Nalezeno 51 výsledků hledání

Zpět

od Kasz
neděle 12. 8. 2012, 11:00:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tony - o mně

Ahoj Tony, vítáme tě u nás na fóru a děkujeme za tvůj příspěvek. Jak je stále vidět i z tvého textu, lidé mají strach na někam, třeba na toto fórum, vůbec napsat. Takových lidí je jistě víc, a my o nich nevíme, dokud o sobě nedají vědět. Rozhodně se nemají čeho bát, samozřejmě za předpokladu, že zde...
od Kuba
pátek 17. 8. 2012, 19:23:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Knížky pro děti

Pokud se ti líbili Děti z Bullerbynu, zkus Ronju, dceru loupežníka a především Madynku (a pokračování Madynka zachránkyně), což jsou také knihy Astrid Lindgrenové. I já jsem je četl až po dvacítce a tyto knížky se mi líbily o mnoho víc než Děti z Bullerbynu a u Madynky jsem si i dost pobrečel. Je to...
od Kuba
sobota 8. 9. 2012, 18:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Rozhodl jsem se sem přemístit pár dotazů a mých odpovědí ze sekce Poradna na bývalém Pedodaktylu, protože mi přijde jako docela dobře (a autobiograficky, heh...) napsané a může třeba někomu pomoci: Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli je něco špatného na tom kdybych měl třeba čistě teoreticky 11ti leto...
od Kuba
sobota 22. 9. 2012, 15:35:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tony - o mně

Tony, tvé příspěvky jsou naprosto excelentní; upřímné, poutavé, skvěle napsané. Jen výjimečně se mi stává, že se mi něco na fóru čte tak dobře a tolik mě upoutá. Navíc vidím, že máme i leccos společného. :-) Děkuji ti i za tvé zmínky o Pedodaktylu. Vždy mě potěší zmínka, že moje předchozí působení n...
od Kuba
neděle 23. 9. 2012, 17:19:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Obnovená záloha Pedodaktylu

Pro všechny nostalgiky či zvědavce jsem obnovil zálohu fóra Pedodaktyl s více než 1700 příspěvky. Fórum běží s náhradní grafikou a značná část jeho dřívějších funkcí je zrušena. Obnovená záloha má sloužit pouze ke čtení, prosím nic tam nepiště a nesnažte se registrovat (což by stejně nemělo fungovat...
od Fx100d
čtvrtek 11. 10. 2012, 22:48:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Sexuality VI

Dnes jsem s Karlem Žákem navštívil 6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Sexuality VI a 10. ročník slovenskej konferencie o sexualitě, sexuálnom zdraví a sexuálnej výchove v Bratislavě. Na kongresu bylo přítomno asi 60 lidí, což byla o něco menší účast, než tomu bývá u jiných kongresů. Tento ...
od Fx100d
sobota 13. 10. 2012, 10:50:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přednáška na Masarykově univerzitě v Brně

Včera proběhla přednáška na Pedagogické fakultě na Masarykově univerzitě v Brně. Tato přednáška byla již poněkolikáté a účastnilo se jí převážně publikum, které naší přednášku slyšelo před rokem. Proto jsme se s Karlem soustředili spíše na sdělení nových poznatků z diplomové práce, ale stručně jsme ...
od Dan
úterý 16. 10. 2012, 20:42:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Štěně bez oušek (Daniel Kubec)

Štěně bez oušek Dovolím si upozornit na jednu velmi zajímavou knižní novinku. Nakladatelství Beletris vydalo prvotinu mnohým z nás dobře známému Danielu Kubecovi, který se ve své novele Štěně bez oušek odvážně pustil do tématu homosexuální pedofilie kombinované se sadismem a s tím, jak se s takovou...
od Fx100d
pátek 2. 11. 2012, 13:08:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozorovani ditete

