Prague Pride - příprava účasti

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Prague Pride - příprava účasti

Re: Prague Pride

od simgiran » pondělí 19. 8. 2013, 12:31:54

Kuba píše:Chtěl bych jen vyjádřit poděkování a symbolický palec nahoru všem, co se zúčastnili či se na celé akci nějak podíleli. Aktivity tohoto typu považuji za přínosné, čili neztrácet odvahu a jen tak dál.
Nevyjadřuj symbolický řečmi, hezky tady klikni na to tlačítko! :D

Re: Prague Pride

od Kuba » pondělí 19. 8. 2013, 11:46:45

Chtěl bych jen vyjádřit poděkování a symbolický palec nahoru všem, co se zúčastnili či se na celé akci nějak podíleli. Aktivity tohoto typu považuji za přínosné, čili neztrácet odvahu a jen tak dál.

Re: Prague Pride

od Kasz » neděle 18. 8. 2013, 11:12:28

To jsou věci... díky za upozornění, ještě, že si toho někdo všimnul. Opraveno!

Re: Prague Pride

od Gabriel Svoboda » neděle 18. 8. 2013, 10:55:29

Prosím o opravu stránky http://www.nejenhomo.cz/www/7._Myty_versus_realita.html — ve zdrojovém kódu to je, jen je to nějak skryté.

Re: Prague Pride

od Kasz » neděle 18. 8. 2013, 8:39:30

Ano, bude přesunuto.

Re: Prague Pride

od Gabriel Svoboda » neděle 18. 8. 2013, 8:10:59

Díky všem, kteří se účastnili, za odvahu, a Kaszovi za vytvoření stránek.

Jinak technická poznámka — nemělo by se toto vlákno přesunout zpět do viditelné části fóra? Připadá mi nepřiměřené, že kvůli jedné (byť významné) akci máme na fóru už dvě nové sekce, jedna by stačila. :)

Re: Prague Pride

od Kasz » neděle 18. 8. 2013, 4:04:54

Navštivte definitivní verzi www.nejenhomo.cz. Dalo mi to přes týden práce. Doufám, že se text líbí a že splní účel celé akce.

Zde můžete sledovat Blueboardovské statistiky přístupů: http://miniaplikace.blueboard.cz/pocitadla-statistiky.php?id=411834

Re: Prague Pride

od tdnka » sobota 17. 8. 2013, 2:00:37

Někteří extremisté jsou snad dotčeni, poněvadž Prague Pride považují za konkurenční akci a vidí, že má větší ohlas a mediální pozornost než jejich oslavy spojené obvykle se sborovým hajlováním a něžným objímáním polonahých Kamaraden...:-)

Co mne ale skutečně děsí, není to, že to vadí náckům, to tolik nepřekvapí, ale jak je vidno z fotografií,
http://www.novinky.cz/domaci/276356-proti-pochodu-homosexualu-vystoupil-klausuv-vicekancler-hajek.html
i docela normálně vypadajícím občanům, mladým lidem...Bylo by to možné v nějaké vyspělé zemi? Ve 21. století?
I když je fakt, že dneska nácka nepoznáš...začali se oblékat jako normální lidi. A celkově, třeba na oněch protiromských demonstracích dnes extremisté a tzv. slušní občane vzhledově docela splývají. Divná situace..poněkud zneklidňující..

Re: Prague Pride

od Troper » pátek 16. 8. 2013, 21:05:28

Nemozem sa zucastnit, ale definitivne Prague Pride podporujem a musim uz len povedat ze zelam vela stastia :) *good*

