Zpověď toho, co zneužíval

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zpověď toho, co zneužíval

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kasz » čtvrtek 15. 8. 2019, 8:34:51

Meadow píše:
čtvrtek 15. 8. 2019, 2:24:21
Proč mi prosim vás nejde rozkliknout 6. část? Ráda bych příběh dočetla do konce. Děkuji
Vypadá to, že autor poslední dva díly nedokončil. Zeptám se ho.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Meadow » čtvrtek 15. 8. 2019, 2:24:21

Proč mi prosim vás nejde rozkliknout 6. část? Ráda bych příběh dočetla do konce. Děkuji

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Daniel » středa 13. 7. 2016, 23:10:18

Milá Janino,

rozumím tomu, že z toho, co tady čtete, vám může být na zvracení, ale tento web vznikl mimo jiné i proto, aby k podobným případům zneužívání nedocházelo. Je potřeba, mladí chlapci na prahu dospívání, kteří si začínají uvědomovat svoji odlišnou sexualitu, četli podobné příběhy, a by si uvědomovali, jaké následky může mít realizace jejich sexuálních tužeb. A především aby si uvědomovali, že i nekoitální sexuální aktivity, které se dějí se souhlasem dítěte, mohou dětské duši ublížit, a to i zpětně.

Tomu, co píše Kuba, věřím. Poznávám v tom totiž sám sebe a svoje skryté sexuální touhy a fantazie. A nemám pocit, že by se Kuba snažil ospravedlňovat. Sám tady na webu přiznal, že s děvčaty podvědomě manipuloval, a že manipulace bylo i to, že se k nim choval hezky v očekávání, že by mohly být přístupnější sexuálním aktivitám. Možná vám z toho bude zase na zvracení, ale i to je potřeba, aby mladí pedofilové četli. Aby si přitom uvědomovali, jak je snadné obelhat sám sebe.

A když už píšete o kastraci, tak k tomu z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejlepší věc, která se pedofilovi v životě může stát, je mít rodinu a vlastní děti. Mám desetiletou dceru a její výchova a role otce bylo pro mě něco, co hodně změnilo můj pohled na děti a vztah k dětem obecně.

A pokud jste připravena zkousnout ještě jednu jednu nevolnost, chci se vás zeptat, co byste jako matka dětí dělala, kdyby za vámi přišel váš dospívající syn (nevím, jestli máte syna, pokud ne, zkuste si to, prosím, představit), a svěřil se vám, že ho sexuálně přitahují nezletilá děvčata. Pravděpodobnost to je sice malá, ale stát se to může. Takhle mu můžete říct, že to nemusí být žádná tragédie, že víte o pedofilech, kteří se naučili se svoji sexualitou žít, a že mnozí z nich mají rodiny a děti a žijí normální život.

Daniel

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Plyšáček » úterý 12. 7. 2016, 22:23:28

Milá Janino.
Kuba patří mezi nejpříkladnější kriminální pedofily. Za své minulé skutky přijal zodpovědnost a šlo mu v prvé řadě o štěstí zneužitých. Dle informací, které mám k dispozici, nyní žije spokojeně s dospělou partnerkou.

Řada dospělých má skutečně těžká psychická traumata ze zneužití v dětství. Jsou i případy, kdy zneužívané děti milují své dospělé milence a traumata to na nich nezanechá. Každý případ je individuální, není možné posuzovat vše stejným způsobem.

Samozřejmě je každý pedofil upozorňován na nepatřičnost jakýchkoliv sexuálních aktivit s dětmi. A je to tak moudré a správné. Přesto si dovolím poznamenat, že často největší trauma ze zneužití přichází až s odhalením a reakcemi právě lidí Vám podobných (toto je i názor odborníků).

Doporučuji Vám začíst se do jiných příběhů, jelikož tento je ještě příliš soft. Ale jde také o to, proč jste se do toho vůbec pustila?

