Nalezeno 38 výsledků hledání

Zpět

od alun
středa 14. 1. 2015, 21:16:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Muj medvidkovy život:-)

Ahoj je mi 22 a chci vam povypravet muj zivotni příběh. Asi ve 14 jsem zjistil, že se mi libi kluci ve veku od 5 do 25. Zjistil jsem to tak, ze jsem mel zkusenost ve 14 s mlacim klukem. Od té doby jsem to v sobě tak trochu dusil, občas se neco naslo na netu tak jsem se mrknul a uvolnil to napětí. Mi...
od alun
středa 4. 11. 2015, 23:24:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Dobrý den, jsem tu mezi Vámi už skoro celí rok. Našel jsem si už na chatu kamarády se kterými si píši i jinde. Jednoho dne mě napadlo že bych mohl udělat mírné vzrušení mezi hetero, bi a gaye. Založil jsem na různých stránkách diskuze na témata ohledně pedofilie. Konkrétně na stránku nakluky.cz, zpo...
od alun
středa 4. 11. 2015, 23:42:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech.

Tak že pedofilové jste připraveni na první diskuzi? Ze stránky nakluky.cz? Já Ahoj mě se libí kluci od 12 do 17 let. Kdo to má podobně?? on Já já, já to vím prosím... boylover jest pedofilním úchylem... a jsem velmi zvědav kdo sem napíše veřejně pod svým nikem že je pedofil, páč skrzt v anonymitě mů...
od alun
čtvrtek 5. 11. 2015, 17:48:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Chi poděkovat všem co mrkli na tu to diskuzi ze zvědavosti, nebo z jiného důvodu. Nečekal jsem že tady budu mít ani né za 24 hodin tolik zhlédnutí. Vážím si toho moc a jsem hrdej, že jsem tady mezi fajn lidma.

Z celého srdce Vám děkuji.
od alun
čtvrtek 5. 11. 2015, 22:47:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Člověk 13 No tak jsi pedofil, to není nic tak neobvyklého. Pokud tím neotravuješ ostatní lidi, tak to je v pohodě. Člověk 14 Aj ja som pedofil, efebofil a žijem s tým. Nie je to jednoduché, žiť s takýmto niečim, pretože moje šance na partnerský život s dospelou osobou sú značne zmenšené, ba priam a...
od alun
čtvrtek 5. 11. 2015, 23:29:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Lidi nemáte zač děkovat. Dělám to čistě hlavně pro Vás pak jsem já až na druhém místě.

Já mám aspoň někoho koho miluji se vším všudy co ke vztahu patří, někteří co jsou tady to vůbec nezažijí.
Mrzí mě to, ale je to tvrdá realita.
od alun
neděle 8. 11. 2015, 13:08:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Filip píše:Ahoj, tá diskusia z lidé cz mi príde trošku neprehľadná, chcelo by to ešte viac upraviť, aby bolo jasné kto čo hovorí. :)
Spraveno :-)
od alun
neděle 8. 11. 2015, 14:23:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Ahoj mám tu pro Vás odkaz na zpovědnice.cz. Založil jsem tam další diskuzi a tady máte odkaz na který se můžete podívat, jinak sem dám zbytek názorů ze stránky lidé.cz. Založím i diskuzi na emimino.cz. http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=906022&orderby=ide No tak to mě dostalo, nečekal ...
od alun
pondělí 9. 11. 2015, 17:51:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Je mi jasne z tychto nazorov, ze je nutna dalsia osveta, ale aj to, ze nie vsetci ludia to vnimaju rovnako. Mnoho ludi to nevidi jasne pretoze su zaslepeni silne emocionalne-poburenym "korektnym" nazorom ktory v spolocnosti ma dnes skoro kazdy. Co si myslíš, sakra, že jsem měl v plánu do ...
od alun
pondělí 9. 11. 2015, 19:47:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Ahoj vzhledem k tomu, že mám dostatečně názorů tak diskuze na českých stránkách končím. Názory použiji ze stránek emimino.cz poté ze zpovědnice.cz a lidé.cz. Ze získaných názorů udělám nějaký graf či statistiku pozitivních, neutrálních a negativních reakcí. Připravuji pro vás diskuze i ze Slovenska.
od alun
úterý 10. 11. 2015, 20:05:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Ahoj mám pro Vás první upravené názory ze stránky emimino.cz. Člověk 1: No jaké názory na pedofily budou asi na serveru, kde se schází převážně maminky? Můžu začít – měli by se vykastrovat a léčit. Někdo může namítat, že se jen koukají, ale někdo ty např. fotky musel s dětmi nafotit. Navíc s jídlem ...
od alun
středa 11. 11. 2015, 12:01:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: eMimino.cz

