Nalezeno 360 výsledků hledání

Zpět

od artem_is
neděle 11. 9. 2011, 0:04:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malíř (báseň)

Malíř Nakreslím pastelkou noční oblohu, nás oba pod ní, jak hledíme nahoru. Držíc se za ruce šeptáme tajnosti, co nikdo neslyší, nevinné hlouposti. Na nebi nakreslil malíř nám neznámý, symboly štěstí, lásky a strádání. Strádání, samoty a radost shledání, osude tajemný, osude neznámý. Zakouzli rukam...
od Kasz
sobota 26. 11. 2011, 22:40:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seznam přednášek o pedofilii

Se svolením Mgr. Karla Žáka zde uvádím seznam jeho přednášek, referátů a jiných aktivit - na většině z nich veřejně vystoupil Jiří Fx100d, jednou též MR_Xguard, Kuba a Daniel Kubec, jako morální podpora se pak některých přednášek účastnil i Efix. Rozhovorů pro Český rozhlas 6 a Český rozhlas Plus se...
od Kasz
úterý 20. 3. 2012, 16:13:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Omluva nejen Flarnytrylovi

Všem zúčastněným, včetně Flarnytryla, bych chtěl vyjádřit omluvu za to, že jsem někdy možná až příliš hodnotil a kritizoval práci jiných a vyzdvihoval práci svou, potažmo ČEPEKu. V nastalých okolnostech se proto omlouvám Flarnytrylovi za to, jaký jsem měl k němu přístup poté, co jsem se dozvěděl, že...
od daniel.liddel
sobota 7. 4. 2012, 20:38:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ešte niečo k Flarnytrylovi

Čo sa týka Flarnytryla, súhlasím s jednou vecou. Kto udržiava (alebo v minulosti udržiaval) sexuálne kontakty s deťmi, za žiadnych okolností by nemal verejne vystupovať. Alebo tak činiť môže len v prípade, že takéto kontakty nebude odsudzovať a hlavne nebude o sebe tvrdiť že takéto kontakty nemal/ne...
od Kasz
středa 18. 4. 2012, 20:10:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co byste chtěli, abych napsal?

Jsem pro to, aby ses pokusil sepsat podrobně (nebo spíš teď už jen uspořádat nějak informace) o tom, jak jsi prožil dětství, jak jsi zjišťoval, že jsi pedofil, jaké jsi měl myšlenky... jak ses zamiloval do Terezky, jak a proč se ten vztah dostal tam, kam neměl. A možná by ses mohl pak v takovém člán...
od Fx100d
sobota 21. 4. 2012, 7:28:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Flarny

Tak jsem dostal mail přes fórum s předmětem nezabili!!! Nezabili jsme FLARNYTRYLA. Jen ať se projevuje přirozeně. Nic jiného si nepřejeme. Máma. P.s. A fandíme všem a obdivujeme vaši sílu a statečnost. Čtení vašich stránek mě hodně obohatilo a poučilo. Škoda, že jsem tyto vědomosti neměla před někol...
od Kasz
neděle 22. 4. 2012, 11:14:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pořad o zneužívání dětí

Přišla mi na email reakce od maminky Kuby bez možnosti zpětného kontaktu, proto odpovídám zde: Odvysílaný pořad vůbec nebyl o pedofilii. A pokud jsem pozorně poslouchala, ani tam slovo "pedofilie" nebo nějaký odkaz, nezaznělo. Jen jsem trnula, aby v souvislosti s případy děvčat, nebyla ses...
od daniel.liddel
neděle 22. 4. 2012, 21:56:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Westermarckův efekt

Kubo, ono s vlastným dieťaťom je to tak, že sexuálna príťažlivosť fakt moc nefunguje. Vzťah k vlastnému dieťaťu je na inom "leveli". Ťažko sa to vysvetľuje. Proste vtedy nie je dôležité či je to chlapec alebo dievča, či je krásne alebo škaredé. Určite si čítal Malého princa (kto nie ?). Lí...
od efix
neděle 22. 4. 2012, 22:25:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak byste v komunitě přivítali myšlenkově "pomalejší" čl

Ty případy , co jsi zde zrovna uvedl jako příklad, mně vůbec nějak nevadí. Já jsem hodně trpělivý a nevyvede mě z míry jen tak něco. ... někdo mně bude víc blízký, někdo mně možná víc poleze na nervy ... (což by mně vadilo mnohem víc (...) V chatech nebo po icq mně ty písmenka létají Za páťačkou a ...
od gannd
sobota 28. 4. 2012, 9:54:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: kutik.withme.us

