Zastavme zneužívání dětí!

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zastavme zneužívání dětí!

Re: Zastavme zneužívání dětí!

od Jednorozec » pátek 7. 11. 2014, 13:21:36

No "horší než chodit do pionýra". Ono to chození do pionýra se v reálu nijak nelišilo od chození do skautu či jiného zájmového kroužku...

Re: Zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » čtvrtek 6. 11. 2014, 23:15:32

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-29921816
Zničené dětství, vymyté mozky; dle reportáže BBC osud celé jedné generace. Výše uvedené odkazy před tímto blednou - mít ve třinácti za životní cíl podřezávání nevěřících je horší než chodit do pionýra.

Re: Zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » sobota 2. 11. 2013, 17:21:10

Re: Zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » čtvrtek 17. 10. 2013, 22:37:18


.. a kde je vlastně policie?!!! Dvě dost podezřelá individua na hřišti!!! :D

Re: zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » pátek 21. 6. 2013, 1:01:29

navzdory tomu, co jsem o tahání dětí do politiky psal výše, musím říci, že tohle jsou nejúžasnější demonstrantni, co jsem kdy viděl, a doufám, že zvítězí!!!:-)

Re: zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » středa 12. 6. 2013, 21:56:05

Starej dobrej Noam. Jako vždy přesně a výstižně!Tentokrát o vzdělání a taky trochu o tématu tohoto vlákna, jímž je protest proti tomu, jak dospělí využívají děti ke svým mocenským cílům a vůbec jak k**ví dětem dětství pod záminkou udělat z nich
a) tzv. spořádané občany b)ovce c) konzumenty d)otroky v továrnách... atd. atp. doplň dle své zkušenosti, zeměpisné šířky...

"Začíná to už u malých dětí. V současnosti je skutečně velká část reklamního průmyslu zaměřená pouze na to zajmout děti. A to dětství poškozuje. Každý, kdo má s dětmi nějakou zkušenost, to vidí. Je to doslova destrukce dětství. Děti nevědí, jak si hrát. Víte, nemohou jít ven, jako když jsme my byli dětmi a měli jsme volné nedělní odpoledne. To jste šel ven na hřiště a tam jste našel tlupu jiných dětí, hráli jste si s balónem nebo jste dělali něco jiného. Dnešní děti nic takového dělat nemohou. Jejich čas začali organizovat dospělí, nebo děti tráví čas doma se svými technologickými hračkami a videohrami.
- See more at:
http://www.blisty.cz/art/68883.html

Re: zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » pondělí 10. 6. 2013, 19:18:52

MR_Xguard píše:Vojenská náborová propaganda.

Vždyť to bylo přeci krásné, když se rozběhly k tatínkovi.

Ony přece nevědí, že tatínek slouží ve zbytečné válce, ze které se někteří jiní tatínkové třeba domů nevrátí. A ti snědí tatinkové s šátky na hlavách, tam v té daleké zemi, že se taky často domů nevrací. A těm se ještě stává (což se americkému tatínkovi nestane), že svůj dům ani nenajdou, protože kolem letěl nějakej americkej tatínek s letadlem a raketou. A tak se stane, že afghánskej tatínek nenajde ani své holčičky a rozhodne se, že jej nezajímá už nic jiného, než zabít co nejvíce amerických tatínků. Jenže američtí tatínkové jsou od mládí vychováni v tom, že milují svobodu, a že občas je nutno zabíjet tatínky z jiných zemí, protože ti nechápu, co je svoboda. A tak se nám ta lidská blbost předává a tatínkové z různých zemí se navzájem zabíjejí a odjíždějí od svých holčiček a holčičky brečí. Občas se tatínci vrátí bez nohou a je jim z toho podfuku na blití a začnou přemýšlet, jestli tahle debilní hra není náhodou proti zájmu a budoucnosti jejich holčiček. Jenže hra pokračuje, což svědčí o tom, že takových tatínků, co začali přemýšlet je pořád ještě málo. Ta hra není v zájmu holčiček celýho světa,... no a ostatních lidí taky ne:-)

Re: zastavme zneužívání dětí!

od ksoft » pondělí 10. 6. 2013, 18:45:13

O nekolik let pozedji...

Re: zastavme zneužívání dětí!

od MR_Xguard » pondělí 10. 6. 2013, 18:19:22

Vojenská náborová propaganda.

Re: zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » sobota 8. 6. 2013, 2:53:11

Jednorozec píše:A to ani nemluvím na zneužívání dětí na psychické vydírání. Viz jedinci objíždějící s malým dítětem (asi 6-7letá holčička) vesnici a "prodávající" nějakou předraženou pitomost s tím, že peníze půjdou na boj proti dětské práci! (to se mi vážně pře pár lety stalo).
Vtipný paradox. Či spíše smutný paradox. Skoro jako "BOJ ZA MÍR":-)(potažmo "šu...í za panenství, jak tento,ve starých časech oblíbený, slogan kdosi vtipný parafrázoval...:-)

Re: zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » čtvrtek 6. 6. 2013, 23:51:45

je fakt, že já zažil jako kluk toto a zneužitej si nepřipadám..:-)
Obrázek

a máte pravdu, že je to společensky tolerované a podporované. Společnost v rámci socializace jedince předává svou blbost další generaci, aby blbost nedejbože, nezhynula...Od těch nehroznějších forem:
http://chaurahha.wordpress.com/2013/03/22/child-soldiers-when-children-lose-their-childhood/
až po ty méně hrozivé:

Dospělí využívají slabosti jejich paží nebo krásy jejich tváří jako prostředku k dosahování moci nebo prachů...Zneužívají! :-)

ale tohle je třeba krásné a bohulibé:-) :

Re: zastavme zneužívání dětí!

od simgiran » čtvrtek 6. 6. 2013, 21:31:49

Tohle je odporné zneužívání dětí:
Obrázek
Obrázek

Re: zastavme zneužívání dětí!

od Jednorozec » čtvrtek 6. 6. 2013, 15:15:51

A to ani nemluvím na zneužívání dětí na psychické vydírání. Viz jedinci objíždějící s malým dítětem (asi 6-7letá holčička) vesnici a "prodávající" nějakou předraženou pitomost s tím, že peníze půjdou na boj proti dětské práci! (to se mi vážně pře pár lety stalo).

Re: zastavme zneužívání dětí!

od Kuba » čtvrtek 6. 6. 2013, 11:11:13

Obávám se, že takovéto zneužívání dětí je společensky přijatelné nebo alespoň tolerované, stejně jako celá řada dalších fotech (nesexuálního) zneužívání dětí.

Zastavme zneužívání dětí!

od tdnka » středa 5. 6. 2013, 23:58:55


Nahoru