Jsem chlap a rád chodím na animáky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

od Varys » pondělí 11. 7. 2016, 10:19:14

Já na animáky chodím rád do kina... většinou tam beru svého syna (12) a nejlépe ještě nějaké jeho kamarády a bavíme se. Je mi 40let a mám 105Kg, tak když se začnu smát v kině, pak se děcka smějou mě i když na plátně se odehrává relativní nuda :)

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

od Jednorozec » pátek 8. 7. 2016, 9:59:57

Tak chápu že se na to někdo rád dívá, co nechápu že se na to musí koukat v kině...

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

od przemko ;) » čtvrtek 7. 7. 2016, 11:06:09

Mám rád pohádky , a to navzdory skutečnosti, že mám 28 let . Je to jen, že s Za normálních okolností je třeba dívat se na ně jako nikdo nevidí . Chlap v mém věku sledoval japonský Anime shoen je hymmm ... divné?

Převedou pomocí Google Translator .

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

od Livrey » pondělí 30. 5. 2016, 19:36:31

Pokud nemám s kým jít a vážně to chci vidět, tak klidně jdu sama (protože kde jinde můžu podpořit daný film a kde jinde se nebudu muset strachovat, že se mi spálí popcorn v mikrovlnce). Žádný tlak společnosti necítím, ostatně ani nemám moc proč, když jsem náctiletá dívka, která jde sama na animák. (Vtipnější je, že mi mnohdy rodiče nevěří, když jim řeknu, že fakt jdu někam sama. :D ) Myslím, že víc lidem vadí dvě holky na dvojsedačce, co se smějí v těch extrémně vážných momentech, kdy se hlavní hrdina líbá se svou vyvolenou...
Zajímavé bylo, když jsem sestře a jejímu příteli řekla, že jako odměnu za maturitu si chci koupit dupačky pro dospělé. Hned mi vytvořili úchylného přítele, kvůli kterému si je chci koupit.
Při takových chvílích mi dochází jak moc infantilní pro své okolí vlastně jsem a že budu v budoucnu pravděpodobně mírně odsuzována, pokud někdo navštíví byt mých snů, který bude vypadat přinejmenším jako kdyby ho navrhovalo malé dítě, které ho vyzdobí věcmi, které má rádo. Vlastně se na to těším. Protože jim se z toho bude divně a já se budu cítit doma :)

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

od Jednorozec » neděle 29. 5. 2016, 17:51:30

Tak chápu že se někomu ty animáky líbí mně třeba spousta z nich taky. Ale kino mám zafixované jako něco kam se chodí "s někým"a je to spíš něco jako maličká "událost", už jen proto, kolik dnes stojí.
Takže se animáka pustím prostě doma v pokoji a nikdo na mně divně nekouká...

Jsem chlap a rád chodím na animáky

od Forst Jan » sobota 28. 5. 2016, 9:24:49

http://eyemag.cz/2016/04/27/jsem-chlap-rad-chodim-na-animaky-nesudte/
Jsem chlap a mám rád animáky, nesuďte mě
Před nějakou dobou, když jsem zavítal na Zootropolis, jsem to zase pocítil. Ty otazníky v očích přítomných rodičů, kteří přivinuli své ratolesti blíže k sobě. Nevěřícné pohledy párů myslící si, že jsem náhodou zabloudil do špatného sálu. Chichot (před)pubertálních holek kvůli tomu, že jsem přišel do kina sám a ještě na pohádku.
...
Přesto jako správný chlap vím, že život je hořký, bohudík, a proto jsem dávno srovnaný se svým údělem a trochu toho společenského odsouzení zvládnu ustát. Vzato kolem a kolem vydat se takhle samotářsky na animák do kina je vlastně jedna z nejmaskulinnějších věcí, co může muž udělat. To, že vyžahne 10 piv po fotbalu s kamarády, u kterého si z plna hrdla zap*čoval, se dá očekávat a bereme to jako samozřejmost. Ale přiznat si, že chci vidět nejnovější Dobu ledovou a je mi jedno, že na to se mnou nikdo nepůjde, to chce doopravdy koule.

Proč to píšu? Protože věřím, že mezi pány se najde spousta takových, co si v hlavě vystavěli zdi, které je potřeba zbořit. Pokud se cítíte v pasti, musíte se z ní dostat. Pokud máte nutkání jít na nejnovější počin studia Pixar, tak se zvedněte a běžte. Bojíte se, co si o vás pomyslí ostatní? Srabe. Bábovko. Ukaž, že jsi skutečný chlapák a běž na svůj vytoužený animák. Ano, na téhle osvětě by se mělo zapracovat. Vezměte si, kolik duší trpělo u další akční vypalovačky, zatímco jejich srdce toužilo třeba po Shrekovi.
...
Vtipně napsaný článek, který ukazuje na problém společenského tlaku a předurčených rolí, který by se dal aplikovat na mnoho oblastí života, nejen na sledování animovaných filmů.

Já, pokud nějaký ten animák vidět moc chci, tak jdu a nekoukám, co si o mě ostatní myslí, ale i tak je to trochu nepříjemné.

A jak jste na tom vy s věcmi, které byste dělat chtěli, ale společenský tlak je proti?

Nahoru