Nalezeno 17 výsledků hledání

Zpět

od pirats
neděle 10. 2. 2013, 17:46:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Proc je sexualni ucel...neco co se musi skryvat?Nezvniklo to nahodou tak,ze vetsina populace je ,,normalne,, vybavena...zatimco par jedincu je na tom mnohem lepe a prave ta vetsinova populce to ,,nemuze videt,,???A i kdyby to nebylo o ,,kasparkovi,, mam pravo rict:Je to blbost.Bohuzel mam taky povin...
od pirats
neděle 10. 2. 2013, 18:57:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak byste v komunitě přivítali myšlenkově "pomalejší" čl

Co se týče češtiny, tak ta moje není na nejlepší úrovni takže... :D (asi si budu muset najít doučování třeba od nějaké páťačky :D ) Najednou mi polezeš za páťačkama? To teda ne! :D Doucovani cestiny od patacky bych potreboval taky jako sul...Treba by mi vysvetlila kde je carka :D Spoleham na cit a ...
od pirats
neděle 10. 2. 2013, 20:46:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: úchyl

Uchyl je ten,kdo zabije cely bozi den,brouzdanim po forech nove objeveneho pedofilie-info.cz.
Takze ve zkratce nekdo jako JA :D : D :D
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 10:41:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: detska nahota

Po dlouhe uvaze jsem zjistil ze nejkrasnejsi vek jsou dve jednicky 11. :) Protoze to uz slecna vi,ze neni dite ale jeste neni uplne zkazena tak jako ve trinacti:)))
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 13:42:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Jediny ze zivocisnych druhu,pouze clovek, je ten ktery se strachuje z toho co bude zitra.Jediny ze zivocisnych druhu-clovek,ma vycitky z toho co se stalo v minulosti. Jo aha, tak proto ty veverky před zimou schraňují oříšky do skrýše a psi, kterým někdo v minulosti ubližoval, se bojí lidí... U veve...
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 13:58:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Do obav se vrati v momentu,kdyz uvidi cloveka.Do te doby je naprosto svobodny tvor.Svobodnejsi,nez vetsina z nas Jo taky ta žena ma slobodny život do doby než uvidi kluka ktery na ni kouka a ma zajem o ni. Pro ni to bude trauma s minulosti co prežila nebude moc navazat kontakty s klukama a pokud i ...
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 16:08:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Pokud se neco stane diteti čemu nerozumi bude se na to pamatovat. Určite mu nebude dobře stoho co se snim delo nebo čeho bylo svedkem. proste ho to ovlini nejakym spusobem. Znam nekolik pripadu zneuživania deti. A vim jak to bylo dal tak napr jeden takovej pripad: Byla holčička kteru doma zneužial ...
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 16:42:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Slysel jsem pred par lety,o jedne komunite na nejakem karibskem ostrove.Vsichni tam zili jako naprosty hipisaci a jedna z veci kterou meli povolenou,byl sex mezi vsema clenama.Vcetne deti. .Pry bylo bezne spat s detmi od 12 let.Cela komunita se tesila vyborne nalade...do doby nez je nejaky vytecnik...
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 17:14:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

http://natgeotv.com/cz/znalec-psi-duse/biographies Na tomto odkazu naleznes odpoved odbornika na psy. Otazka:Co na psech milujete uplne nejvice? Odpoved:Schopnost promijet.Prominou vam behem vteriny.Zvirata ziji V PRITOMNOSTI...NE v budoucnosti.JEN lide si planuji budoucnost.Zvirata ziji soucasnost ...
od pirats
pondělí 11. 2. 2013, 17:26:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Maji problem zaradit se...pokud byli tyrani a to na zaklade jevu ktery pozoroval I.P.PAVLOV..ale to uz sem drive psal.Nevim jestli to co pisu vubec nekdo cte....nebo ma kazdy za kazdou cenu svoji hlavu.A bude si tvrdosijne obhajovat to svoje.Pes NEMA strach byl li tyrany.Beha za kralikem...a uziva s...
od pirats
středa 13. 2. 2013, 18:59:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Maji problem zaradit se...pokud byli tyrani a to na zaklade jevu ktery pozoroval I.P.PAVLOV. .ale to uz sem drive psal.Nevim jestli to co pisu vubec nekdo cte....nebo ma kazdy za kazdou cenu svoji hlavu.A bude si tvrdosijne obhajovat to svoje .Pes NEMA strach byl li tyrany.Beha za kralikem...a uziv...
od pirats
úterý 19. 2. 2013, 2:59:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

NINJA:Pises,ze mi vetsi mnozstvy clenu odpovedelo.No dovolim si zcela slusne a neutocne rict,ze nemas pravdu.Toto tema se jmenuje,tak jak se jmenuje...a pokud se podivas,na konci vety uvidis otaznik.Ten otaznik znamena otazku.Ne tvrzeni jak rikas ty!Pokud by se mi jednalo o pouhe tvrzeni,bez moznost...
od pirats
pátek 22. 2. 2013, 19:42:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Je treba znami fakt,ze ve victorianske ere,doktori predepisovali zenam masturbaci(hysterickym zenam),ktrrou pak nasledne provadeli.Zajimalo by me,co by rekl doktor dnes,kdyby za nim prosla zena s podonou prosbou.Pravdepodobne by ji odmitl.PROC??Protoze by ji poslal delat to sama sobe do soukromi.PRO...
od pirats
středa 20. 3. 2013, 11:40:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Ja spis myslim,ze tento pan co se pta,spise hleda inspiraci,kde a jak na to na ceskem webu.Nebo nemam pravdu??
od pirats
úterý 9. 7. 2013, 17:08:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Gabriel: Az mi nekdo rekne duvod..pri kterem se placnu do cela...a reknu: heureka...,tak potom svuj nazor zmenim.Vec se ma tak,ze na svete je tolik lidi..a co clovek to jinej nazor...jinej pohled na svet. Je fakt,ze treba skola nebo jine statni instituce se nas snazi pretvorit..k obrazu svemu.A nejs...
od pirats
středa 4. 9. 2013, 12:07:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Protože z vyléčeného pedofila se stal zdravý gerontofil. :) Napadlo te nekdy...co kdyz je pedo zamereni "normalni"..??? A ostatni jsou "nenormalni".Treba mame tu vysadu byt "normalni".Je totiz dokazany..ze i politici..teda ty co zakony tvorej,jsou v nekterych pripadech...
od pirats
úterý 28. 6. 2016, 16:24:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětská masturbace

Ja sam jsem zacal masturbovat, kdyz sem byl v detske postylce. Mohlo mi byt tak 3 roky mozna min mozna vic. Pamatuju si to, kvuli tomu dobremu pocitu na konci a jak jsem u toho koukal pres drevene tycky postele. Potom jsem na nejakou dobu prestal a kdyz mi bylo tak 6/7 let, vzpomel jsem si, jake poc...