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od janina » úterý 12. 7. 2016, 19:46:40

Dobrý den je mi opravdu lito lidi kteří se narodí jako pedofilove.
Jako matka deti po precteni vašeho příběhu (bohužel jen úryvky navíc nemam ) je mi z toho všeho na zvracení. Je mi opravdu strasne lito holčiček ktere jste v manipuloval do svých "her " , rodiče mely asi spatne o to milejší vzpomínky jste jim dal.Dětská duše je tak zranitelna a ja se ce sve práci setkávám s tolika osudy a s tolika traumaty, ktere si lidé přenášejí právě z dětství.
Je me dost spatne z vaši morálky, z vašeho ospravedlnování. ...z vaši myšlenky jak vyjít s nejnižším trestem a to díky léčbě.
Měl by jste byt vykastrovan a ty Vaše plky ktere pišete ....ty vam někdo věří?

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kuba » čtvrtek 25. 7. 2013, 10:59:00

Nevím o tom, že by něco probíhalo u dětí. Možná se nakonec spokojili s výpovědí moji a výpovědí dlouholeté hlavní vedoucí, která prakticky vyloučila, že bych tam mohl něco udělat.

Žádné z dětí mi taky neřeklo či nenaznačilo, že by se někdo na cokoliv ptal. Čili myslím, že výslechy dětí nedělaly (což teda pokud by měli vyslýchat všechny ty děti, co se vystřídaly ve středisku za dva roky... to si opravdu těžko představit :)).

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Gabriel Svoboda » čtvrtek 25. 7. 2013, 8:51:11

Zajímavé. A probíhaly nějaké hromadné výslechy dětí ze ŠVP a táborů? Vzpomněl jsem si totiž na Kevinova slova:
Kevin píše:Dříve jsem si myslel, že advokát ex-ofo, přidělený soudem, je zadarmo. Není to pravda. Pouze ho zaplatí stát dle tabulek a pak po tobě bude stát vymáhat úhradu. Je dost mastná. Za výslech svědka podle sazby trestného činu do 5 let – 500 Kč, do 10 let 1000 Kč, nad 10 let 1500 Kč. Čili můj advokát ex-ofo při mé sazbě 2 – 10 let bral 1000 Kč za každý výslech, při počtu dětí a vedoucích v oddíle jen toto činilo 30.000 Kč. Přitom většina výslechů proběhla stylem „došlo k něčemu?“ „nedošlo“ „další“.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kuba » středa 24. 7. 2013, 11:43:49

Celou dobu mluvili jen o zneužívání, zároveň ze začátku i o podezření z výroby a přechovávání DP, ale to vyloučili už po mé výpovědi (čili před sdělením obvinění) s tím, že pokud mi něco najdou v kompech, tak mě z toho obviní dodatečně.

Ohledně pohlavního zneužívání jsem byl od začátku v podezření v prvním odstavci, tak jsem byl také obviněn, obžalován a odsouzen. Ze začátku tvrdili, že to dodatečně rozšíří a přesunou do druhého odstavce, až zjistí, že jsem někoho zneužil na školách v přírodě či táborech. Nakonec ale museli uznat, že někdo jako já může dva roky pracovat s dětmi a nic neudělat. :)

Čili, že znásilnění jsem nikdy nebyl ani v podezření. Se to možná již odvíjelo od první výpovědi Terezky (asi měsíc před mým zadržením), ve které jim přiznala, že něco bylo a i když nebyla moc konkrétní, dalo se z její výpovědi vytušit, že tam nebylo žádné násilí ani nátlak. Zkrátka, možná prostě u toho, zda to klasifikují jako zneužívání/znásilnění záleží na popisu dítěte či dalších informací, které v počátku mají. Anebo jde prostě o libovůli vyšetřovatele či státní zástupkyně? Nevím. :)

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Gabriel Svoboda » středa 24. 7. 2013, 9:28:31

Ještě mě tak napadlo (já vím, že těch otázek mám hodně) ... Jak se vyvíjel seznam trestných činů, ze kterých tě obviňovali? Když státní zástupkyně na začátku soudního řízení četla obžalobu, byla v ní slova "čímž spáchal trestný čin znásilnění"? Anebo již dříve uznali, že to bylo jen pohlavní zneužití?

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Jednorozec » pondělí 15. 7. 2013, 10:00:14

Kuba píše:Trest propadnutí věci jsem nedostal, vrátili mi úplně vše, byť jeden harddisk se zničenými daty.

