Nalezeno 48 výsledků hledání

Zpět

od Mathias8
pátek 28. 2. 2014, 0:44:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ako som sa zamiloval

Chcel by som Vám vyrozprávať príbeh, ako som sa zamiloval do svojej princezny. Potrebujem sa vyrozprávať. Nikomu som to ešte nerozprával, ani tým ktorý to o mne vedia kto vlastne som...ani nechcem(nepochopia ma tak ako by som chcel). Preto píšem sem. Je leto. Vtáky veselo štebotajú. Slniečko príjemn...
od Jednorozec
pondělí 3. 8. 2015, 22:42:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Názory na DP

Tak ona každá věc na světě má na člověka nějaký vliv. Problém je v tom že existují tendence tvrdit, že to člověka vede k zneužívání dětí, navzdory tomu, že neexistuje nic co by to potvrzovalo a naopak existují studie dokazující opak... U mne naopak kdysi DP pomohlo poznat, že jsem pedofil, bez toho ...
od Kasz
pondělí 10. 8. 2015, 13:45:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Osloveni

Nevím, 13letou holku nějak přímo oslovovat, to může být dost nebezpečné, to bych si netroufl. Můžeš se pokusit nějak "nenápadně" se s ní dát do řeči, třeba se pak s tebou zapovídá, ale nic moc od toho nečekej. Ony to berou jen jako zábavu, která velmi brzy skončí. Jinak napsal jsi logický ...
od Forst Jan
úterý 6. 10. 2015, 10:28:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav od nováčka

Ahoj, i mě přitahují děti i dospělé ženy, i já jsem bohužel na internetu dělal co jsem neměl a byl jsem vyšetřován a souzen. Myslím, že si toho budeme mít hodně co říct. Drž se, a neboj, pokud je to tvůj první prohřešek a nedělal jsi nic extrémně hrozného, pak i případný trest bude mírný. Teď po víc...
od Mathias8
úterý 13. 10. 2015, 9:06:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ak by som mohol... (povídka)

Ak by som mohol... Ak by som mohol, objal by som ťa no nemám na to odvahu. Bojím sa ako zareaguješ. Ak by som mohol, ochránil by som ťa, ak by som videl, vedel, že ti chce niekto ublížiť. Ak by som mohol, držal by som ťa na nohách, pred pádmi a tažkosťami. Ak by som mohol, chytil by som ťa za ruku ...
od semper
úterý 13. 10. 2015, 19:00:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Práca s detmi

Ďakujem všetkým diskutujúcim za ich príspevky . Asce- samozrejme ze nevidím na svete iba 14-18 -stky ale na týchto mladých ma fascinuje to, že ešte nezabudli byť spontánne a nemusia riešiť veci ako my dospelí, teda zamestnanie, bývanie a starosti s tým súvisiace. Fascinácia ich po väčšinou dokonalým...
od Marco Freeman
středa 14. 10. 2015, 9:15:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Může být špatné být slušný?

Podle mě člověk nikdy nic nepokazí, když bude jednat slušně. Osobně si myslím, že kdyby všichni jednali slušně, tak se vyhneme mnohým problémům. Tak se snažím jednat slušně aspoň já. Být slušný až moc podle mě nejde. :)
od Kasz
čtvrtek 15. 10. 2015, 6:58:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Znásilnění

Dobrý den, takové jednání bych nahlásil na policii - důležité je email nemazat a policii předat důkazy vč. IP adresy odesílatele.
od Kasz
čtvrtek 15. 10. 2015, 7:49:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Znásilnění

Vlastně jo vždyť to psal takový člověk. Do 14 let jsme byli kamarádi dokud mu někdo neřekl "že ho pomlouvam" a od té doby mě nenávidí Tak přece si myslím že to byl "vtip" Už jsem to kdesi na fóru psal. Jednou jsme šli s třídou na exkurzi na jinou střední školu. Mé krásné deváťač...
od Kasz
čtvrtek 15. 10. 2015, 10:12:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Znásilnění

Plyšáček píše:
Kasz píše:MÉ krásné deváťačky nešlo přehlédnout...
Ovšem toto je hezké. :D
No a čí by byly, když ne moje? :)
od Honda
čtvrtek 15. 10. 2015, 12:10:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Něco málo o mně - Honda

