Nalezeno 15 výsledků hledání

Zpět

od VANAX
středa 7. 3. 2012, 19:59:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sen (báseň)

Sen Básnička táto je o mne a o tebe, o mojich túžbach, o mojej potrebe. Potrebe objať ťa, hladiť a milovať, s tebou sa smiať, smútiť i radovať. Držať ťa za ruku, hľadieť ti do očí, rozjímať chvíľočku o tvojom obočí. Dať pusu na čielko, noštek či na líčko, potom ťa poštekliť, ale len máličko. Úsmev ...
od VANAX
úterý 13. 3. 2012, 9:18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Vidím, že niektorí nechápu, že slovo je iba znak, symbol. Symbol ako taký nemá nijaký význam či zmysel. To sa stane až v momente, keď na scénu vstúpi človek, ľudská myseľ. Tá priradí konkrétnemu symbolu význam. Niektorí ľudia si potom myslia, že dané slovo (symbol) má iba taký význam, aký mu priradi...
od VANAX
úterý 17. 4. 2012, 19:12:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková malá přihoda

Odhaliť ma je takmer nemožné, pokiaľ to ja sám nedovolím. Už asi desať rokov sa seriózne venujem štúdiu neverbálnej komunikácie a mimiky. Moje herecké schopnosti sú tiež na vysokej úrovni, čo som aj naživo predviedol animátorom na jednom z letných táborov. :D Zahrám v podstate čokoľvek, čo chcem. Al...
od VANAX
čtvrtek 26. 4. 2012, 10:08:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie dědičná?

Creepy, vplyv prostredia na ľudské konanie nie je žiadny mýtus. Práve prostredie a životné podmienky určujú v najväčšej miere, čo z človeka vyrastie, aký bude mať pohľad na svet atď. Nič nemá na formovanie osobnosti taký vplyv ako prostredie. Bolo to už x-krát dokázané a overené. Existujú experiment...
od VANAX
čtvrtek 24. 5. 2012, 15:16:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

No hej no, keby sme to chceli inak pomenovať, asi by sme sa aj tak nakoniec vrátili k starému dobrému pedofilovi. Podla mňa by bolo najefektívnejšie, keby sa do očisťovaní slova pedofil, zapojila nejaká slávna osoba , ktorú všetci uznávajú. Potom by to myslím išlo ľahšie... Napríklad Fico alebo Slo...
od VANAX
neděle 27. 5. 2012, 13:20:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vliv parafilii na rozeznavaci a ovladaci schopnosti

Všetci vieme, že schopnosť správne rozlišovať dobro od zla ovplyvňuje najmä alkohol. Ale sú aj ďalšie návykové látky, ktoré človeku dokážu poriadne pokriviť vnímanie reality. Pedofília nie je žiadna psychotropná látka. Mne osobne pedofília samotná nikdy nezatemnila mozog, keď som bol v blízkosti mal...
od VANAX
čtvrtek 31. 5. 2012, 16:11:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková malá přihoda

Nevím jak ostatní, ale osobně pokud narazím na nějakou překrásnou princeznu, tak první reakce je "bože to je krása" a pár vteřin na to "koukej se jinam nasaď unavený neutrální výraz". Takže na odhalení má okolí asi tak 5 sekund. Jediný před kým to zkutečně občas člověk neutají j...
od VANAX
čtvrtek 7. 6. 2012, 22:33:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Creepy, tie "sexuálne aktivity" s deťmi, ktoré spomínaš, môžu, ale nemusia ublížiť. Niekde sa tu už písalo o tom, že dobrovoľné erotické hry dieťaťa s dospelým nekončia vždy tragicky. V nejakej rozsiahlej štúdii sa údajne až 50% žien vyjadrilo o zneužívaní v detstve neutrálne. Vraj z toho ...
od VANAX
pátek 29. 6. 2012, 9:41:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Tu sexualni cast by jste nemenili? To, ze vas vzrusi, kdyz si predstavite dite nahe(nerikejte, ze pedofilie neni taky o tom). Nejak prirozene necitite, ze to je spatny? Ja jo. Dokonca aj katolícka cirkev, ktorá je v otázkach sexuality dosť prísna, hovorí, že samovoľné vzrušenie nikdy nie je zlé a a...
od VANAX
neděle 26. 8. 2012, 12:21:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oblíbené roční období, počasí a podbebí

Ja mám rád vedro. Viac plechové ako plastové. Tie plastové stoja za hovno a nič nevydržia. Mám rád podzim aj nadzim, ale najradšej mám nadjar (leto). Mám rád slunce, seno a tiež erotiku (ako mi pred pár dňami predviedlo to dievčatko, čo prišlo do obchodu hore bez). Nemám rád, keď cez deň prší, lebo ...
od VANAX
úterý 13. 11. 2012, 16:45:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Legálnosť sexu so zvieratami

Kuba píše:Nebyl by to spíš "druhismus"? :D :D
Máš pravdu. Rasizmus by to bol iba v prípade, keby sme zvýhodňovali napr. dobermana oproti kokršpanielovi. :)
od VANAX
úterý 28. 4. 2015, 22:38:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moja prvá návšteva odborníka...

Pred pár dňami som po prvýkrát v živote osobne navštívil odborníka, konkrétne pani doktorku Caisovú z kliniky FAIRA. Rád by som sa s vami podelil o svoje postrehy z mojej prvej konzultácie. Rozhovor som si nenahrával, preto sa môže stať, že niektoré vyjadrenia nebudú úplne presné. Ide však o podstat...
od VANAX
středa 29. 4. 2015, 14:54:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Čo ma motivovalo ísť na vyšetrenie? Bol to mix viacerých vecí. Bolo v tom trochu zvedavosti (aké je to u psychiatra), ale hlavne som chcel vedieť, ako a prečo najčastejšie zlyhávajú pedofili. Chcel som si vypočuť zopár skutočných príbehov z jej ambulancie. Urobiť si obraz o tom, čoho sa v živote naj...
od VANAX
středa 29. 4. 2015, 19:58:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Uvažoval som aj o možnosti, že pani doktorka mala iba zlý deň. Ale, preboha, nie sú psychiatri trénovaní a vedení k tomu, aby si svoje negatívne emócie nevybíjali na klientoch? Navyše nie na klientoch, ktorí prišli dobrovoľne, predložili všetky svoje osobné informácie a ešte aj zaplatili 15 EUR... D...
od VANAX
sobota 2. 5. 2015, 12:46:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Hm, keď sa to píše v oficiálne uznávaných učebniciach biológie, tak to musí byť pravda... *pleasantry*