Re: Prague Pride

od efix » úterý 13. 8. 2013, 2:00:13

Silesia píše:Místo toho abychom řešili děti a nás řešíme víru.
Nevidím na tom nic divného. Víra nebo náboženství je pro lidi důležité téma a asi každý o věcech mezi nebem a zemí občas přemýšlí. Proč bychom si i zde nemohli popovídat o našich životních hodnotách a o tom, čemu věříme. Vždyť i pro pedofila trápícího se v depresích může být víra v Boha vysvobozením, tak proč se tomu tématu vyhýbat.
Něco jiného je někoho nutit, aby v něco uvěřil nebo v něco věřit přestal, tam už se dostáváme na hranici nátlaku a manipulace a to jsou věci, které podle mne do skutečné víry nepatří. Ježíš taky nikoho nenutil, aby v něj uvěřil, proto to ani my nemáme dělat. Víra musí vycházet z osobního svobodného rozhodnutí, pokud má být skutečná.
Silesia píše:...zda věří v boha nebo neveri v boha, zda mu říkají prorok alah, nebo budha nebo hospodin či se spoji s poznatky vědy.a přijetím principu náhody a evoluce.
Mimochodem, tyhle dva přístupy se navzájem nevylučují. Mnoho vědců je věřících. Dokonce ani ta slavná evoluce v zásadě Bibli neodporuje.

Re: Prague Pride

od Kasz » úterý 13. 8. 2013, 1:20:56

Re: Prague Pride

od Silesia » pondělí 12. 8. 2013, 23:26:11

Děkuji kaszovi, jen trochu off topic tak kdybys kaszi měl pocit že to sem nepatří klidně přesun.

Trochu mě mrzí kam se dostáváme...
Místo toho abychom řešili děti a nás řešíme víru.

Nechci nikomu poodsouvat me názory a ani si nemyslím že jsou skvěle a.pravdu mající a dogmaticke.
Jsem člověk otevřeny a rozhodně nebudu souditt lidi podle toho zda věří v boha nebo neveri v boha, zda mu říkají prorok alah, nebo budha nebo hospodin či se spoji s poznatky vědy.a přijetím principu náhody a evoluce.
Nechci a nebudu se teď poustet do filozoficke debaty.
1. Skoro spím
2. Skoro spím
3.nemám na to teď ani sílu ani chuť.

Je mezi námi spoustu dobrých slušných poctivých lidí kterých si vážím a proto je nebudu ani jmenovat ani hodnotit. Jen prosím zkusme mít na paměti náboženskou svobodu. Ono to o co by mám mělo jít je dobro dětí, tak se toho držme, to mám podle mého jde a máme v tom ještě spoustu práce.

Re: Prague Pride

od Kasz » pondělí 12. 8. 2013, 22:07:59

kvetak píše:Ahoj mám malou prosbičku mohla by být na http://www.nejenhomo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; napsaná malá zprávička o tom že tu jsou na čepku lidé co věří že Ježíš je ta cesta,pravda,život.....Pozvánka pro pedofily co se trápí ve své círky s pocitem nikomu to nemohu říct...Díky
Myslím, že bohatě bude stačit, když v textu na nejenhomo.cz bude zmínka o tom, že mezi pedofily jsou lidé všeho druhu i různých náboženství. Nikdy jsem se se svou vírou v Boha netajil, i před reportéry médií: http://kasz.sweb.cz/Kasz-MfDnes.txt

Re: Prague Pride

od Dan » pondělí 12. 8. 2013, 16:06:09

Díky všem za názory k diskuzi a vylepšováky, a samozřejmě, těm kdo se rozhodnou zúčastnit se, dvojnásob dík za odvah. Ano, masky jsou zařízené - prozatím pro 5 lidí.

Re: Prague Pride

od tojejedno » pondělí 12. 8. 2013, 15:54:05

Ahoj
Také se připojím, ale samozřejmě s maskou. :)

Re: Prague Pride

od efix » sobota 10. 8. 2013, 0:02:22

Pride průvod je podle mého blbost a zúčastnit se by pro mne bylo vrcholem trapnosti...

ale...

když jsem si pročítal Karlův příspěvek, tak jsem si říkal, že taková naše minireklama s tajemnými stránkami je docela zajímavý nápad. Asi by se mohl leckdo chytit, je to dobře vymyšlené. Tohle má moji plnou podporu. Z osobních důvodů se sice nezůčastním, ale budu velmi zvědavý na výsledky iniciativy :)