Ahoj Všem , Jmenuji se Vojta a jsem homosexuální pedofil , líbi se mi chlapci ve věku 8-13 let, někdy i mladší i starší. Svoji orientaci jsem si uvědomoval už v pubertě koukal jsem se po spolužácích, ale i po jiných hlavně mladších chlapcích. Ve 13 letech sem si řekl, že jsem gay, ale postupem času ...
od alun
středa 11. 11. 2015, 12:01:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: eMimino.cz

FB si samozřejmě v budoucnu udělá, to je jasné, to ji nebudeme zakazovat "do důchodu" :D Ahoj já mám názor jednoznačný ať si potom facebook založí, ale nesmí u něho pak trávit celé dny. Vím jak je to návykové mám bráchu kterému je 16 a sedí u toho klidně 8 hodin denně. Já si myslím, že fac...
od Forst Jan
čtvrtek 12. 11. 2015, 12:42:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

U dveří někdo zvoní, žena jde otevřít a tam její 8 letý syn, kterého vede jiná žena. "Dobrý den, požaduji abyste si svého syna lépe hlídala a vysvětlila mu, co smí a co ne. Dnes jsem toho lotra načapala jak si hraje na doktora s mou 7 letou dcerou!" "Aha, promiňte, moc se omlouvám, al...
od Imothep
neděle 15. 11. 2015, 16:31:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Imothep vas zdravi

Ahojte vsichni. Doba je nejista a najit si duveru k Vasim strankam mi chvili trvalo. Libi se mi holky ve veku od 6 do 12 let, pricemz nejvice preferuji stred 8 az 10let. Lasku ke krase mladych divenek v sobe tajim jiz mnoho let a vim jake to je zit normalni zivot, vychovavat chlapce a drzet to vse v...
od Kasz
pondělí 16. 11. 2015, 9:38:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plyšáčkovo mládí

Všechno nejlepší k narozeninám! *daisy* Přiznám se, že jsem datum založení svého účtu na ČEPEKu nikdy neslavil, ale už je tomu víc jak 13 let, kdy jsem narazil na Proudlyho stránku a možná přesně 13 let, kdy jsem narazil i na jeho místnost na xchatu, kde jsem s ním téměř denně konverzoval. Za dva mě...
od Scopi
úterý 17. 11. 2015, 3:06:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

[16.11. 21:35:04] �ekni�eptej Shillen → Gabriel Svoboda : Kdyby to bylo o erekci, neřeknu půl slova.
Když už je zde čím dál více moderátorů, tak by ste se alespon mohli domluvit co je ok a co už ne, než tady dělat z lidí voly :|
od Myš
úterý 17. 11. 2015, 12:01:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Co se týče tohoto BANu, přijde mi zbytečný a cítím potřebu se v téhle věci Plyšáčka zastat. Zatímco všechny další události včerejška chápu (BAN Jana Forsta i vypnutí chatu), s tímto BANem souhlasit nemůžu. Jednoduše proto, že mi potrestaný výrok nepřijde ani hanlivý, ani urážlivý a vlastně ani dvojs...
od Tsu
čtvrtek 19. 11. 2015, 9:35:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chuck Palahniuk - Prokletí

Je to příběh o třináctileté Madison, která se najednou ocitne v pekle. Z holky s nízkým sebevědomím se postupně stává vládkyně pekla *skull* . Vlastně zde nejde ani o děj, ale o styl, jakým je kniha napsána. Uznejte sami. "Životní zkušenost mi říká, že holky jsou obyčejně chytré jako čerti, ale...
od Scopi
pátek 20. 11. 2015, 7:38:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Myslel jsem to tak, že kdyby Plyšáček nepoužíval od začátku nevhodné výroky (nebo se hned po začátku poučil, když mu bylo vyčiněno) tak by ani nikdo neviděl tuto poznámku tak nevhodně, jak na někoho může působit nyní. Tak když po napomenutí berete jako špatné i něco co špatné není, tak je jasný, že...
od Silesia
pátek 20. 11. 2015, 11:10:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

za mě osobně bych proavdu šel směrem nějaké ankety nebo dotazníku v rámci fóra abychom si ujasnili co vlastně od fóra chceme a co jsme schopni tomuto projektu dát. Tenhle projekt je ambiciózní a zajímavý a bezesporu prospěšný. fórum je relativně aktivní ale i tak.. určitě by bylo super, kdybychom se...