Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od DeepInHeart
pondělí 15. 10. 2012, 22:11:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Deepinehart-rozšírená verzia

Za pedofila som sa nepovažoval Ahojte priatelia. Som DeepInheart [ hlboko v sdrci ] a som veľmi potešený z toho, že existuje toto miesto. To že som Pedofil, som si uvedomil v januári roku 2012. Zaľúbil som sa do jedenásť ročnej, a na začiatku roka do päť ročnej. Ani mi nenapadlo, že by sa to mohlo v...
od DeepInHeart
středa 14. 11. 2012, 22:30:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Poďakovanie správcom fóra

Chcem vysloviť poďakovanie správcom tohto fóra za to, že sa neúnavne starajú o všetko potrebné k tomu, aby toto fórum bezpečne a spoľahlivo fungovalo. Iste majú v živote svoje veci, o ktoré sa potrebujú starať, a ešte im ostane miesto na to, aby sa venovali ostatným. Majú pochopenie pre rôzne tipy ľ...
od DeepInHeart
pondělí 26. 11. 2012, 9:16:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

K pedofílií z pohľadu mladého pedofila (rbm.6f.sk)

Pár slov k pedofílií z pohľadu mladého pedofila – by Prius (rbm.6f.sk) Predtým, než uvediem pár základných informácií o sebe (samozrejme, nie takých čo by prezradili moju identitu) si treba ujasniť, čo to tá pedofília vlastne je. Väčšina ľudí by odpovedala niečo ako: „zneužívanie detí“, „sex s deťm...
od DeepInHeart
pondělí 26. 11. 2012, 21:34:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kvapky dažďa (poviedka od Harkona)

O láske 30 ročného muža k 10 ročnému dievčaťu. Harkon: Kvapky dažďa Peter sedel v kresle a neprítomným pohľadom pozeral na okno. Vonku bol šedivý deň a dažďové kvapky v monotónnom rytme dopadali na podokenicu a vytvárali akúsi podivnú harmóniu s jeho dušou. V hlave si do úmoru prehrával všetko, čo s...
od DeepInHeart
pondělí 26. 11. 2012, 21:57:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozhovor s pedofilom Danielom Liddelom: Aj pedofil je len človek (ChangeNet.sk)

Aj pedofil je len človek (ChangeNet.sk) Niečo z toho, čo by ste mali vedieť o pedofílii, ale nemali ste sa koho opýtať. Keď som si po vyše roku čítal svoj článok Protest proti petícii proti pedofílii, ovládol ma pocit, že je tu ešte niečo nejasné, nedopovedané a že by som s tým mal niečo urobiť. Ta...
od DeepInHeart
čtvrtek 3. 1. 2013, 22:35:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Překlad chatu do slovenštiny

Naozaj to nebola žiadna drina, v pohode preložím aj fórum. Veľmi rád
od DeepInHeart
sobota 5. 1. 2013, 12:54:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tři holčičky na římse (Taťana Březinová)

Tři holčičky na římse Zaujímavá kniha o osudoch týraných detí. Musím priznať, že sa mi ťažko čítala. Opisuje dva príbehy z praxe sociálnych pracovníkov, ktorí sa žiaľ s takýmito a podobnými smutnými vecami stretávajú bežne. Človeku sa až veriť nechce, že je to skutočnosť, dnešná realita, tu medzi n...
od DeepInHeart
úterý 15. 9. 2015, 19:42:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexualni aktivita u pubertacek

Myslim ze dnes sa deti dozvedaju o sexe omnoho skor ako deti predoslych generacii, co myslis? Kolko pravdy je na tom, ked poviem, ze dnesne 10 rocne deti uz vedia co je to sex?