Nalezeno 48 výsledků hledání

Zpět

od Mato
pátek 2. 3. 2012, 13:53:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co nesmí chybět v peněžence? Fotky dětí!

heh :D a hlavne ked tu penazenku najde pedofil :D
od Mato
pátek 30. 3. 2012, 14:07:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ano Jsem Pedofil !

wau, pekne si to napisal. ta doba, muselo to byt hrozne zit v tom, ze si pedofil a ani si poriadne nevedel kto si, ziadne info proste nic, len zakazana laska. na tvojom mieste by som to asi nevydrzal, klobuk dole.
od Mato
čtvrtek 24. 5. 2012, 15:13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

No hej no, keby sme to chceli inak pomenovať, asi by sme sa aj tak nakoniec vrátili k starému dobrému pedofilovi. Podla mňa by bolo najefektívnejšie, keby sa do očisťovaní slova pedofil, zapojila nejaká slávna osoba, ktorú všetci uznávajú. Potom by to myslím išlo ľahšie...
od Mato
neděle 24. 6. 2012, 10:21:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Každý tu odpovedal NIE. A je to celkom logické. Máme svoj svet, žijeme ním každý deň a zvykli sme si na to. Sme zmierení, že zmena nepríde a keby prišla, hlboko by nás to zasiahlo. Ono je v podstate krásne vidieť dieťa ako niečo nádherné. Aj napriek ťažkému životu a nedopriateľnej láske by som to ne...
od Mato
pátek 28. 9. 2012, 11:42:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čo považujete za najcennejši kontakt s dietatom

Najcenejší kontakt je ten, ked ti dieťa abosútne dôveruje a zveruje svoje malé telíčko do tvojho náručia...
od Mato
pátek 28. 9. 2012, 12:48:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šťastie na dosah (povídka)

Šťastie na dosah Upršané ráno prinieslo so sebou nie jeden blesk. Veľkomesto sa zmenilo na bažinu upršaných betónových kociek a obdĺžnikov. Vonku sa nemyhla jediná noha a vozovka bola taktiež obmedzená. Voda ostávala stáť na cestách a neďaleké jazero dosahovalo vysoko kritickú hladinu. V centre mes...
od Mato
úterý 26. 2. 2013, 15:58:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková spousta nenávisti

To písali len preto, lebo sú normálni a vidia sa len vo svojom svetle. Ale keby pozerali na svet aspoň 24 hodín očami pedofila, minimálne polovica by zmenila názor. A samozrejme, nedostatok informácií o pedofílii tiež spraví svoje. Je istá pravda, ich pravda a tú si nikdy nenechajú zobrať, pretože s...
od Mato
sobota 2. 3. 2013, 23:08:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský domov pro děti a pedofily

Podľa mňa je Danov príspevok na správnom mieste. Zatial to vyzerá len ako planý poplach pre haterov, ale 20 rokov si myslím, že je veľa. (Dano, to už budem starý cap, na to si nepomyslel? ) Pokiaľ sa o to začnú zaujímať správni ľudia, nemožné to nie je. Len im treba ukázať, že my máme záujem a myslí...
od Mato
čtvrtek 7. 3. 2013, 0:24:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský domov pro děti a pedofily

Dano má pravdu. Tento plán nie je úplne nemožný. Ono, vezmime si to tak, že existujú zákony, ktoré presne určujú, že žiadny inak orientovaný človek nemôže zriadiť detský domov a prispieť tak k dobru spoločnosti? Taký zákon neexistuje, teda aspoň myslím. Takže, čisto teoreticky by sme sa mali zamerať...
od Mato
úterý 19. 3. 2013, 22:46:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já

Ahoj, vitaj u nás :) Ja som síce na chlapčekov, ale stále na nich myslím a v živote by som im neublížil :) Treba hľadať v pedofilnom živote to krásne, tú lásku, nie to ostatné....
od Mato
úterý 2. 4. 2013, 22:56:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Nóóó, alebo sa chce pochváliť babám v škole, akého veľkého ma kamaráta :D Neviem, či to platí aj v dnešnej dobe, ale keď som bol malý, dievčatá u nás si mysleli aké sú dospelé a smiali sa nám, keď sme sa hrali v škole s legom :D :D
od Mato
středa 3. 4. 2013, 18:51:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Může si princ vzít prince? Děti vám to řeknou (iDnes.cz)

Dano, dnes som práve dočítal Malého Princa a už tomu docela chápem. Celá "detská" knižka, v ktorej hrdina má byť dieťa, je vlastne bezchybný, nenáročný človiečik, ktorý poukazuje na chyby dospelého života. On si uvedomuje, že ako dieťa nemá veľa možnosti ( malá planétka, 3 sopky, 1 kvetina...
od Mato
sobota 13. 4. 2013, 21:14:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zazitek a podekovani

Ďakujeme za príspevok. Podaj by malo viac ľudí takí postoj k tomu ako vy... Každopádne je mi ľúto, čím ste si prešla a zároveň nehádžete všetkých do jedného vreca :)
od Mato
neděle 14. 4. 2013, 14:17:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil. Dítěti bych nikdy neublížil (Psychologie D

Daníku, ty si samovrah, ale mám ťa rád :D neskutočne ťa obdivujem, nikdy by som na to nemal :)
od Mato
pátek 3. 5. 2013, 12:47:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chemická kastrace a iné...

Vitaj na našej stranke :) Tieto lieky vôbec nepoznám, ale myslíš, že ti pomáhajú? Ja by som sa na chémiu nespoliehal, všetko je to o sebazapretí, ale to sú len moje pocity...
od Mato
pondělí 6. 5. 2013, 18:54:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Wau, to je drsný life story. Tiež ma to veľmi zaujíma a zdielam Ksoftove otázky :)
od Mato
úterý 14. 5. 2013, 23:15:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Malé mořské víly

Ja viem, že sa moc s menami nekamarátiš :D sordy za šťuch, ale keď už sme pri tom, čo napríklad Idas :)
od Mato
sobota 18. 5. 2013, 22:39:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smyšlená výprava

Wau, určite by som chcel s kutíkmi takýto výlet zažiť :) ale možno s trocha mladšími, nie puberťákmi :D
od Mato
úterý 30. 7. 2013, 21:04:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

Heh, dooobre! I like it! :D