Nalezeno 16 výsledků hledání

Zpět

od susinka
úterý 6. 10. 2015, 9:31:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pozdrav od nováčka

Zdravím,jsem tu nový i když tento web už znám delší dobu. Jsem pedofil a líbí se mi holčičky a dívky od pěti let nahoru, ale líbí se mi i dívky a ženy nad 18 let. Mám ženu a dvě dcery. Vždy jsem se bohužel bál sem registrovat a cokoliv řešit. Bohužel jsem se nebál řešit a povídat si s různými lidmi ...
od susinka
úterý 6. 10. 2015, 10:23:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav od nováčka

Díky za lichotku, je to pouze nick, jmenuji se Míla. Vždy když jsem psal o věku který se mi líbí, uváděl jsem 5-15, s tím že 8-12 je "best". Ale poslední dobou jsem se zaměřoval hlavně na dívky 12-15. Také pro mě není problém dívat se nebo mít sex s jakoukoli dívkou či ženou nad 18 let (te...
od susinka
úterý 6. 10. 2015, 10:38:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav od nováčka

Díky :) Toho co jsem viděl a měl a napsal bylo bohužel opravdu hodně. Vždy jsem si myslel ... na mě přece nemůžou přijít... ale už je to tu. Mám za sebou měsíc.... , zatím si zvykám na to, že jsem sám sobě i těm komu jsem se svěřil že jsem si přiznal že jsem padofil. Chtěl bych se s tím naučit žít, ...
od susinka
úterý 6. 10. 2015, 15:01:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav a prosba o spolupráci

Pokud máe zájem, jsem připraven na spolupráci.
od susinka
pondělí 12. 10. 2015, 13:03:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návykovost a destruktivita DP

Já osobně jsem DP sledoval skoro každý den a to několik let až do 3. září (den příchodu PČR) od té doby si připadám jako abstinet ... ale už se to lepší i díky mojí ženě a také návštěvám na sexuologii a u psycholožky. Vlastně díky DP jsem zjistil že jsem pedofil... an nebo díky DP jsem se stal pedof...
od susinka
pondělí 12. 10. 2015, 14:20:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návykovost a destruktivita DP

Myslím, že v tobě ta pedofilie dřímala stejně a určitě by se jednou probudila. Je lepší, že se to stalo u DP, než kdyby se to stalo s reálnou holčičkou v rizikové situaci. Něco podobné už mi říkala i psycholožka, jen tak přemýšlím " co by se stalo kdyby", nicméně to co se stalo, už nejde ...
od susinka
pondělí 12. 10. 2015, 14:29:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návykovost a destruktivita DP

Zatčení v práci, domovní prohlídka před manželkou, policejní auta před domem, výslech na policii, eskorta v poutech do nemocnice na vyšetření, noc v cele předběžného zadržení, hodně krutý výslech od manželky a neustálá nejistota, co bude dál ...... Proto už nechci dělat nezákonné "věci".
od susinka
úterý 13. 10. 2015, 11:54:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Práca s detmi

Nebudu se vkládat do dlohosáhlých debat, jen bych reagoval po svém. Já osobně nejsem sice učitel, ale do 3. září tohoto roku jsem dělal vedoucího mládeže jednoho zájmového sdružení, chodí tam dívky i chlapci. Za poslední rok jsem tomuto kroužku věnoval spoustu volného času nejen na pravidelných setk...
od susinka
středa 14. 10. 2015, 8:22:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mě

Ahoj a vítej tu, nelekej se toho co teď napíšu, myslím to v dobrém. Já osobně jsem DP sledoval hodně často a hodně dlouho... vyhledával, stahoval, prohlížel online, přeposílal a příjímal ať už emaily nebo odkazy ... Vždy to pro mě bylo něco nepopsatelného až jsem si na to vytvořil závislost. Vždy js...
od susinka
úterý 17. 11. 2015, 10:47:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Já osobně jsem u toho byl taky ... jednalo se o dvojsmysl vedený k dospělé osobě a to ještě ze strany plyšáka zakončené mračivým smajlíkem. Mě osobně se také některé plýšovy výroky nezdají a nesouhlasím s nima, ale toto byla naprostá a totální HLOUPOST!!! a to ještě doprovázená ze strany "Jana&...
od susinka
pátek 20. 11. 2015, 7:27:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

Přátelé, nechci obhajovat ten nepěkný Plyšákův výrok, samotné mě to přijde dost "za hranou" . Spíše jsem chtěl nějak reagovat na nastalou situaci. Jsem tu prakticky nový, nemám co moc kecat a poučovat zkušené kolegy lidi, kteří si už prošli dobrým ale i zlím. Prostě bych chtěl požádat, aby...
od susinka
pátek 20. 11. 2015, 10:50:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

Co když sem se přihlásí člověk a uvidí jak jak lidé mají dvojsmyslné sexuální narážky, jak uživatelé popisují své sexuální zážitky s dětmi ..... Částečnš pravdu máš, je to možná podmět k zamyšlení pro vedení Čepeku. Nicméně nikde není napsané, že je to návod pro něco... , vždy se jedná o nějakou os...
od susinka
pondělí 30. 11. 2015, 12:58:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Potlačená pedofilie

Já osobně s vnitřním coming outem bojoval dloho .... a prakticky jsem si to přiznal až po mém zatčení. Co se týká vnějšího comin outu manželce, bylo to nesmírně těžké ... podívat se do očí někomu, kdo s tebou je 12 let a před tím ještě nejaký vztah a říkat tu všechnu pravdu o tom co jsem, jaký jsem ...
od susinka
čtvrtek 10. 12. 2015, 6:15:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Po opětovném a pečlivém přelouskání některých plyšových výroků, které jsem ještě včera (přelítl jen tak rychle) považoval určitě za hranou, jsem došel k názoru, že všechno se odehrávalo v rovině teorie .... taky nechápu "trojí metr adminů", minule na chatu jsem mluvil o dvojím, ale i tak s...
od susinka
úterý 26. 1. 2016, 6:34:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novinky: FBI provozovala web s DP, dva týdny lovila pedo

Jak jsem psal, název je mi znám. Tento komentář prosím berte jako špatnou zkušenost z doby, kdy jsem dělal špatné věci, kterých lituji. Bylo to docela rozsáhlé fórum, tedy bylo toho tam až nepředstavitelně moc a také dost často přibývaly nové neznámé "věci". Toto fórum bylo dělené klasicky...