FB si samozřejmě v budoucnu udělá, to je jasné, to ji nebudeme zakazovat "do důchodu" :D Ahoj já mám názor jednoznačný ať si potom facebook založí, ale nesmí u něho pak trávit celé dny. Vím jak je to návykové mám bráchu kterému je 16 a sedí u toho klidně 8 hodin denně. Já si myslím, že fac...
od alun
středa 11. 11. 2015, 18:51:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Ahoj mám tu pro vás další sadu názorů lidí ze zrušené diskuze na stránce emimino.cz Člověk 13: Jsou to nemocní lidi nemůžou za to, ale pokud se ví, že je to nemoc tak mají být nějaké ústavy, kde se budou volně pohybovat, nějaké vycházky pod dozorem no problém, a ať si jinak za tím plotem dělají co ...
od alun
čtvrtek 12. 11. 2015, 13:14:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Administrační a moderátorský tým

Od 9. 11. 2015 přivítáme v našem moderátorskému týmu novou členku Shillen , historicky první slečnu - moderátorku. Shillen bude pomocnou rukou velmi aktivního globálního moderátora Marca Freemana, bude mít stejná práva, tj. práva globálního moderátora. Zároveň oznamuji, že od 9. 11. 2015 bude mít k...
od alun
neděle 15. 11. 2015, 15:44:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

http://s18.postimg.org/sg4awjfw9/graf.jpg Ahoj a dobrý den, získal jsem dohromady celkem 65 různých názorů ze stránek zpovědnice.cz, emimino.cz a lide.cz. Názory jsme s přítelem rozdělili do tří základních skupin. Pozitivní, neutrální (rozumné), negativní. S pozdravem a přaním krásného dne přeje Al...
od alun
úterý 17. 11. 2015, 14:46:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Ahoj, preji vam krásné odpoledne. Napisi par slov a omlouvam se, ze pisi bez hacku a carek. Chci se pouze vyjadrit k tomu co jsem si tu ve vlakne precetl. Vcera vecer jsem si poprve dukladne precetl pravidla cepeku. Ze zjisteni jsem usoudil, ze na ban to nemelo byt. Otazkou je jak to dotycni moderat...
od alun
úterý 17. 11. 2015, 23:04:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Respektujme rozhodnutí Marca freemena. Bohužel ten to dvojsmysl na mě působí ze dvou stran. Z té první, že se mu vysune (postaví) před dětmi penis. Za druhé že jde pouze o ten objektiv. A už je problém jak to posuzovat. Zda v té dobré variantě, nebo v té špatné. Vzhledem k tomu, že tam přímo dvojsmy...
od alun
středa 18. 11. 2015, 15:38:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Návrh na úpravu pravidel ČEPEKu ze dne 18. 11. 2015

Dobrý den, Vážení členové týmu čepek, členové skupiny čepek, registrovaní uživatelé, nováčci. Je mou povinností se podělit o dojmy z posledních událostí na fóru, které nutí k zamyšlení. Nejprve bych reagoval na zprávu od Damiana, která byla zveřejněna 17.11.2015. Zpráva byla původně určená jen pro K...
od alun
středa 18. 11. 2015, 17:38:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na úpravu pravidel čepeku.

Návrh na změnu pravidla vnímám i jako prevenci. Nikdy totiž nevíte jestli se za přezdívkou neskrývá nějaký kluk či nějaká holka mladší 15 let. Přijde mi zcela nevhodné aby se dospělí jedinec bavil s klukem či holkou mladší 15 let ve dvojsmyslech s sexuálním podtextem. Důvod proč jsem i zvolil tuto v...
od alun
středa 18. 11. 2015, 18:24:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na úpravu pravidel čepeku.

... některé zde uvedené příspěvky nejsou vhodné pro 13-14 leté děti. Ještě bych dodal, že některé příspěvky můžou negativně působit nejen na osoby mladší 15ti let věku, jelikož coming outem či jinými rozrušujícími situacemi můžeme procházet i později... v devatenácti, dvaceti... Už tu někde bylo i ...