Príčina pedofílie

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Príčina pedofílie

Re: Príčina pedofílie

od Myš » neděle 10. 3. 2019, 22:19:07

Já se stále nezbavil úvah založených na práci C. G. Junga, že to celé, co prožívám, může být spojeno s "fragmentací", jak označuje jungiánská psychoterapie proces, kdy jednotné vědomí člověka je okolnostmi (traumaty) roztříštěno. To je obecně přijímaný fenomén, že náš naše dětství ovlivňuje celý život, ovšem třeba zrovna u sexuálních preferencí je aktuálně sexuologie nastavená tím, že je to vrozené. Zatím se se spokojím s tím, že nevím.

Re: Príčina pedofílie

od Hebeš » čtvrtek 7. 2. 2019, 19:02:39

Myslím, že pedoflie je vrozená, jen si ji člověk postupně připouští, což je proces, který od prvních "příznaků" může trvat až pět let (soudím dle sebe, zejména v minulosti to mohlo trvat mnohem déle, jelikož nebylo tolik dostupných informací). Člověk si to v dospívání snaží vždy nějak vysvětlit (že je ještě mladý a změní se to) a postupně si připouští stále nižší a nižší věky dětí (v mém případě dívek), co se mu líbí, až přijde na to, že je pedofil (v mém případě spíše hebefil).
Někde na tomto webu jsem narazil na informace, že již devítiletým klukům se většinou líbí 11 a 12leté dívky, ale devítiletým pedofilům a hebefilům šesti až devítileté Za sebe si pamatuji, že se mi v deseti líbily převážně o rok a o dva roky mladší dívky.
Takže myslím, že pokud by se přecijen sexualita vyvíjela v dětství a nebyla vrozená, tak definitivně vznikne před devátým rokem.

Re: Príčina pedofílie

od podivin » úterý 29. 1. 2019, 23:53:21

Lolitovník píše:Pre toto som presvedčený že moja pedofília je spôsobená nejakou psychickou nevyrovnanosťou alebo nezrelosťou v citovej stránke.Všímam si že odvtedy ako prijímam to že som pedofil sa mi začínajú páčiť mladšie dievčatá.Tým myslím že dlhodobo som vnímal len fyzickú príťažlivosť dievčat v začínajúcej puberte a vyššie ale už tomu tak nie je.To akým spôsobom ma priťahujú dievčatá mladšie ako desať rokov je akosi iné ako tie staršie...neviem to ani poriadne opísať.

Nuž čo si myslíte o príčine pedofílie?
Nejsem si jistý, jestli jsem to už někde nepsal, ale spíš jsem si to jen představoval.

Než jsem o sobě začal uvažovat jako o pedofilovi, tak jsem měl svoji sympatii rozdělenou na malé holčičky a starší dívky (tak 15+). Sympatie k malým holčičkám jsem si vysvětloval jen prostě jako že jsou sladké. A sympatie (možná už citovou přitažlivost) jsem si vysvětloval, že jsem citově/milostně "zamrznul" někdy ve věku 15-20 let. Takže bych řekl, že to bylo podobné vysvětlení jako ty píšeš "nezrelosťou v citovej stránke".

Príčina pedofílie

od Lolitovník » úterý 29. 1. 2019, 22:53:09

Asi nie som sám kto sa zamýšľa alebo zamýšľal nad tým prečo je pedofilom.Väčšina názorov je takých že je to vrodené.Nemám dôvod s tým nesúhlasiť ale mám dôvod sa domnievať že u mňa je pedofília inicializovaná psychikou.
Nuž dlhodobo som sa vyhýbal citovej stránke vzťahov.Zakladal som ich na reciprocite.Niečo vo mne začalo túžiť po niečom viac a síce po zmysle života.Som introvert a preto je pre mňa nie veľmi ľahké nadviazať nezáväznú komunikáciu len tak s hocikým.Mal som možnosť sa stretávať s jedným dievčatkom a takto som sa do nej zaľúbil,proste nebolo také ťažké s ňou komunikovať, len tak s ňou blbnúť,byť s ňou šťastný.Pre toto som presvedčený že moja pedofília je spôsobená nejakou psychickou nevyrovnanosťou alebo nezrelosťou v citovej stránke.Všímam si že odvtedy ako prijímam to že som pedofil sa mi začínajú páčiť mladšie dievčatá.Tým myslím že dlhodobo som vnímal len fyzickú príťažlivosť dievčat v začínajúcej puberte a vyššie ale už tomu tak nie je.To akým spôsobom ma priťahujú dievčatá mladšie ako desať rokov je akosi iné ako tie staršie...neviem to ani poriadne opísať.

Nuž čo si myslíte o príčine pedofílie?

Nahoru