Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od tom.poustevnik
sobota 19. 4. 2014, 5:53:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nepatřím sem

Nepatřím sem. Ne proto, že nejsem pedofil. Pedofil jsem, a to homosexuální, to je těžko zpochybnitelný fakt. Přesto sem nepatřím. Už ne. Nevím, o čem se bavit na chatu. U diskuzí na fórech mám pocit, že se stále opakují. Registroval jsem se tu před časem jako Thomas Hermit (což je jen překlad mé his...
od tom.poustevnik
čtvrtek 10. 7. 2014, 12:57:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilové o sobě: pár vět

"Všichni lidé by měli mít stejná práva" - to je hezky znějící věta, ale pro nastavení spravedlivých vztahů mezi lidmi nestačí. Je docela možná, že všichni mají stejná práva, ale taková, že to vyhovuje jen někomu. Představme si, že by v Čechách platilo, že všechny úřední dokumenty se musí p...
od tom.poustevnik
pátek 10. 10. 2014, 13:52:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vývoj počtu nahlášených případů sexuálního zneužívání dě

Ofotil jsem tabulky, týkající se tématu vlákna, z ročenek MPSV za roky 2002 až 2004. Nejde mi vložit soubory přímo sem, tak jsem je dal na ulož.to. Každý soubor má tři stránky.

[odkazy na stažení již nedostupné, možno stáhnout o příspěvek níže od Kasze]
od tom.poustevnik
neděle 23. 11. 2014, 19:37:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přitahují mě děti, ale neubližuji. Řada pedofilů s pudem úspěšně bojuje (iDnes.cz)

Přitahují mě děti, ale neubližuji. Řada pedofilů s pudem úspěšně bojuje (iDnes.cz) 23. listopadu 2014 19:25 Zdeňka Trachtová Když bylo Jiřímu patnáct, zamiloval se do malé holčičky. Tehdy si uvědomil, že je pedofil. Dalších devět let pak tápal. Informace, jak se s deviací vyrovnat, aniž by došlo k ...
od tom.poustevnik
čtvrtek 1. 1. 2015, 7:05:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Názor na pedofilii - dotazník na www.vyplnto.cz

Dotazník z listopadu 2014 v souvislosti s Danielovým světem:
https://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzkumy/nazor-na-pedofilii/

Starší dotazník z roku 2012 (ten už tu je někde zmiňovaný):
https://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzkumy/pedofilie/
od tom.poustevnik
čtvrtek 29. 1. 2015, 2:02:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Další článek: Otci odebrali dcery, oběsil se. Nešlo jen o společné koupání, říká policie „Štvanice na paní Bezděkovou je úplně mylná. Ona jen konala svoji povinnost a policii volala až soudní znalkyně na základě svého šetření. A rozhodně nešlo jen o to, že se otec koupe s dětmi, na základě takové vě...
od tom.poustevnik
středa 6. 1. 2016, 1:04:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skryté sexuální scény v dětském časopise Čtyřlístek

Hm, to tu budu za černou ovci. Já jsem si taky článek přečetl, obrázek pohlédl a zahlasoval v anketě. Hlasoval jsem pro možnosti Ne. Hlavně proto, že sexuální scénu v tom vidí jen ten, kdo jí tam vidět chce.
od tom.poustevnik
neděle 13. 8. 2017, 11:30:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

"Očistěme pedofily a další stigmatizované!" (Echo24.cz)

„Ještě není dobojováno. Očistěme pedofily a další stigmatizované,“ vyzývá aktivistka (Echo24.cz) V souvislosti s právě probíhajícím festival Prague Pride přišla aktivistka Marie Feryna s poměrně radikálním názorem, který publikovala v literárním časopise Tvar. Feryna poukazuje, že samotná gay komun...
od tom.poustevnik
pondělí 22. 4. 2019, 15:55:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Náramek s GL logem (může být i s BL)

Můj kamarád nechal vyrobit odznáčky s BL logem - viz foto. Nadbytečné by rád prodal za výrobní náklady, kdyby byl zájem, zjistím cenu. Stran trojúhelníku je 8mm, odznáčky jsou k dispozici stříbrné, stříbrné rhodiované nebo platinové.

Obrázek