Nalezeno 152 výsledků hledání

Zpět

od artem_is
neděle 11. 9. 2011, 0:04:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malíř (báseň)

Malíř Nakreslím pastelkou noční oblohu, nás oba pod ní, jak hledíme nahoru. Držíc se za ruce šeptáme tajnosti, co nikdo neslyší, nevinné hlouposti. Na nebi nakreslil malíř nám neznámý, symboly štěstí, lásky a strádání. Strádání, samoty a radost shledání, osude tajemný, osude neznámý. Zakouzli rukam...
od Kuba
neděle 26. 5. 2013, 17:16:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Zkus vydržet, až bude tvá milovaná starší (třeba 15 let), potom se ti třeba naskytne příležitost s ní mít plnohodnotný vztah. I když jsi peďák, pokud tě to k ní tolik táhne, tak ji budeš milovat i jako náctiletou. :) Potom už by vám také do toho vztahu nemusel nikdo moc zasahovat, když se ti podaří ...
od Silesia
neděle 26. 5. 2013, 18:24:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Ahoj rozumím tvým pocitům. Plakat,bát se, kontrolovat se, to vše můžeš.
Uvidíš jak to bude vypadat v budoucnu.

Sebevražda není řešení. Chápu, že ta situace spolecensky a obecně není nejidealnejsi, ale též není beznadějna, tak ti přeji hodně síly k nalezení vnitřního klidu.
od Kasz
neděle 26. 5. 2013, 19:49:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Niekedy. teda..dosť často mávam stavy, kedy si myslím, že nie som normálny pedák. Pocity mám ako každý, ale...neviem..neviem, čo mám robiť.... Co máš na mysli pojmem "normální pedofil"? Jinak vím, co cítíš, mám to velmi podobné, byť teda s osobou, kterou miluji, můžu být v kontaktu. Zamil...
od Kasz
neděle 26. 5. 2013, 22:25:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Možná se zbytečně bojíš. Znáš se s rodiči té dívky? S těmi by bylo nejlepší se seznámit více... někdy to ale nejde. Pokud se k té dívce budeš chovat vždy hezky a mile, tak těžko si to lidé spojí s pedofilií. Určitě by ses neměl s ní před ostatními schovávat, protože to teprve by bylo podezřelé. Když...
od MarkM
úterý 28. 5. 2013, 13:19:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Tak na tohle mi to nedá nereagovat, protože to máš hodně podobné jako já. Podobné to máš hlavně v tom, že já mám také až skoro panický strach z toho „co na to okolí“. Začnu s tím, že musím hlavně souhlasit s tím to: Pokud se k té dívce budeš chovat vždy hezky a mile, tak těžko si to lidé spojí s ped...
od Kasz
neděle 23. 6. 2013, 11:03:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Možno práve preto sme na svete,aby sme niečo zmenili, čo nedokáže ,,normálny človek,, ale ale iba mi pedofilovia, pretože iba mi dokážeme pochopiť dieta a vcítit sa do neho oveľa viac ako milujúci rodič... Byl bych opatrný v těchto či podobných výrocích, že iba pedofil něco dokáže atd. Je to kus od...
od Kasz
úterý 3. 9. 2013, 13:37:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Květáku, jen pošetílý křesťan věří bez přemýšlení a pochybování. Bůh nám dal rozum, abychom mohli přemýšlet o věcech, abychom mohli přemýšlet o smyslu života, o smyslu vesmíru, o smyslu lidského bytí. Dal nám také svobodnou vůli, takže se můžeme zcela svobodně rozhodnout pro dobro nebo pro zlo. Jsem...
od kredenc
čtvrtek 10. 10. 2013, 5:04:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mrazivá noc (poviedka)

Keď som končil základku, ma písanie veľmi bavilo. Písal som všetko, poviedky, básne, dokonca som mal rozpísané dve knihy.. Ale ten ošiaľ na konci základnej školy opadol a všetky tie zapísané zošity, papiere a súbory skončili v koši. No ako som tu zbadal sekciu vlastná tvorba, tak ma napadlo oprášiť ...
od Flatron
sobota 26. 10. 2013, 20:49:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já, pedofil

Jmenuji se Jakub a je mi 20 let, momentálně studuji na vysoké škole. Jsem normální kluk jako každý jiný, vidím akorát krásu tam, kde ji jiní nevidí. Toto je můj příběh. Můj život začal zhruba stejně jako životy ostatních. Vyrůstal jsem s mámou s tátou v milující a fungující rodině. Otec pracoval a m...
od radoslav
pátek 8. 11. 2013, 19:52:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trochu lásky ... (lyrika a próza)

Vyznanie Vďaka tebe je život inenzivnejsi, plnší, príjemnejší, či už si blízko ,alebo ďaleko Najlepšie je ak si po ruke, ale ak si ďaleko aj tak si stále pri mne a môžem na teba myslieť zaujímať sa o teba počuť ta, pišať si s tebou zbožňovať a milovať. No keď som s tebou tvoja prítomnosť niečo zmen...
od radoslav
úterý 7. 1. 2014, 11:07:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trochu lasky ....

