nevím co jsem

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: nevím co jsem

Re: nevím co jsem

od ogarek » středa 18. 5. 2016, 17:24:56

Asi to budou ty nutkavé obavy, uvidíme do budoucna. Děkuji za rady, už mi je i trochu lépe

Re: nevím co jsem

od simgiran » středa 18. 5. 2016, 0:15:29

Co se týče toho spodního prádlo, u dospělých tě tak nebere? Pokud by tě stejně bralo i u dospělých, tak si myslím, že není zas tak neobvyklé, že tě přitahuje i u dospívajících, u fetišismu může to zaměření na fetiš do jisté míry přebíjet sexuální orientaci. A mimochodem, zaměření na spodní prádlo je jedním z nejčastějších druhů fetišismu, není to nic neobvyklého. Pokud by tě vzrušovalo specificky spodní prádlo jen u dospívajících chlapců, tak by to bylo zajímavější, každopádně lidé mají nejrůznější zaměření a bylo by nesmyslné hodnotit dané zaměření podle toho, kolik lidí ho má. Psal jsi navíc, že tě to občas vzrušuje, ve spojitosti s tím, že máš deprese, možná není na místě opomenout možnost, že jsi normálně homosexuálně zaměřený a jen máš přehnané nutkavé obavy, že by tě mohlo něco vzrušovat na dospívajících. Což asi nejlépe dokážeš posoudit sám, jak to je. Jestli umíš anglicky, zkus si přečíst následující články: http://www.thedailybeast.com/articles/2015/04/27/inside-the-fear-of-being-gay.html http://www.thedailybeast.com/articles/2015/04/27/inside-the-fear-of-being-gay.html. Samozřejmě je potřeba, abys to posuzoval v době, kdy se budeš cítit psychicky víceméně v pohodě.

Re: nevím co jsem

od Forst Jan » úterý 17. 5. 2016, 20:46:08

ogarek píše:Co se týče dětí kolem těch 13ti tak mě proste jenom vzrušuje to spodní prádlo, nic víc.
V takovém případě je možné, že to dokonce nebude ani efebofilie, ale fetiš na spodní prádlo. To je velmi běžný fetiš jak u homosexuálů, tak i u heterosexuálů. Jedná se o celkem běžný jev, téměř neškodný (pokud by to nepřekročilo hranice, že by jsi kradl spodní prádlo), tedy nic, s čím byses měl trápit. Každého vzrušuje něco jiného. Ale kdyby přecejen tě to stále trápilo, určitě si o tom promluv se svým psychiatrem.

Re: nevím co jsem

od Marco Freeman » úterý 17. 5. 2016, 18:43:38

ogarek píše:A ještě bych se zeptal na jednu otázku, je vlastně legální chodit s klukem kterému už bylo 15a více let?
Chodit můžeš i se čtrnáctiletým, pokud budeš chtít ty a i on, věk na vztah uzákoněný není. Jediné, co je omezeno, je věková hranice pro sexuální aktivity (mezi které patří i intimnější mazlení a podobně), které je povoleno od patnácti let. :) Takže chodit s patnáctiletým určitě můžeš.

Mimo jiné znám několik homosexuálních párů, kdy jemu je přes dvacet a druhému kolem 15ti, 16ti let. :)

Re: nevím co jsem

od ogarek » úterý 17. 5. 2016, 18:19:33

Chlapi mě přitahují asi jako každého homosexuála, ale spíše kolem tech 16ti a více. S depresí chodím pravidelně k psychiatrovi. Co se týče dětí kolem těch 13ti tak mě proste jenom vzrušuje to spodní prádlo, nic víc. A ještě bych se zeptal na jednu otázku, je vlastně legální chodit s klukem kterému už bylo 15a více let?

Re: nevím co jsem

od simgiran » úterý 17. 5. 2016, 16:22:34

Ahoj,

co se depresí týče, doporučil bych navštívit nějakého dobrého psychiatra. Pokud uvedeš, odkud zhruba jsi, můžeme ti zkusit někoho doporučit, s kým by ses třeba mohl pobavit i o své orientaci.

K orientaci: Přitahují tě i dospělí muži? Pokud ano, zkus porovnat, jak moc tě přitahují ve srovnání s dospívajícími chlapci. Mladší chlapci tě nepřitahují vůbec? Je možné, že jsi efebofil, tedy člověk s orientací na dospívající chlapce. Což by ti ale neřekl nic víc, než sám víš. Jak jsi orientovaný neříká, jaký jsi člověk, říká to jen, kdo se ti líbí, kdo tě sexuálně přitahuje. Dost dobře můžeš být orientovaný jak na dospívající chlapce, tak na dospělé muže. Pokud by tě přitahovali výrazně více dospělí muži, ale do jisté míry i dospívající chlapci, tak takhle to má hromada gayů. (Stejně jako hromadu heterosexuálních mužů přitahují do jisté míry dospívající dívky.) Z toho, co jsi napsal, bych řekl, že nejsi rozhodně sám, kdo to tak má a myslím, že i na tomto fóru se najde někdo podobně orientovaný.

Nakonec důležitější, než se nějak zaškatulkovat, je to, jak se svou orientací dokážeš žít. Pokud tě přitahují dospělí muži, tak máš prostor najít si partnera, a to i dlouhodobého. Pokud bys byl vyloženě na dospívající, tak je to složitější, ale najdou se mladě vypadající kluci v legálním věku. Horší by pak byl nějaký dlouhodobý vztah, pokud o takový stojíš. Vím, že hodně lidí tady psalo, že pokud se do někoho zamilovali, tak je kolikrát dotyčný přitahoval, i když vyrostl z jejich preferovaného věku. Takže to by mohla být možnost. Jinak, pokud tě chlapi neodpuzují a třeba k nim i nějakou slabou přitažlivost cítíš, tak by sis mohl najít takového partnera, možná i někoho, komu by nevadil otevřenější vztah (pokud by tobě něco takového sedělo). Důležitá je podle mě komunikace a upřímnost.

nevím co jsem

od ogarek » úterý 17. 5. 2016, 12:48:52

Dobrý den, je mi 21 let a před dvěma měsíci jsem si prošel coming outem ohledně homosexuality. Už 5 let trpím depresemi ze šikany která se odehrála na učilišti. Po vystudování a nástupu do práce deprese skoro zmizely. Porád jsem si namlouval že nejsem gay ale přitom jsem to už od dětství tušil, tak jsem se stím začal smiřovat ale v tu chvíli se deprese znovu objevily (před třemi měsíci). Po coming outu deprese zase ustály.
A ted k mému problému. Asi už 2 roky mě občas vzrušuje pohled na chlapce ve věku 13 let a více ve spodním prádle nebo plavkách, když je zahlédnu někde na internetu. Co se týče pornografie nebo vyhledávaní kontaktu s dětmi mě vůbec nevzrušuje a ani to nevyhledávám. Když třeba potkám nějakého hezkého kluka v onom věku na ulici tak mám takový divný pocit jakoby stydlivosti. Začínám z toho mít zase deprese, a nikomu jsem to ještě neřekl. Prosím proto o radu jak se stím smířit nebo jak tuto věc přijmout, nebo co se to se mnou děje, poslední dobou se tím strašně užírám. Předem děkuji za odpověď.

Nahoru