Čerstvé zážitky z Asie

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Dal: 6 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Dreamer » pátek 20. 9. 2019, 19:29:19

Stal se mi "zážitek", o který bych se rád podělil a možná tím otevřel zajímavé téma.

Jak jsem psal ve svém představení, rád a často cestuji. Nejraději mám země jihovýchodní Asie, a právě teď trávím nějaký čas s rodinou v Indonésii.

Nejprve se pokusím "vyhnat slona z místnosti": ne, nejezdím do Asie za sexem s nezletilými. Nikdy jsem nevyužil žádných komerčních sexuálních služeb. Nějaké přiležitosti byly, ale rozum/strach/čest vždy vyhrály nad touhou. Pokud někdo projeví zájem, klidně se rozepíšu.

Musím se přiznat, že mám pro Asiatky slabost. Působí na mě "dívčeji" (alternativa k ženštštěji), submisivněji, mileji a zranitelněji než ženy a dívky u nás, jsou usměvavější a mají postavy malých holčiček. Často působí, že o vás mají zájem, přestože jste 2x nebo 3x starší, a někdy ten zájem dokonce skutečně mají.

O různé "zážitky" tu tedy není nouze. Každou chvíli narazíte na krásnou drobnou dívku s vyzáží holčičky, která se na vás usmívá od ucha k uchu, a když ji úsměv oplatíte, tak očima neuhne a směje se ještě víc a je prostě k sežrání. Často se mi při takových setkání div nezastaví srdce.

Třeba dnes. Vracel jsem se s dcerou po hodinové koupačce v moři k dece s manželkou, když na mě už z dálky mlčky úsměvem zaútočila tak překrásná dívenka prodávající korálky, že jsem ztratil orientaci. S úsměvem jsem odmítl, ale ona se nedala a trápila mě dalších několik dlouhých sekund ještě krásnějšími prosebnými úsměvy... a já se jen marně snažil vypadat svéprávně před svou blížící se manželkou, říkat "ne" zatímco v mysli zní "bože ano", a nešlápnout na nějakého nešťastného turistu co si vybral špatné místo k ležení. Mohlo ji být cokoli mezi 11-ti a 14-ti, těžko říct... a to právě na asiatkách miluju.

Drobné milé servírky, které byste si nejraději odvezli domů jsou tu všude. Od další takové krásky tu kupuju kokosy, a ten její slaďoučký nechápavý výraz, když se jí snažím vysvětlit, že opravdu nepotřebuju brčko (druhý nákup), plastovou lžíci (třetí nákup), potravinovou fólii (čtvrtý nákup), ani žádný jiný plast (teď už radši pokaždé), je prostě odzbrojující.

Rádi tu chodíme do takové luxusnější italské restaurace (což je stále víceméně rarita v širokém okolí). Mají tam personál snad 20-ti mladých servírek, indonésanek (ty jsou ze všech asiatek nejdrobnější), většina moc hezkých, všechny minimálně o hlavu menší než manželka. U vchodu nabízí domácí italskou zmrzlinu a aby stíhali nával turistů i místních, jsou za pultem někdy i čtyři nebo pět zmrzlinářek.

Při včerejší návštěvě jsem jako tradičně nejprve u vchodu vybíral zmrzlinu pro dceru, a pak ji objednal od volné zmrzlinářky, která mě hned zaujala krásným drobným obličejem, milým a usměvavým, jako panenka. Na tělo jsem neviděl, byla celá schovaná za tím zmrzlinovým pultem. Teprve při cestě dovnitř jsem si všiml, že narozdíl od ostatních zmrzlinářek stála na takovém stupínku, a když nám zmrzlinu donesla ke stolu, myslel jsem že snad sním. Ta 100% legální dívenka byla drobnější a menší než moje dcera z prvního stupně základní školy.

Pedofilův splněný sen. Nemůžu jí pustit z hlavy :-).

Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 551 poděkování

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Nový příspěvek od Myš » pátek 20. 9. 2019, 20:53:20

O dívkách ti moc nenapíšu, ale chlapci se mi líbí napříč zeměmi. Přijde mi, že ti stejně jako dívky i asijští (z dálného východu) chlapci dospívají o něco později a mají spíš menší postavy. Usuzuji dle v Česku žijících Asiatů, protože nejdále na východě jsem byl na Blízkém východě.

To, že by mohl být chlapec, který se mi líbí, nad 15, mi občas hlavou probleskne, ale tu myšlenku zas pustím a nechám jít, protože mi vztah s klukem kolem 15, 16 let nepřijde úplně reálný (a vlastně ani nevím, jestli by mi naplňoval potřebu partnerské sounáležitosti, spojení, kterou mám).
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Dal: 6 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer » sobota 21. 9. 2019, 4:23:14

Nojo, já to u chlapců neumím posoudit. Vztah s dívkou nebo ženou je pro mě o tom, že se o ní starám, hýčkám si jí a mazlím se s ní :-). Jasně že jde i o jiné věci, ale tyhle jsou důležité pro mojí sexualitu a o mnoho víc nepotřebuju. S manželkou sice máme plně rovnocený vztah, ale i kdyby byla nejschopnější ženou na světě, vždycky pro mě bude jen holčička o kterou se musím starat.

Mezi mladými asiatkami je prostě spousta takových, co vypadají jako holčičky, a to i vysoko nad 15 let. V domě, ve kterém tu pobýváme, máme jednu droboučkou uklízečku. Vzpomínám si, že když jsme tu bydleli naposledy před dvěma lety, tak mě zaujala svou roztomilostí. Tělo dvanáctky, pěkný obličej a úsměv. Při povídání jsem se dozvěděl že je jí 24 a má 4-letou dceru. Opravdu moc hezká. Za ty 2 roky se vůbec nezměnila. Stále je to ta krásná usměvavá dívenka.

U starších je to už horší. Kupoval jsem tu SIMku od takové babičky, tak ve věku mojí matky +/-. Musel jsem jí ukázat pas a s radostí mi oznámila, že máme narozeniny ve stejný den. Asi nekoukala na rok, říkal jsem si. Ale koukala, o pár vteřin později poznamenala, že je o rok mladší než já.

Ale proč myslet na ošklivé věci, když je na světě tolik krásných...
Daniel
Správce poradny
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 578 poděkování
Dostal: 607 poděkování

Nový příspěvek od Daniel » sobota 21. 9. 2019, 18:22:04

Dreamer píše:
pátek 20. 9. 2019, 19:29:19
Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky?
Ano, líbí se mi dospělé ženy, pokud jsou menší postavy a vypadají na svůj věk mladě. Moje budoucí manželka mne zaujala tím, že byla o hlavu menší než a já, a ač je o něco starší, všichni ji tipují tak o deset let méně než mě.

Na asiatkách je určitě hezké to, že jsou menší a mají měkčí rysy v obličeji, ale evropanky se mi líbí víc.

A když už píšu, přidám jeden zprostředkovaný zážitek, který mám od manželky. Desetiletá dcera přes léto povyrostla a rifle, které jsme jí na jaře koupili, jí už byly malé. A protože nebyly skoro nošené, tak je manželka nabídla přes internetový bazárek v očekávání, že je nějaká maminka koupí pro svoji dceru. Jedna se jí také hned ozvala a domluvily si setkání ve městě. Tam k jejímu překvapení dorazila drobounká žena s kočárkem a malým miminkem, na svoje rifle si natáhla ty dceřiny, zkoukla je ze všech stran, prohlásila, že dobrý, zase si je sundala, zaplatila a odešla.

Když mi to manželka vyprávěla, tak jsem prohlásil, že tu paní bych rád viděl. Manželka se zasmála, pak na mě spiklenecky mrkla a řekla, že by se mi určitě líbila.

Mimochodem, docela rád bych se seznámil nejenom s tou paní, ale také s jejím manželem. Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl kolega, co se sexuality týče.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět