taky by se měl změnit přístup rodičů, přeci nikomu neubližuje, když si dospělý muž hraje na hřišti s dítětem, zvlášť když jsou na očích rodičů.
Přesně tak. Teď si nevzpomínám, jestli jsem to tu už někam nepsal nebo jsem si to jen představoval, ale jednou jsem přemýšlel o tom, že by bylo skvělé, kdyby někdy v budoucnu školy dávaly inzeráty "Hledáme učitele, pedofil výhodou" nebo že rodiče budou při hledání hlídání pro svoje děti zadávat i "pedofil" :D Nebo aspoň, kdyby školky při nedostatku personálu měli k dispozici seznam pedofilů a mohli je zavolat, jestli by jim s dětma nepřišli pomoct. Ale je to asi moc fantasy.

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

od Hebeš » neděle 13. 1. 2019, 15:30:06

Souhlasím. Dokonce jsem narazil i na seznam nadávek, v němž bylo uvedeno i slovo "pedofil". Taky by se měl změnit přístup rodičů, přeci nikomu neubližuje, když si dospělý muž hraje na hřišti s dítětem, zvlášť když jsou na očích rodičů.
Jinak, právě mě vyhovuje, že jsem mladý a ještě to jde.

Nahoru