Vlastně, tak trošku přemýšlím, že by se spíš měli lidé z Kutíka přestěhovat sem. Tyhle stránky jsou jako veřejné o dost užitečnější než kutík. A pánové z kutíka by mohli být také užitečnější. On kutík byl veřejně (bez registrace) nepřístupný, což mě trošku vadilo, ale zůstal mi tam kus života.....sm...
od Fx100d
neděle 29. 4. 2012, 2:16:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pořad o zneužívání dětí

ally: Nepřekrucuj slova ostatních! Nikdo netvrdil, že samotné zneužití neublíží, ani to, že ublíží jen humbuk dospělých okolo. Dobrovolný kontakt (je otázka, kolik těch dobrovolných sexuálních kontaktů je opravdu dobrovolných a zda není dítě k souhlasu zmanipulováno) ublížit opravdu nemusí, to však ...
od MR_Xguard
neděle 29. 4. 2012, 20:12:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem příliš slušný a diplomatický?

Úroveň vyjadřování se snoubí s úrovní jedince, který se tak vyjadřuje. :)
od Kasz
sobota 5. 5. 2012, 18:00:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mini-výzkumy na téma Pedofilie (Vyplnto.cz)

Vážení, ráda bych Vás tímto požádala o anonymní vyplnění dotazníku, který bude sloužit jako podklad pro praktickou část mé seminární práce k maturitě. Nejedná se o test znalostí, ale pouze o Váš názor. Předem Vám děkuji za vyplnění a za Váš čas! Aspoň vidíme, jak lidé chápou pojem "pedofilie&q...
od Kasz
úterý 8. 5. 2012, 15:25:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Flarnytrylovo vyjádření k jeho případu

A jsme doma. Ze o tom nesmi nikdy mluvit. Bezni taktika zneuzivacu. Creepy, tady se už bavíme o tom, co se v minulosti stalo. To jsou prostě fakta, nikoliv něco, za co bychom teď měli Kubu soudit. Myslím si, že se všem omluvil, a když nám tady popíše některá fakta - a jsou velmi zajímavá, protože s...
od StrangerByNight
úterý 29. 5. 2012, 11:52:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Uvedomujete si, ze i Antonin Novak by sem mohl psat o tom, jak zabil toho kluka a jak mu je to ted lito(a po cine skutecne rekl, ze toho lituje, ze to bude litovat cely zivot)? I k nemu by jste byli tak shovivavi jako k Flarnytrylovi nebo-li Kubovi? Kde je ta hranice co jeste dokazete tolerovat a c...
od VANAX
čtvrtek 7. 6. 2012, 22:33:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Creepy, tie "sexuálne aktivity" s deťmi, ktoré spomínaš, môžu, ale nemusia ublížiť. Niekde sa tu už písalo o tom, že dobrovoľné erotické hry dieťaťa s dospelým nekončia vždy tragicky. V nejakej rozsiahlej štúdii sa údajne až 50% žien vyjadrilo o zneužívaní v detstve neutrálne. Vraj z toho ...
od Fx100d
pátek 8. 6. 2012, 16:32:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Já musím z vlastní zkušenosti potvrdit Kubova slova. Také jsem do svých 24 let nevěděl, že může dobrovolná sexuální aktivita dítěti ublížit. Že je to nezákonné jsem věděl. Také jsem vnímal za negativní jen znásilnění a nucení do nějakých sexuálních aktivit. Vždyť se všichni podívejte na ty zprávy v ...
od Kasz
pondělí 18. 6. 2012, 21:43:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KNIHA: Kde se skrývají kořeny sexuální deviace

Našel jsem stránku o knize Kde se skrývají kořeny sexuální deviace, která zatím nebyla vydána a její autor úpěnlivě hledá nějakou možnost, jak knihu vydat. Tyto stránky vznikly ke knize - "Kde se skrývají kořeny sexuální deviace", která v brzské době výjde. Napsal jsem ji já, tedy Františe...
od CLOVEK1348
čtvrtek 21. 6. 2012, 10:29:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

moja cesta k poznaniu

Chcel by som napísať môj príbeh o tom ako som zmenil svoj názor na "problematiku" s názvom pedofília. Celé sa to začalo ked som mal 15 rokov, práve som končil základnú školu. Vtedy sa mi stala dosť zvláštna príhoda. Bol asi vyše polrok do konca 9 ročníka a práve vtedy sa mi stala príhoda k...
od Angelo
středa 27. 6. 2012, 19:04:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Ani nevím, jak začít a co mám psát. Můj pedofilní život, dá-li se to tak nazvat, protože mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil, není nijak zajímavý. Napíšu tedy něco o sobě. Nejsem tu sice žádný nováček, ale mám pocit, že je to, tak trochu, slušnost něco o sobě napsat. Když se zamýšlím nad tí...