Re: Prague Pride

od Agape » pátek 9. 8. 2013, 21:10:49

DanielKubec píše:Zdravím kolegové, chtěl bych se vás zeptat, zda by někdo nebyl ochoten zúčastnit se spolu se mnou pochodu Prague Pride, který se koná v sobotu 17. srpna. Myslím si, že na pochodu sexuálních menšin i my máme svoje místo. Zároveň je tématem festivalu nejen emancipace sexuálních menšin, ale hlavně téma coming outu, ke kterému i my máme hodně co říct. Příhodné je, že forma tohoto pochodu je karneval, tudíž může být klidně příhodné, abyste se zúčastnili v nějaké masce, a tak zabezpečili bezpečnost své identity. I v tom vidím pro naši specifickou menšinu určitou symboliku.
Půjdu , s maskou

Re: Prague Pride

od Kasz » pátek 9. 8. 2013, 14:19:24

Nápady to jsou dobré, jen je třeba je zrealizovat. Ačkoliv se neúčastním, mám za úkol sepsat nějaký základní text. Není to zase kdovíjak rozsáhlá akce, chce to základní informace, ty rozšiřující si pak už každý může v případě zájmu dohledat. Domlouvali jsme se, že ty se zaměříš na ty šolichy kolem pedofilů a homosexuálů, že vysvětlíš lidem, jak to je, přesně, jak to píšeš v tom svém prvním odstavci. Druhý odstavec je nadstavba, uvidíme, jestli bude čas něco takového tam jednak vymyslet, zpracovat a dát.

Re: Prague Pride

od simgiran » pátek 9. 8. 2013, 13:57:32

Mám pár nápadů, co by se mohlo objevit na oné stránce.

Předně vysvětlení, jaký je cíl akce, co chceme. Samozřejmě odkaz web pedofilie-info.cz.

Dále bych považoval za vhodné zmínit klamné argumenty, které bývají používány proti homosexuálům a také proti pedofilům, poukázat na jejich chyby, vysvětlit, jak na takové argumenty reagovat. Jedná se zejména o šikmou plochu (dnes spolu mohou souložit homosexuálové a za pár let budou takto pedofilové legálně souložit s dětmi - podívejte, už to začíná, už vylézají), pak že homosexuálové jsou často pedofilové (i když to jsem u nás moc neslyšel), poukázat na zkreslení obrazu pedofilie a pedofilů médii a vyzvat lidi, aby se nebáli ozvat se proti nesmyslům, ukázat jim hrozby toho, když se takové nesmyslům nikdo nestaví a pozitivní dopady vyvracení takových nesmyslů.

Pak bych chtěl ukázat, že pedofilové jsou taky lidé a že nejsou nějaká homogenní skupina, mám takovou představu, že bychom mohli napsat něco o sobě, ale ne moc dlouhého, protože lidé moc nečtou, tak na pět řádků, samozřejmě se nedají zmínit ani všechny základní věci, ale to nevadí, každý by zmínil něco, zmínit můžeme například svoje zaměření, jak jsme si ho uvědomili, jak jsme ho přijali, jestli jsme se někomu svěřili, proč ano/ne, jak bylo naše svěření přijato, jestli pracujeme nebo se jinak intenzivně vnímáme s dětmi, jak na nás děti působí, něco nesouvisejícího s pedofilií (zájmy, povolání, politické názory, náboženská víra nebo její absence apod.), vzkaz veřejnosti. (Jak vidíte, jen na vyjmenování jsem spotřeboval čtyři řádky, takže opravdu nejde zmínit vše.) U lidí, kteří o sobě napsali delší příběh, bychom na něj odkázali.

Re: Prague Pride

od Kasz » pátek 9. 8. 2013, 13:39:26

Zde jsou informace o oficiální části průvodu, vč. časového harmonogramu a přesné trasy:

http://www.praguepride.cz/cs/program/akce/168-prague-pride-pruvod.html

Nahoru