Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od ksoft »

Tu je trochu ina interpretácia biblie.
Erich von Däniken
A ja mam podobny nazor že to čo akože zostupovalo na zem neboli bohovia a anieli ale mimozenštania.
Ja sa na to pozeram s tejto stranky. Naboženstvo mi nič velmi nehovori. Aj ked to že mimoženštania existuju nepopiera že boh tiež existuje ale akej podobe...

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/plzensky-kraj/plzen-mesto/124-10817-v-plzni-obhajoval-sve-teorie-erich-von-daniken.html

http://www.daniken.cz/cs/zivotopis-evd
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 20. 7. 2020, 9:51:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny nefunkční odkazy na Youtube
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Kasz »

kvetak píše:No vidíš podle toho slova je právě ten tvůj rozum v koncích :-(Takže se ti nedívím že to nebere.....
Bůh ví, čí rozum je v koncích...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Troper »

Bez urazky, ja jednoducho nabozensku vieru v zivote nepochopim. Veci ako fyzika, chemia, psychologia, metafyzika, filozofia vysvetluju tento svet vo vsetkej jeho krase a skaredosti ovela lepsie, uspokojivejsie ako akekolvek tisice rokov stare nabozenstvo. Bolo zopar vyskumov co zistilo ze niektori ludia su viac nachylni k viere ako ini a niektori zas menej. Ja asi patrim k tym, co su k nej nachylni menej. Najviac egoisticka mi v nabozenstve pride myslienka, ze Boh sa venuje osobnym detailom vysoko vyvinutych primatov na jednej planete obiehajucej priemernu hviezdu v uplne priemernej galaxii.

Vela veriacich ludi desi myslienka, ze ateisticky ci agnosticky svatonazor nepriklada ludstvu vynimocnu ulohu vo vesmire. Mna ta myslienka skor ukludnuje. Ak by bolo ludstvo nieco vynimocne a strasne dolezite vo vesmire, potencionalna jadrova vojna ci ina katastrofa by dokazala zbavit cely vesmir zmyslu svojej existencie. Avsak ak mame pravdu my, vesmir by isiel dalej, a kedze su fyzikalne zakony v celom vesmire rovnake, zivot moze vzniknut a rozvinut sa kdekolvek. To ci momentalne existuje zivot mimo Zeme je stale otazne, ale s najvacsou pravdepodobnostou ano. Ak ma vesmir Tvorcu, pride mi nesmierne egoisticke namyslat si ze ho zaujimaju prave nase problemy a absolutne hluposti typu "masturbacia je hriech" namiesto skutocnych "Bozich" problemov ako napr. to ako predist nezvratnej tepelnej smrti vesmiru (ktora sa tyka vsetkeho zivota vo vesmire).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Troper za příspěvek:
Ynijed
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Mato »

Lenže Boh nastavil vesmír tak, aby nám neublížil. Máš pravdu, on sa nezaoberá našimi hriechmi ako masturbovanie a pod. To my si sami škodíme. Vytvárame hriech na základe znevažovania si daru rozmnožovania, ktorý nám dal. On bude len súdiť, keď zomrieme. Boh nemôže byť v blízkosti hriechu, takže čo myslíš, že spraví z hriešnym človekom? Buď si človek počká v očistci a keď sa rozhodne podľa svojej vôle nežiť v prítomnosti Boha, zavrhne ho... A čo sa týka všetkých tých blbostí, ako je evolúcia a stvorenie Zeme a tak, len hlupák bude tvrdiť, že to samo. Ľudia sa opierajú o vedu, aby si aspoň niečo vedeli vysvetliť, ale všetci dobre vieme, že vznik vesmíru nám ostane do konca sveta tajomstvom, teda aspoň tým neveriacim...
Veci ako fyzika. chémia, psychológia, metafyzika a pod... ti budú na pár rokov na niečo... A čo robíš pre druhý život vo večnosti?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Mato píše:Lenže Boh nastavil vesmír tak, aby nám neublížil.
Takže třeba zemětřesení jsou způsobena lidskou svobodnou vůlí? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Troper »

Vesmir aby nam neublizil? Az na to ze drviva vacsina vesmiru je cloveku absolutne neobyvatelna a treti zakon termodynamiky sposobi ze clovek a vsetky formy zivota zalozene na uhliku nakoniec vyhynu (to ci dokaze inteligentny zivot, pripadne aj daleki potomkovia cloveka prezit aj v podmienkach ktore su cloveku nepriatelske je otvorena a podla mna velmi zaujimava otazka). Ani velka cast Zeme nie je cloveku moc obyvatelna, puste, polarne oblasti apod.