Bylo tomu podle mě tak proto, že jsem nevyráběl DP ani mi nebylo dokázáno její přechovávání, čili nebyl právní důvod mi trest propadnutí věcí udělit, když jsem je nepoužíval k páchání trestné činnosti.
Další důvod proč všechno zálohovat.... Mimochodem mě napadá, že obvinění ze zneužití dítěte je docela dobrý způsob jak se zbavit konkurenta. Když mu zabaví veškerou techniku a vrátí mu ji (v kdovíjakém stavu) za kdovíjak dluho tak je mezitím v háji, a dítěti se za to ani nic nestane....

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kuba » čtvrtek 20. 6. 2013, 19:46:18

Trest propadnutí věci jsem nedostal, vrátili mi úplně vše, byť jeden harddisk se zničenými daty.

Bylo tomu podle mě tak proto, že jsem nevyráběl DP ani mi nebylo dokázáno její přechovávání, čili nebyl právní důvod mi trest propadnutí věcí udělit, když jsem je nepoužíval k páchání trestné činnosti.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Gabriel Svoboda » středa 19. 6. 2013, 10:49:30

Kubo, dostal jsi vlastně nějaký trest propadnutí věci? Dříve jsi psal, že ti zabavili PC a ten ti se zničeným harddiskem vrátili, ale vzali si i něco, co už nevrátili?

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Gabriel Svoboda » pátek 15. 2. 2013, 20:47:36

Jednorozec píše:Mimochodem kde na to ti odsouzení berou prachy??
Nikde, celý život jsou v exekucích - to je taková resocializace po česku.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Rein » pátek 15. 2. 2013, 17:13:22

Jednorozec píše: Byl jsem doteď přesvědčený, že náklady za tyhle věci hradí stát.....

Mimochodem kde na to ti odsouzení berou prachy??
Dneska ti nedá nikdo nic zadarmo. Je pravda,t že ti co nadávají jací jsou vězni vyžírky vůbec beví, že si vězni musí každý den v base zaplatit. Co se týče té obhajoby... je to jakýsi institut demokracie poskytnout obhajobu na státní náklady. A myslím, že je to dobře. Navíc bezplatného obhájce soud určuje podle seznamu, takže se mnohokrát stane, že obviněnému je přidělen advokát,m kterého by si nikdy v životě nemohl dovolit. Praxe je potom taková, že obviněný na černo ex offo advokátovi ještě připlácí. Taková spolupráce pak funguje dobře. K té bezplatnosti je to tak, že samozřejmě můžeš soud požádat (až ti přijde vyučtování za obhajobu ex offo) o odpuštění platby nebo o rozložení do splátkového kalendáře. Já jsem samozřejmě taky tolik peněz neměl, ale protože jsem hned po propuštění z vazby začal pracovat a příjem jsem měl, soud by mi platbu neodpustil. Takže zamnou poslali soudního exekutora a s tím jsem se domluvil na několika splátkách. Kdybych nezaplatil, začali by to vymáhat a počýtám že by se to navýšilo dost nechtuně... Ten exekutor byl naštěstí strašně ochtoný a diskrétní. Víš, navíc ještě o něco žádat toho soudce, co tě odsoudil to se mi vážně nechtělo... takže jsem si vzal půjčku a zaplatil to.

Ta basa je prostě drahá záležitost... ne jen že Jakuba to bude stát takových třeba 80 tisíc, ale za dva roky mohl měsíčně vydělat třeba 15tisíc takže jsme u částky blížící se půl milionu. A to je fakt škoda. Kubík je ale MIČ, takže bude zase dobře :)

Závěrem co se týče té demokracie... pokud se třeba dovoláš k Vrchnímu soudu a senát ti dovolání zamítne, platíš automaticky pokutu 10 tisíc :D

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Jednorozec » pátek 15. 2. 2013, 16:33:24

Kuba píše:
Je to tak, jak napsal Rein. A nutno říct, že oproti některým jiným jsem já se svými 45 tisíci za advokáta z toho vyšel ještě docela levně. Dále jsem platil ještě náklady vazby, snad i výkonu trestu a náklady soudního řízení, vše dohromady cca dalších 20 tisíc Kč.
Vtom případě mi zní celý tenhle náš systém jako super kseft a nechápu že tam někdy můžou chybět prachy. Byl jsem doteď přesvědčený, že náklady za tyhle věci hradí stát.....

Mimochodem kde na to ti odsouzení berou prachy??

