Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Tomi
úterý 9. 8. 2011, 13:58:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Životní příběh jedné holčičky (dnes už bývalé)

Ahoj předem ti moc děkuji za napsání tak nádherně napsaného životního příběhu. Musím ti zde napsat že jsem si fakt málem klávesnici pozvracel z toho chlapa co ti ubližoval-tak hnusně ubližoval. Moc Ti toho tu nenapíšu protože mě to fakt vzalo a rady ti asi budou k níčemu... Já bych ti asi ani nedoká...
od Tomi
čtvrtek 29. 9. 2011, 14:21:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přiznání

Ahoj Napíšu jsem teď něco co možná... A co možná spíše určitě rozhořčí hodně lidí co si toto budou číst. Takže abych začal. Byl jsem s jedním mím kamaráde (taky pedofilem) na jednom vinobraní. Byla tam jaksi moc pěkná atmosféra a hlavně hodně lidí a především holčiček. A to je ten problém bylo tam f...
od Tomi
pátek 10. 5. 2013, 14:45:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Povídka: Terezka

Ahoj, Po dlouhé době občas zavítám na ČEPEK, a teď jsem si přečetl konečně i tvou Terezku. Hodně mi to připomíná sebe, a to tím začátkem. Pro mě byla vysvobozením Alžbětka do které jsem se taky zamiloval doslova na první pohled. Před tím než jsem jí potkal jsem si doslova ubližoval. Na sebevraždu js...
od Tomi
pondělí 23. 6. 2014, 20:31:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Miss/ák 2014

Ahoj všem!

Tak se nám (skoro) rok s rokem sešel a myslím si že by jsme mohli začít plánovat další Miss. Tentokrát bych ale chtěl aby se toho zůčastnil ČEPEK, Notýsek a EPEF. Teď je na vedení ČEPEKU jestli budou chtít spolupracovat.

Tak se tu mějte Ahoj Tomi