Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Marco Freeman » úterý 6. 6. 2017, 18:58:42

Dodatečně jsem si reportáž zhlédl. Musím říct, Jane, že jsi to zvládl opravdu na výbornou. Patří ti mé (a asi nejen mé) velké díky za to, že jsi skutečně dokázal vyjít "z kůží na trh" a pod svým jménem a tváří říkat pravdu, která může mnohým lidem pomoct. *good*

V reportáži bylo několik záběrů, které se již v minulosti vyskytly v reportáži na Barrandově o našem webu (zde je možné přečíst přepis tehdejší reportáže). Jak už psal Gabriel, vystoupilo tam vícero odborníků několika větami, což bylo dobré. Vyskytl se i přímo velkým písmem odkaz na web, což hodnotím velmi kladně a pozitivně, s trochou štěstí časem přijde více lidí, kteří se o webu doslechnou.

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Kasz » úterý 6. 6. 2017, 18:53:46

Honzo, díky moc, je to velká odvaha, že jsi takhle veřejně vystoupil. Za celou komunitu moc děkuji a smekám... *gd*

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Forst Jan » úterý 6. 6. 2017, 17:33:15

Už od rána jsem se klepal nervozitou a strachem. Několikrát jsem si říkal, že jsem blázen, že do toho jdu, ale pokaždé jsem se nakonec vrátil k tomu, že to udělat chci. Že se nechci skrývat a že chci pomoci vytvořit svět, kde se nikdo nebude muset bát vystoupit otevřeně s tím, jaký skutečně je.

Na místě jsem měl být v 13:30, ale pro jistotu jsem vyrazil s velkou časovou rezervou. Po krátkém bloudění už jsem dorazil, kam jsem dorazit měl. Dostalo se mi milého přivítání a zacházení. Bylo mi zhruba vysvětleno, jak to bude probíhat, mohl jsem nahlédnout do studia, kde se pořad bude natáčet. Na chvíli jsem si sedl a popovídal s moderátorkou, abychom si ujasnili, na co se bude ptát a o čem se bude mluvit. Poté ještě krátká návštěva maskérny a napudrování, abych se neleskl.

První část pořadu jsem sledoval v televizi na chodbě před studiem, po reklamě jsem se pak přesunul do křesla a začal již přímý přenos, který si můžete prohlédnout.

Po ukončení jsem byl obklopen členy štábu, kteří mi děkovali za účast, gratulovali k vystoupení a obdivovali mou odvahu. Nakonec jsem byl požádán, zda bych ještě nenatočil nějaký materiál na krátkou reportáž do večerních zpráv. Souhlasil jsem, i když z toho jsem měl o něco horší pocit. Před místní kavárnou jsme natočili pár záběrů jak přicházím a odcházím a pár otázek a odpovědí.

Reportáž si můžete prohlédnout od času 15:25 do 17:35 na
http://www.barrandov.tv/video/99185-nase-zpravy-5-6-2017

Nakonec jsem se rozloučil a vyrazil k domovu. Vzhledem k tomu, že jsem tam byl ale s obličejem a plným jménem, tak teď teprve uvidíme jestli se ukážou nějaké negativní důsledky, zatím mám jen pozitivní odezvu od kamarádů, kteří mne podporují.

Chtěl bych teď poděkovat TV Barrandov, že mi dala příležitost vystoupit a promluvit tak k veřejnosti. Chtěl bych také poděkovat vám všem, že mohu být členem této komunity a že mi dodáváte sílu a odvahu. Děkuji za důvěru od vedení, že mi nabídli tuto možnost vystoupit jako člen komunity a tím se stát i jedním z obličejů, se kterým bude komunita spojována. A v neposlední řadě ještě jedno speciální poděkování uživatelce Nebesluc, která se mnou po celou dobu natáčení byla na místě, ukliďňovala mě, dodávala mi odvahu a poskytovala psychickou podporu.

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Filip » úterý 6. 6. 2017, 16:03:40

Honza to zvládol na jednotku a s odvahou. Naozaj klobúk dole. :)

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Gabriel Svoboda » úterý 6. 6. 2017, 7:47:16

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Silesia » úterý 6. 6. 2017, 6:28:14

Myslim že to byl zajímavý pořad. Škoda, že šel hodně po povrchu.
Honzovi patří poděkování za odvahu.

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Gabriel Svoboda » pondělí 5. 6. 2017, 14:48:35

Říká se, že kamera každému přidá deset kilo a ubere deset bodů IQ, ale u Jana Forsta to bylo přesně naopak. :) Díky Janovi za odvahu vystoupit!

V pořadu se zmiňovali i o našem webu, hlavně o seznamce; zdůraznili, že web je podle policie legální. Jana se moderátorka ptala na celkem běžné otázky, které lidé mívají. Rozhovor nebyl veden nijak konfrontačně. Z odborníků se krátce vyjádřili Radim Uzel, Antonín Brzek a Jan Cimický.

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Forst Jan » středa 24. 5. 2017, 20:48:01

Marco Freeman píše:Bude potom někde na netu nějaká repríza?
Ano staré díly jsou ke shlédnutí na internetu, určitě sem potom vložím i odkaz.

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Marco Freeman » středa 24. 5. 2017, 20:14:57

Bude potom někde na netu nějaká repríza? V pondělí ve 14:00 to nestíhám.

Jinak přeji, aby všechno probíhalo v pořádku. A díky!

Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

od Forst Jan » středa 24. 5. 2017, 19:39:38

Do redakčního mailu přišlo pozvání pro dobrovolníka z naší komunity, zda by nechtěl vystoupit v pořadu Dobré odpoledne, Česko. Díky své otevřenosti jsem byl vedením osloven, zda bych do toho šel. A já přijal. Sice mám strach, přecejen je to mnohem větší akce, než různé přednášky a diskuse, kterých jsem se doposud účastnil, ale protože si myslím, že by byla škoda tuhle příležitost nevyužít, rozhodl jsem se, že vystoupím.

Takže v pondělí 5.6. v 14:00 si nalaďte TV Barrandov a držte mi palce.

Nahoru