Pre XXX Najkrajšie vyznanie lásky…. strašne som plakal… dnes . Mi došlo, že to nie je len fyzická príťažlivosť?. Vieš, čo hrali v rádiu? Našu pesničku a ja som čakal, že Ťa aspoň nachvíľu uvidím nikde tu za dverami že prídeš. Keď si odchádzal,v Pondelok začalo krupobitie… Ked si bol so mnou pozeral...
od kredenc
neděle 12. 1. 2014, 16:59:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nevysvetlitelná spomienka

Už pár dní mi behá hlavou jedna spomienka na malú príhodku čo sa mi stala, ale 5 rokov dozadu, čiže keď som mal 14 a najviac so mňou lomcovala puberta. Naša základna škola bola rozdelená na 1 stupeň (1-4 ročnik) a 2 stupeň (5-9 ročnik). Malej skupine z našej triedy prave skončila hodina ktorú sme ma...
od pbd
úterý 14. 1. 2014, 12:20:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro poučení

Ahoj, některé věci je potřeba opakovat pořád dokola a je potřeba je poslouchat. Já jsem to neudělal a selhal. Byl jsem před pár lety preventivně u sexuologa, ale nebral jsem to dostatečně vážně a přestal tam chodit. Byl jsem si stoprocentně jistý, že nikdy nic neudělám, že to zvládnu sám a byl jsem ...
od Kasz
středa 29. 1. 2014, 23:18:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dovolenka s neterkou - SURNE

doležite pre mna by bolo aby to nehovorila dalej, už keď by som spravil to čo ty...a robil by som všetko preto aby nehovorila.. :) No bacha, tohle by se dalo vyložit taky tak, že bych ji měl třeba zavraždit, aby už nikdy nemohla nikomu nic říct... Já bych se omluvil. Jestli o tom bude nebo nebude s...
od šmudlík
sobota 22. 2. 2014, 17:19:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hezký den všem kteří se cítí nejlépe ve společnosti dětí

Dobrý den. Jsem už na tomto světě nějaký ten pátek takže nejsem úplně nejmladší ale ani nejstarší.Můj příběh se odehrál takřka před 30lety kdy mi bylo necelých 14.Bohužel jsem tenkrát patřil mezi ty kteří neměli to štěstí těšit se dobrému zdraví a většinou se to řešilo tak že nás režim zavřel do úst...
od Daniel
úterý 4. 3. 2014, 17:06:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ako som sa zamiloval

Moji životní láskou je moje krásná manželka. Potkali jsme se po skončení studií. Odstěhoval jsem se tehdy do jiného města a začal zde pracovat. Trápila mě ale samota a rozhodl jsem se s tím něco dělat. V místní církvi, kam jsem začal chodit, jsem se seznámil s jedním manželským párem a požádal je o ...
od Deda
středa 5. 3. 2014, 18:03:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prokletí pedofilie?

Ahoj Pavle, Já jak zde všichni vědí, jsem asi věkem nejstarší na tomto webu. Na tento web jsem narazil náhodou a jsem tomu rád, že jsem jej potkal. Já jsem si svoji orientaci začal uvědomovat již asi v 15 možná o rok, dva dříve. Líbily se mi podstatně mladší dívky ale v té době (počátek 60. let minu...
od Kasz
středa 2. 4. 2014, 21:54:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V Poradně ČEPEK od 1.4.2014 odpovídá MUDr. Danica Caisová

I Slovensko má nyní zástupce mezi odborníky, kteří odpovídají v naší Poradně! Podařilo se domluvit spolupráci se známou slovenskou sexuoložkou, od 1.4.2014 tak bude odpovídat na dotazy vložené prostřednictvím Poradny ČEPEK kromě českého sexuologa MUDr. Antonína Brzka (Sexuologický ústav, Praha) i sl...
od efix
úterý 8. 4. 2014, 21:51:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výkrik

Mathias8: přiznám se, že při čtení tvého příspěvku mne trochu mrazilo. Totiž v poslední době si kladu přesně ty stené otázky a mám podobné myšlenky, hodně se v tom nacházím a přesně ti rozumím. I já si uvědomuji, že vztahy s dětmi jsou super, krásné, spontánní a že děti jsou krásné, ale mám v životě...