Já si při masturbaci představuji převážně děti, které znám. Nevidím v tom žádný problém. Pokud člověk nevytváří záměrně situace aby viděl více, není co odsoudit. Možná je to z morálního hlediska trochu horší, ale nikomu tím neubližuji. Navíc jsem si vědom, že takové počínání mohu provozovat pouze ve...
od Dan
středa 7. 11. 2012, 23:51:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Hele já se jen tak zamyslím. Říkal jsi, že v Polsku by takovýto web nebyl možný. Když si teda našel tenhle web tady, možná tě trochu mohlo i zklamat, žes tu našel názory, které jsou jakoby zpátečnický, přehnaně konzervativní, přizpůsobující se společnosti. Můžou ti tak třeba připadat, al...
od Dan
čtvrtek 8. 11. 2012, 13:45:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Nevím, možná jim Bůh zakázal jíst jablka, aby lidé nenabyli stejné schopnosti poznání jako Bohové, a tedy jaksi ze žárlivosti. Nebo jim nechtěl připustit rozeznávat dobré od špatného, protože nechtěl lidem zbytečně komplikovat život. Tímhle chci spíš říct, že sex, jeho význam pro člověka...
od Kuba
úterý 13. 11. 2012, 15:50:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje vystoupení (2012)

Včera jsem ještě s jedním dalším pacientem účinkoval v devadesátiminutové přednášce PhDr. Petra Weisse na filozofické fakultě UK o pedofilii . Byla tam cca stovka studentů, pan Weiss do přednášky vstupoval jen občas a většinu času jsme mluvili my, když jsme se nejprve představovali (asi na čtvrt hod...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Dan
sobota 29. 12. 2012, 10:54:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Opravdu mají pedofilové tak špatnou pověst?

Tuto mi přijde jako docela rozumná myšlenka, díky za ní, kdyby nic jiného tak opravdu zajímavá k úvaze. Souhlasím určitě s tím, že ani mediální obrázek pedofila nepostihuje to, co si lidi doopravdy myslí. A zda je opravdu většina lidí, kteří mají na pedofily negativní pohled? Inu já si spíš, že tu v...
od Dan
středa 13. 2. 2013, 11:16:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Deprese z dětí?

pro Tony: To je od tebe hezké, že jsi holčičku nechal vyhrát! Ale vážně, osobně jsem došel k přesvědčení, že právě mladším dětem, třebas těm okolo šesti let, nemusí být nepříjemné, že si jich i někdo cizí všímá. Přece jenom, i řadě dětí je přirozené si prohlížet druhé lidi, až je někdy rodiče okřiku...
od Dan
neděle 14. 4. 2013, 12:32:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ANKETA: Kolikrát byste dali delikventnímu pedofilovi šan

Popravdě, nevím, zda uvažuju přísně, ale pokud se vyloženě bavíme o práci s dětmi a o deliktu způsobeném během práce s dětmi, asi by můj čistě úvahový názor byl, žádná druhá šance. Jak zmiňuje Kuba, záleží na míře a způsobu deliktu, záleží i na charakteru člověka. Ale práce s dětmi je v první míře v...
od tdnka
neděle 5. 5. 2013, 22:40:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborná pomoc?

Zdravím všechny. Po mnoha a mnoha letech strávených na "druhé straně" v docela těžké závislosti na nelegálních obrázcích děvčátek jsem si poprvé založil účet jinde než na skrytém internetu. Jelikož jsem v situaci, kdy jsem se rozhodl se sebou zkusit něco udělat, rád bych se dotázal zda by ...
od radoslav
pondělí 6. 5. 2013, 9:58:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moj pribeh na etapi

Nuž asi zacne tym ze som BL -efebofil. To ze som efebofil /dalej len BL /so si zacal uvedomovat ked mi bolo 15.vzdi som sa otacal za pekným chlapcom.bral som to ved sak pohoda asi je to normalne nuz ale nebolo zil som stimi to predstavami chlapcov dlhe roky masturboval som aj ked som mal sice sexual...
od Dan
pátek 10. 5. 2013, 13:28:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

pro tdnka: Já s tebou můžu asi více méně souhlasit. I ta úvaha nad tím, že někdo se může na DP koukat ani ne tak z explicitní přitažlivosti k dětem, ale vlastně z přitažlivosti ke zlu, je zajímavá. Sám sebe jsem tak dřív chápal, tedy vzhledem ke svým fantaziím, které obsahovaly i násilí, ale pak jse...
od Dan
pondělí 20. 5. 2013, 12:39:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Díky léčbě konečně vím, jak moc jsem nebezpečný

Si docela myslím, že Tony narazil na vcelku zajímavý problém. Na jednu stranu samozřejmě i na webu se dá potkat řada lidí, s kterými se dá pokecat vcelku o všem, a zároveň právě chat je pro řadu lidí to jediné prostředí, kde si svobodně můžou popovídat o dětech a svých citech. Ale sám vidím jistý ne...