Veda je vecna, aj ked uz medzi zivymi nebudem, pretoze racionalita a rozumove uvazovanie su rovnako platne dnes ako budu triliony rokov v buducnosti. Vesmir ma takmer 15 miliard rokov, krestanstvo, islam, judaizmus z nich existuje zopar tisic, takze to asi nebude uplna pravda. Co posmrtny zivot tych co zili pred Jezisom, mimozemskych bytosti, alebo tych tisicov ludi co udajne podla Biblie "pravom" zmasakrovali izraeliti? Aky je dokaz ze nejaky posmrtny zivot vobec existuje? Mna myslienka skutocnej smrti nedeprimuje, podla mna by bol vecny zivot peklom aj keby to bol totalny raj lebo nabozenski zalozeni ludia nechapu ze vecnost skutocne znamena vecnost.

Evolucia nie je ziadna "blbost", to ze lekari respektuju evolucnu teoriu je jediny dovod preco nas este nepozabijali stale vyvijajuce sa nove odrody virusov a bakterii. Evolucia ma kazdopadne vacsiu prakticku relevantnost (napr. vyvoj lieciv) nez nabozenstvo. A ze "ci to samo", clovek ma sklony vidiet dovody a umysel aj ked tam nie su, viz mnohe krasne prirodne formacie hornin co vyzeraju akoby ich vytesal sochar aj ked vznikli cisto vplyvom zivlov.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od simgiran »

kvetak píše: Ano i zemětřesení a dokonce bouře všechny špatné věci co škodí třeba padající hořící síra z nebe,za to vše může člověk protože v den neuposlechnutí Boha byl tento svět kompletně porušen dokonce celej vesmír :-(
Hm, to ho ale Bůh pěkně zfušoval, co? Když jeden uživatel, co dostal nápad, dokázal rozhodit celý systém. :)
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Troper »

Lebo vo vesmire nebol pred clovekom 3. zakon termodynamiky, Zem nebombardovali obrovske asteroidy, hviezdy neexplodovali ako supernovy...

Myslienka ze prirodne katastrofy pochadzaju od cloveka je hlupa a nesmierne egoisticka zaroven, pretoze dava cloveku vo vesmiru dolezitost vyssiu ako prirodnym zakonom.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Troper za příspěvek:
simgiran
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od simgiran »

Mato píše:A čo sa týka všetkých tých blbostí, ako je evolúcia a stvorenie Zeme a tak, len hlupák bude tvrdiť, že to samo. Ľudia sa opierajú o vedu, aby si aspoň niečo vedeli vysvetliť, ale všetci dobre vieme, že vznik vesmíru nám ostane do konca sveta tajomstvom, teda aspoň tým neveriacim...
Veci ako fyzika. chémia, psychológia, metafyzika a pod... ti budú na pár rokov na niečo... A čo robíš pre druhý život vo večnosti?
No, ono "to samo" je podle mě pořád lepší vysvětlení než "to Bůh". Ale spousta nevěřících prostě řekne nevím. A ona je to upřímná odpověď. Nelze argumentovat "nevím, proto Bůh".

Mluvíš o druhém životě na věčnosti, jenže napřed bych musel vidět, že takový je. Mohl bych si vymyslet tisíce podob takového života a tisíce různých návodů, jak takový život získat. Proč bych měl věřit, že tento konkrétní je skutečný? Co když žádný není a tento život je to, co máme? Co když zaměření na život na věčnosti člověka odvádí od skutečného jedinečného života tady na zemi?
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Troper
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Mato »

Wau, pekne si to tu zhrnul... Sám by som to určite lepšie nedal a myslím si, že toto bol ten "chýbajúci článok" na tomto fóre a konečne je tu :)
Mnohí tvrdia, že nie sú dôkazy na dokázanie existencie Boha, ale keď sa tak nad tým zamyslím, nemal by to byť práve Boh, ktorý potrebuje dôkazy na našu "skutočnú existenciu"? Je vôbec naša existencia voči nemu fér? Z ľudského pohľadu do vyzerá príliš dobre, aby sme pochopili tú obrovskú lásku nám preukázanú, ale z božieho pohľadu... ten práve nepoznám, ten nepozná žiadny človek, ale môžem s istotou povedať, že jeho pohľad je plný lásky a dokonalosti...
Každý, kto sa už niekedy fakt poriadne zamiloval, nemôže tvrdiť, že láska je len obyčajná chémia, taktiež nemôže tvrdiť, že tento úžasný pocit pochádza z prvých buniek prostredníctvom evolúcie priamo k ľuďom. Nedáva to zmysel... Takže aj láska musí mať niekde svoje korene. Nemusím ani písať kde :)
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Mato »

Jj, v Bratislave je veľa takýchto spoločenstiev a človek sa tam naozaj cíti ako doma... Hmmm na Spiši som ešte nebol... Vau, fakt si mal také videnie? To sa mne ešte nestalo, ale chcel by som raz určite zažiť klinickú smrť. A potom o tom ľuďom rozprávať... To musí byť super pocit.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Nový příspěvek od Mato »

