Nalezeno 337 výsledků hledání

Zpět

od Kasz
středa 28. 3. 2012, 0:18:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Omluva nejen Flarnytrylovi

ZKUSIL JSTE SE NĚKDY PODÍVAT NA SVĚT OČIMA RODiČů JEJICHŽ DĚTI OBTĚŽUJETE? MAJÍ ONI JEŠTĚ PRÁVO SVOJE DĚTI CHRÁNIT A BRÁNIT? PROZATÍM TADY POUZE A JEN OBHAJUJETE SVůJ SVĚT Sám za sebe si nejsem vědom, že bych děti obtěžoval, a pokud bych si všiml, že moji pozornost děti nebo jejich rodiče vnímají j...
od mensi je hezci
pátek 30. 3. 2012, 13:09:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano Jsem Pedofil !

již to bude rok co jsem vstoupil do komunity pedofilů, ten čas tak utíká a moc se mi toho v životě nastalo, jen to že jsem zjístil kdo jsem- Pedofil a Nepiofil heterosexuální 0-10 let Holčičky ,fetišista,sadista, , Moje začátky byli velmi zajímavé, heh když sem zjíistil že koukám po holčičkách, chod...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od haizi
čtvrtek 17. 7. 2014, 1:10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Niečo o mne

Zdravím všetkých, mnoho z vás ma nepozná, na fórum som prispieval málo, ale čítam všetky nové príspevky každý deň, no som EXTRÉMNE introvertný typ, či už v reálnom živote, alebo v internetovom :) Ale myslím, že teraz je tá správna chvíľa, aby som aj ja niečo o sebe napísal... Na úvod, mám 17 rokov, ...
od Opičák
úterý 29. 7. 2014, 22:45:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím a pozdravuji =)

Ahoj, jsem rád, že se můžu přidat ke komunitě - nevím, proč mi to trvalo tak dlouho :) Takže něco o mě - Je mi 24 let a líbí se mi malí chlapci. Že je něco jinak jsem začal pozorovat už v 10ti letech na základní škole. I Když jsme měli ve třídě plno holek, vždycky jsem trávil čas jenom s klukama, ať...
od alun
pátek 20. 11. 2015, 11:26:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Alunovo vystřízlivění

Ahoj, rozhodl jsem se sepsat v krátkosti posledních pár let (5 let) mého života. Příběh začíná v období, kdy mi bylo 18 let a já byl vzorným studentem na střední škole. Mezi 18 a 19 rokem mého života se toho událo spousta. Nevím kde začít. V té době jsem si uvědomoval, že určitě jsem gay, ale háček ...
od Katerina Klapilova
čtvrtek 7. 2. 2019, 15:05:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Preventivní program - prosba o pomoc při získání informací

Vážení účastníci informačního webu o pedofilii Čepek, naše laboratoř evoluční sexuologie a psychopatologie v Národním ústavu duševního zdraví uvažuje o zavedení programu primární prevence pro sebeidentifikující se osoby s parafilními preferencemi, který je inspirován podobnými běžícími programy v za...
od Kasz
pondělí 18. 3. 2019, 16:07:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jen doražte na schůzku, dobytci!!!

§ 352 a § 353 Trestního zákoníku => Nahlašujeme na PČR. Hodně štěstí. *aikido*
od Tereza
pátek 22. 3. 2019, 17:20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh oběti

Jezdila jsem často na prázdniny a na víkendy ke svému strejdovi a tetě. Teta byla hlavní pokrevný příbuzný – pana (budeme mu říkat třeba Josef) Josefa si vzala ve svých 40ti. V té době, co jsem tam jezdila, jim bylo už kolem 55let. Jezdila jsem tam ráda, měli obrovskou chalupu s pejskem, králíky a h...
od Fx100d
pátek 24. 5. 2019, 16:16:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Náramek s GL logem (může být i s BL)

Náramky jsem odeslal. Allein jsem odeslal zpět i peníze, stejně tak jsem nechtěl peníze od pbd. Oba si dost odpracovali na aktualizaci fóra a novém vzhledu, tak jsem se rozhodl jim náramky věnovat jako malé poděkování za vynaloženou práci.
od Karel Žák
úterý 23. 7. 2019, 16:31:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Po delším čase přicházím s příznivou zprávou pro komunitu ohledně podpory projektu V síti. :) Chvíli to sice trvalo, protože Pavla Klimešová, se kterou jsem komunikoval, byla nějakou dobu mimo ČR, po jejím návratu do ČR jsme pak měli asi půlhodinový hovor, ve kterém jsem vysvětloval, co je ČEPEK za ...
od Bergmann
úterý 13. 8. 2019, 17:32:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj všichni

Ahoj, tak po dlouhém váhání se představuji. Jsem asi na rozdíl od Vás většiny starší, je mi už 48let. Nejsem tak úplně čistokrevný pedofil,mám tu sexualitu složitější, líbí se mi dívky od cca 6—12 let, ale líbí se mi i starší ženy, tam ale není taková citová přitažlivost. Dlouho, hodně dlouho jsem s...
od Meadow
středa 14. 8. 2019, 19:17:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Na vás a celkově vaši komunitu jsem narazila díky médiím, jelikož člověk, který po celý týden, kdy byl v Praze Pride nežil v jeskyni a alespoň jednou byl na internetu, tak mu zajisté neuniklo konání dané akce. Prvně jsem sledovala spíše články na Pride jako celek a občas se pěkně naštvala při někter...
od Dreamer
čtvrtek 22. 8. 2019, 14:13:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje představení

Ahoj všichni, chodím sem už dlouho, ale neměl jsem příliš potřebu se projevovat. Registruji se hlavně proto, abych komunitu podpořil a "započítal se" jako další nekriminální, víceméně normálně fungující pedofil. Faktu, že se mi líbí nedospělé holčičky jsem si vědom od puberty, ale pár dalš...
od Filip Šinkner
pondělí 7. 10. 2019, 13:32:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Projekt Parafilik a ČEPEK

Dobrý den, jmenuji se Filip Šinkner a jsem psycholog, pracující v Národním ústavu duševního zdraví. Jsem součástí týmu doktorky Kateřiny Klapilové, který se věnuje vytvoření komplexního programu Parafilik, který bude sloužit osobám s menšinovými sexuálními preferencemi. Vaší komunitě patří velké pod...
od Fx100d
čtvrtek 10. 10. 2019, 13:53:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zahájení projektu Parafilik

První pracovní schůze a zahájení projektu Parafilik Přítomni byli: Prof. MUDr. Jiří Horáček, Ph.D., FCMA (NÚDZ); Prof. MUDr. Pavel Mohr, Ph.D. (NÚDZ); MUDr. Martin Holý, MBA (PNB, PS ČLS JEP); Prof. Doc. MUDr. Zlatko Pastor Ph.D. (FN Motol); Ing. Kamila Lindauerová (PČR); Mgr. Klára Laurenčíková (Č...
od Fx100d
neděle 3. 11. 2019, 10:18:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sjednocení smajlíků

Dnes doplněno 84 smajlíků na fórum a srovnáno ve stejném pořadí, jako na chatu. *tam*
od alun
pátek 22. 11. 2019, 16:14:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Zde je omluva, kterou jsem napsal Marcovi. Ahoj nevím co to se mnou v poslední době je. Tím myslím to, že jsem na čepek jednu dobu chodil jednou třeba za měsíc či delší dobu. Teď tam jsem u vás skoro pořád poslední měsíc. Nevím co se to děje jestli za to může celkově to pochmůrné počasí podzimu a zm...
od Zappart
sobota 14. 12. 2019, 16:40:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zappartův Coming out

Vnitřní Coming out Poprvé jsem si uvědomil že mě přitahují preadolescentní děvčata už na základní škole, v sedmé či osmé třídě. Tehdy to nebyl tak velký rozdíl, ale bylo mi to divné a čekal jsem, že mě to přejde. Nepřešlo. V patnácti a šestnácti se mi sice líbily i vrstevnice ale stále více jsem obd...
od Kasz
úterý 21. 1. 2020, 22:25:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

V admin týmu jsme marně přemýšleli, kde je nějaký "návod, jak se vyhnout vězení". Sepsal jsem proto následující text a zaslal jej autorům videa. Chcete-li, můžete daný text vložit do komentáře pod videem: Dobrý den, chtěl bych zareagovat na rozhovor, který jste vedli s Martinem Kožíškem a ...