Nalezeno 25 výsledků hledání

Zpět

od dodo
neděle 13. 7. 2014, 16:47:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilové o sobě: pár vět

Jé vy se opět chystáte na pochod? To je báječné *yahoo*. Proč? No kdyby tam minulý rok nepochodovali i pedofilové, ( včetně těch, kteří patři do skupiny 75% co zneužívají a nebo zneužili děti viz.Dr.Zvěřina) tak by se nemohlo stát to co se stalo na slovensku:-). Pochod za podporu rodiny tam naštívil...
od dodo
pondělí 11. 8. 2014, 22:53:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila Doda

pozn. efix: Publikováno na žádost doda, původní příspěvek na stránce EPEF. Doporučuji k přečtení, protože to opravdu není typický příběh v porovnání s ostaními, které zde máme. Příběh jednoho pedofila ... Co již není pedofil :-) Moje první sexuální vzpomínka je asi z 8. roku života. Začal jsem si p...
od dodo
neděle 24. 8. 2014, 21:37:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Ahoj, vím, že to tu bude trochu off topic, ale když to vykrystalizovalo sem, tak to napíšu tady, tak mně to prosím odpustte :[ Chtěl bych zde napsat , co se dnes dělo v mé nové církvi, když jsem ve předu vystoupil a řekl všem o tom, jaký jsem byl pedofil a že jsem zneužíval děti. Děkuji všem za jeji...
od dodo
pondělí 25. 8. 2014, 10:18:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Silesia píše:No a bylo by i něco na trochu logičtějším základě
od dodo
pondělí 1. 9. 2014, 10:54:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Letní historky s dětma 2014

Dvě děti moje tříletá dcera se svojim kamarádem taky tříletým si užívají koupačku nahý v bazénku. No rodiče mají klidek pohodu popíjí kávičku děti se jdou proběhnout a najednou cca. asi po deseti minutách se zjistí, že jsou pryč . Nastane hledání rodiče hledají a babičky také. Dvě nahé děti zmizeli....
od dodo
středa 24. 9. 2014, 8:50:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Omluva Kaszovi a Simgiranovi

Zjistil jsem, takovou nehezkou věc a ač se mě to nedělá lehce a budu tu muset přiznat svoje slabosti. :[ Chtěl bych se tu veřejně omluvit Kaszovi a Simgiranovi za svoje nevhodné chování na webu předně vulgarizmy. Vím, že výmluva typu o mé opilosti je dětinská ale bylo to tak. Jinak bych se vám už dá...
od dodo
pátek 3. 10. 2014, 9:36:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Situace na Ukrajine

FlyInRoom píše:Mozna ma nekdo zajem o male ukrajinky. Tedy ja rozhodne, kdyby posilala Ukrajina deti do bezpeci, hlasim se jako opatrovnik nejmene desitky holcicek;DDDDDD
Tak tohle je jednoznačně nejlepší komentář k tomuto tématu !!!!! Kdyby šlo těch laiků dát pět tak bych ti to dal :D
od dodo
pondělí 22. 12. 2014, 10:32:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nenapadlo tě požádat i o nějaký grant. Přeci je to práce co stojí za to.
od dodo
pondělí 22. 12. 2014, 21:32:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi.

Hele tohle je ubohé mě se ty jeho příspěvky fakt líbí. Tohle co tu teebl napsal je debilita :-(
od dodo
úterý 23. 12. 2014, 23:04:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Plyšáček píše:Toto téma sleduje dnes nějak hodně lidí. Nedal jste někdo odkaz do Učitelských novin? Nebo nebyli jsme na Nově?
No chtě nechtě jsi tu fakt slavnej člověče! Čepkovská pedostár :D
od dodo
středa 24. 12. 2014, 10:36:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Ahoj lidi chtěl bych všem lidem zde na fóru pořát klidný svátky narození mého milovaného Pána Ježíše. Je úžasné, že já je mohu trávit s těmi které miluji. Ahoj. váš Dodik
od dodo
čtvrtek 25. 12. 2014, 22:43:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modlitby

tohle co jsi nakonec napsal plyšáčku si dám zarámovat! Čistá a krystalická pravda to je! Díky
od dodo
pátek 26. 12. 2014, 9:03:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modlitby

Nicméně riskuješ hned třikrát: Když to nenapíšu, tak riskuji, že se bude nevyrovnaný čtenář bát své vlastní erekce a bude shazovat děti z klína a nebo od nich utíkat, jakmile si erekci při interakci s nimi uvědomí. A to skutečně nechci. Podle tvého přístupu bych měl nejspíš utíkat z vyučovací hodin...
od dodo
pátek 26. 12. 2014, 20:32:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Plyšáček píše:Krátká příhoda (skutečná)
tak tohle je úžasné. Ty jsi prostě všestranně nadaný člověk. Diky tohle se mě opět moc libilo.
od dodo
pátek 26. 12. 2014, 22:51:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

omlouvám se ti můj milovaný plyšáčku. Jen jsem ti chtěl napsat jak se mě to líbí no :-(
od dodo
pátek 26. 12. 2014, 23:27:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Ne tohle jsem nikdy neřešil. Jsem chlap jak hora nikdo by mě za pedofila netipoval :D 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? ne 3. Mluvíte ...
od dodo
čtvrtek 1. 1. 2015, 17:32:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní desatero

Ahoj napadla mě ještě jiná a myslím, že i krásná věc. Chovej se k dětem tak jak by jsi chtěl aby se k tobě chovali když jsi sám byl dítě. :D Pokusím se tu tu vysvětlit svou omezenou češtinou :D. Když jsem byl malej kluk tak jsem byl s rodičema na dovolené cca. mě bylo 6 let. Tam jsem potkal člověka ...
od dodo
pondělí 12. 1. 2015, 15:04:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak nevědomě ubližujeme

Chápu tvoji bolest. A přiznám se, že mě zaráží necitlivost některých místních pedofilů.....
od dodo
pondělí 26. 1. 2015, 20:07:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Juvenilní justice

Jeden otřesný případ z ČR:-( Jak mladá klatovská logopedka přišla na "pedofila" a pomohla mu k sebevraždě. 25. leden 2015 v 16:13 Michaela Zálešáková Právě jsem zažila šok. Juvenilní justice začíná naplno řádit i v ČR. Právě jsem zjistila, že koupání vlastního dítěte jiného pohlaví, utírán...
od dodo
úterý 27. 1. 2015, 19:50:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Vite, já dnes dvacet minut mluvil s paní logopedkou a věci se jeví trochu jinak. Chápu matku holčiček. Je zdrcená tím co se stalo ale článek je napsaný velmi špatně. Proč? Je to pojmutý jednostranně z matčiny strany. Pí. logopedky se nikdo neptal na nic. Ona není chudák? Co když ten muž svou dceru o...