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Gabriel Svoboda » pátek 15. 2. 2013, 12:15:35

Kuba píše:Filip je už čtvrt roku venku. No a dneska večer bude samozřejmě se mnou oslavovat. :D
Tak si to užijte, a hlavně ať se zítra večer na Nově nedozvíme, že pod obraz opilý pedofil obtěžoval holčičky. :)

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kuba » pátek 15. 2. 2013, 12:02:24

Jednorozec píše:Docela mě zarazilo konstatování, že i "ex offo" právníka si platíš. Neplatil jsi spíš ty posudky a věci co zajistil? Protože pak by mi ten přidělený právník nedával smysl... A vtipná by byla i věta, "máte nárok na obhájce a pokud si ho nemůžete dovolit, bude vám přidělen".
Je to tak, jak napsal Rein. A nutno říct, že oproti některým jiným jsem já se svými 45 tisíci za advokáta z toho vyšel ještě docela levně. Dále jsem platil ještě náklady vazby, snad i výkonu trestu a náklady soudního řízení, vše dohromady cca dalších 20 tisíc Kč.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Kuba » pátek 15. 2. 2013, 12:00:35

Rein píše:no a co teď tvůj kamarád Filip? s kým tam bude? a jak to s ním vůbec vypadá?
Filip je už čtvrt roku venku. No a dneska večer bude samozřejmě se mnou oslavovat. :D

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Rein » čtvrtek 14. 2. 2013, 18:54:39

Jednorozec píše:Kuba: tak zvláště poslední texty se čtou pěkně, už to není jen "wall of text").

Docela mě zarazilo konstatování, že i "ex offo" právníka si platíš. Neplatil jsi spíš ty posudky a věci co zajistil? Protože pak by mi ten přidělený právník nedával smysl... A vtipná by byla i věta, "máte nárok na obhájce a pokud si ho nemůžete dovolit, bude vám přidělen".
No teda já jsem měl vždycky rád Jakubovi články i jeho blog, nikdy se mi nezdálo že je to "wall of text". Jakub je zkrátka MIČ mladý inteligentní člověk, no i když dneska spíš už ne tak mladý :D

Ta obhajoba je bzplatná v tom smyslu, že obhájce nemusíš platit hned. Takového obhájce potom přiděluje soud, neboť se jedná o případ tzv. nutné obhajoby. A taktéž výše ohodnocení advokáta je stanovena "tabulkami". Nevýhoda té obhajoby ex-offo je v tom, že advokát ti prostě oznámí, že další korepsodenci nepovažuje za učelovou (je to proto že by mu to stát neproplatil) Jakmile obhajoba ex offo skončí, je advokátovi na zákjladě jeho vyučtování vyplacena náhrada a ta je potom vymáhána po povinném - tedy po tom, kdo takové obhajoby využil. V tomto případě lze soud požádat o obhajobu bezplatnou a nebo o obhajobu za sníženou odměnu... ale to už je potom na soudu, zda by s tímto souhlasil. Jinak co se týče nákladů trestního řízení (znalecké posudky, expertízy atd.) tak na to ti přijde faktura ještě zvlášť. To s obhajobou nemá co dělat. Stejně tak si obviněný musí uhradit pobyt ve vazbě (cca 170 kč paušálně na den), další faktura zvlášť.

Re: Zpověď toho, co zneužíval

od Jednorozec » čtvrtek 14. 2. 2013, 18:42:41

Kuba: začínáš psát čím dál tím lépe. Třeba z tebe bude spisovatel? (Ale vážně, nebýt některých reakcí plných psychiatrického sebezpytování v některých příspěvcích, tak zvláště poslední texty se čtou pěkně, už to není jen "wall of text").

Docela mě zarazilo konstatování, že i "ex offo" právníka si platíš. Neplatil jsi spíš ty posudky a věci co zajistil? Protože pak by mi ten přidělený právník nedával smysl... A vtipná by byla i věta, "máte nárok na obhájce a pokud si ho nemůžete dovolit, bude vám přidělen".

Taky jsem nepochopil ten důvod vazby, koho by jsi jako mohl ovlivňovat? Obzvlᚍ pokud si vše přiznal a jen se čekalo na posudky. Ten nepodmíněný trest mi pak naopak přišel logický. Ve stylu "půl roku byl ve vazbě tak mu dáme o něco víc, aby tam nebyl pronic zanic".

Nahoru