Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Kasz
úterý 2. 12. 2014, 19:26:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné". Pro mě je závazné moje vlastní svědomí. Neztotožňuji se ani s Weissem, který říká, že jakýkoliv fyzický k...
od Daniel
středa 29. 4. 2015, 17:13:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Podľa doktorky je absolútne vylúčené, aby nejaká matka na svete zverila svoje dieťa mužovi, ktorý jej povie o svojej pedofilnej orientácii. Tak tahle věta mě dostala. Ještě že to není pravda. Tedy alespoň moje manželka a švagrová s tím problémy nemají. Jestli to sezení proběhlo tak, jak píšeš, tak ...
od heb
úterý 5. 5. 2015, 0:25:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

nechal som si u nej vypracovat odborny posudok...ktory nespravila aj ked dostala zaplatene. jej spravanie nebolo prave najprijemnejsie. ked som urgoval zaslanie posudku...tak nereagovala na maily, telefon zdvihla sestra ktora nic nevyriesila. stalo sa to cca pred 4 rokmi a posudok som do dnesneho dn...
od Marketa
čtvrtek 21. 5. 2015, 9:39:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuální zneužívání - co za něj považujeme

Ahoj všem, sice vím, že můj názor je trochu "od válu".. ale přesto si dovolím reagovat. Když bych to brala z pohledu mě jako mámy, tak bych asi většinu výše uvedených situací brala jako situaci, kdy někdo zneužívá moje dítě. Přesně z toho důvodu například nikde nemám veřejně fotky holek, p...