Spolupráce na mém blogu Pedofilovo.blog.cz

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Spolupráce na mém blogu Pedofilovo.blog.cz

Spolupráce na mém blogu Pedofilovo.blog.cz

od Hebeš » úterý 5. 2. 2019, 20:34:43

Ahoj.
Jak mnozí z Vás ví, založil jsem s technickou podporou Jenika11 a Marca Freemena stránku http://pedofilovo.blog.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; která má sloužit jako informační web o pedofilii pro veřejnost a pro pedofily, ale také jako můj osobní blog o pedofilii, kde budou mé zážitky a mé názory.
Sice tam může psát jen jeden uživatel, ale to nevylučuje možnost, že bych někomu sdělil své heslo a mohl by na blog také přispívat. Při zakládání článku člověk může uvést své jméno. Já tam uvádím "hebeš" a kdyby tam psal někdo další, tak tam může uvést svoji přezdívku.
Klidně bych někomu dal heslo, aby na blog mohl psát články. Přecijen bych chtěl pedofilii před blogerskou komunitou nějak prezentovat a každý pedofil je jiný, má jiné pocity a jiné názory a myslím, že kdyby se na blogu podílelo více lidí, tak by to pedofilii prezentovalo obecněji a přesněji. Navíc můj pohled sedmnáctiletého je pochopitelně odlišný například od třicetiletého.

Jen nechci, aby na blogu byly jakékoliv sexuální narážky vůči dětem (např. "Holčička xy je hrozně sexy) nebo aby tam někdo urputně a opakovaně volal po snížení věkové hranice pro pohlavní styk nebo legalizaci sledování dětské pornografie (v jednom článku jako názor OK, ale ne opakovaně). To by naši pověst nevylepšilo.
Máte někdo zájem o přispívání na blog?

Nahoru