Zaujímavé viedo, ale v niektorých veciach som si nie som celkom istý. Predstav si moslima, alebo indiána z nejakého kmeňa. V nášho Boha neveria a žijú svoj život. Majú rovnakú šancu dostať sa do neba ako pokrstený kresťan, ktorý chodí pravidelne do kostola, modlí sa a žije hodnotný život... Boh netriedi ľudí na veriacich a neveriacich, alebo zlých a dobrých, ale na tých, ktorí chcú žiť po jeho boku a tých, ktorí nechcú, teda ho odmietajú. O tom to vlastne je. O slobodnej vôle. Život podľa božích prikázní je ľahší a človek podľa nich zisťuje, ako prežiť svoj život na zemi čo najkrajšie, no nie je pravidlo, že ten najväčší hriešnik nemôže do neba... Dokonca aj Hitler keby tesne pred smrťou oľutoval svoje hriechy, má šancu vidieť Boha. Aspoň tak to hovoril kňaz, z ktorým som sa o tomto bavil...
Ale celé je to uvažovanie a dohadovanie sa + Biblia... My ľudia si ani nevieme predstaviť, akú silnú lásku má Boh... Keby sme to vedeli, umreli by sme šťastím :)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jen malý dotaz, jak jste přišli na to, že podle boha je masturbace smilstvo??? Pokud vím měl by tam patřit sex mimo zákon případně sex mimo manželství (rozuměno jako sex se ženou jiného, podvádění vlastní ženy atd.), nikoli masturbace.

EDIT by Kasz: Příspěvek přesunut. Reaguje na příspěvek Květáka: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=12626#p12626
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 2. 9. 2013, 18:07:53, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Přesunuto do Květákova "náboženského" vlákna.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nesmysl to máš odkud?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od Silesia »

Rovněž nesouhlasím. Pokud budu Masturbovat třeba i s představou na miláčka (sluníčko promiň mi), aby ses posléze cítil lepe a jistější když miláček vedle tebe spí. Tak budu mnohem raději masturovat, stejně jako to v realu dovolím klukům, když to na ne přijde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
radoslav
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od Silesia »

Kvetaku spovidam se jen a jen sobě, svému svědomí. Musím žít tak, abych pomáhal především svým klukům a svému okolí a tak, abych pokud zemřu dnes, třeba při cestě na přechodu pro chodce, abych mohl říct, že víc jsem pro svůj život udělat nemohl.
Až zemřu budu uložen do země nebo rozptyleny na koleje :-)
A pak už nebude zřejmě nic má energetická hodnota bude rozptýlena v neco jiného.

A že se mi to ne vždy daří? Asi ano, nemám patent na rozum. Trapim se když vidím, že kluci nejsou tak stastni jak jsem očekával, snažím se je utesit, když neco nejde podle očekáváni...
A ještě víc se trápím, když zpětně vyhodnotim, že se trápili kvůli mě nebo že jsem na ne křičel....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 2):
Kuba, radoslav
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od simgiran »

květaku, dal jsem ti ten dlouhý text, který jsi asi odněkud zkopíroval, do tvého okénka
sem to nepatří
a zvažuj u podobných věcí, jestli by nestačil odkaz
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od Kasz »

kvetak píše:No ale Bůh je a vše v bibli je pravda.A jen tak mimochodem není žádný důkaz že to tak není :-)
Zároveň ale není vědecky podložený důkaz, že to tak je.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Silesia, radoslav
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od simgiran »

kvetak píše:No ale Bůh je a vše v bibli je pravda.A jen tak mimochodem není žádný důkaz že to tak není :-)
To už jsme probírali v tvém okénku. V Bibli rozhodně všechno pravda není, Bible samotná si na mnoha místech protiřečí. K tomu ani není potřeba nic dalšího. Pak jsou tam tvrzení, která nejsou v souladu se světem, který pozorujeme. Tedy pokud nechceme přijímat komplikované teorie, které jsou vymyšleny čistě účelově na obranu Bible a nemají žádný jiný praktický význam, nedávají nám nic navíc oproti existujícím podstatně jednodušším teoriím, obvykle nedávají žádné testovatelné předpovědi. Každému, kdo chce takováto "vysvětlení" přijímat, doporučuji, aby si našel podobná tvrzení třeba na obranu jiných náboženství a řekl si, jestli jim věří. Pokud ne, musí se zamyslet nad tím, jaký jiný důvod než svou existující víru, má k tomu, aby přijímal ty na obranu Bible.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Silesia
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Nový příspěvek od simgiran »

Pořád dokola, jako kafemlejnek. Dej si do hledání rozpory v Bibli, najdeš mnoho stránek, které na ně poukazují, vem si Bibli, najdi si, jestli tam opravdu jsou. Některé jsou jasné. Takže vše v Bibli pravda není, tedy pokud nemáš nějaké zvláštní chápání slova pravda, které bys tu měl v tom případě ale vysvětlit.

Řešili jsem to na jednom místě, není potřeba psát pořád ta samá tvrzení všude možně. Tohle je fórum o pedofilii, ne o náboženství. Pokud budeš pořád tyto věci psát znovu, tak ti je začnu mazat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Kuba, Silesia
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti