Madeleine McCann

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
GLOOM
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 14
ve věku do: 100
Výkřik do tmy: zajímá mě všechno
Příspěvky: 1

Madeleine McCann

Nový příspěvek od GLOOM »

V poslední době si všímám, že se znovu vyšetřuje případ této dívky. Její příběh mě dost vzal a občas přemýšlím, co se asi mohlo stát. Co si o tom myslíte vy? Je ještě naživu? *scratch*
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 28. 7. 2015, 21:21:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5366
Dal: 1234 poděkování
Dostal: 2687 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od Kasz »

Těžko říct. Myslím si, že případ je zbytečně zmedializovaný. Jen za dnešek zemřely na celém světě tisíce dětí a nikdo o nich v médiích ani nešpitnul...
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1203
Dal: 463 poděkování
Dostal: 531 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od simgiran »

Není to ta, o které Wikipedia píše: https://en.wikipedia.org/wiki/Rebecca_Brown_(Christian_author)
Rebecca Julia Brown (born Ruth Irene Bailey[1] in Shelbyville, Indiana on May 21, 1948) is a controversial Christian author and former doctor best known for her claims of having helped people escape the occult in Indiana and various locations. Brown later had her medical license revoked for improper diagnosis and over-medication of patients. She is known for her series of books and other publications about Satanism. According to Brown, there are Satanic recruitment camps throughout the world which train future Satanists and witches.
Perhaps the biggest controversy surrounding Rebecca Brown's books are her claims about the existence of large, Satanic covens in America performing various evil works, rituals and sacrifices and the teaching in her books that born-again Christians can be inhabited (not possessed) by demons.

In 1984, Brown's medical license was revoked by the issuing state of Indiana. The licensing board ruled that on numerous occasions she had "knowingly and intentionally misdiagnosed her patients", blaming their illnesses on "demons, devils, and evil spirits." A board-appointed psychiatrist diagnosed her as suffering from "acute personality disorders including demonic delusions and/or paranoid schizophrenia" and observed her injecting herself with unknown substances. The board also found that she had over-medicated her patients and administered improper treatments, as well as failed to properly document their treatment.
?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5366
Dal: 1234 poděkování
Dostal: 2687 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím, že spousta článků na Wikipedii je dobrých, mnohdy lepších, než v nějaké encyklopedii tištěné a vydané nějakým známým nakladatelstvím. Nebo snad mám Nový akademický slovník cizích slov, který byl vydán v roce 2005 a který pedofilii definuje jako úchylku, při níž jsou zneužívány děti, považovat, narozdíl od Wikipedie, za relevantní zdroj? Ona i ta Wikipedia má určité zásady, podle kterých tam lze psát. Když tam napíšeš nějaký blábol bez odkazu na zdroj, tak je téměř jisté, že tvůj blábol velice rychle nějaký wikipedista zase odstraní.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

Scotland Yard má po šesti letech novou stopu v kauze zmizelé Madeleine (idnes.cz)
Britská policie je zavalená telefonáty po tom, co BBC odvysílala britskou obdobu pořadu Na stopě k případu malé Madeleine McCannové, která v roce 2007 zmizela v Portugalsku. Byly jí tehdy jen tři roky. Vyšetřovatelům se prý v pátrání povedl průlom a zkoumají dříve opomíjené stopy.
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

7 let po zmizení děvčátka policie zatýká. Díky mobilům (aktualne.cz)
Rozsáhlé vyšetřovaní ani britských, ani portugalských policistů k objasnění zločinu nevedlo. Zatím. Po téměř sedmi letech se ale objevuje první hodnověrnější stopa.Chystá se vůbec první zatýkání v celém případu.
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

V Austrálii našli ostatky dívky. Britové řeší, zda jde o zmizelou Madeleine (novinky.cz)
Australská policie našla v kufru tělo světlovlasé dvou až čtyřleté dívky, která měřila asi 90 centimetrů a mohla zemřít až před osmi roky. Nález vyvolal spekulace, zda nejde o britskou holčičku Madeleine McCannovou, která beze stopy zmizela na rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Britská policie již v souvislosti s nálezem kontaktovala australské úřady, napsal zpravodajský server BBC News.

"V tuto chvíli nejsou žádné důkazy, že by toto dítě bylo Madeleine McCannová... Naznačovat nyní něco takového by bylo čirou spekulací určenou pouze k přilákání pozornosti," řekl policejní komisař státu Jižní Austrálie Grant Stevens.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2497
Dal: 4 poděkování
Dostal: 289 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nejsou žádné důkazy a ostatky našli na druhém konci světa? To mi přijde jako zcela nesmyslné se snažit hledat souvislost. Sám bych asi hledal spíš cokoli co by vedlo k nalezení holčičky živé a podobné extrémně vzdálené nálezy bych neřešil.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 263
Dal: 106 poděkování
Dostal: 142 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Cykle02 »


Němečtí vyšetřovatelé podezřívají z vraždy britské dívky Maddie McCannové, která zmizela před 13 lety při rodinné dovolené v Portugalsku, 43letého muže z Německa. Vyšetřování otevřelo státní zastupitelství v Braunschweigu, informoval ve středu Spolkový kriminální úřad.

Podezřelý, který byl už v minulosti podle agentury DPA vícekrát trestán kvůli sexuálním deliktům i na dětech, si v současnosti odpykává víceletý trest ve vězení.

Tehdy tříletá Madeleine McCannová zmizela v květnu 2007 z apartmánu v turistickém komplexu v Praia da Luz u jihoportugalského města Lagos v regionu Algarve. Její rodiče byli tehdy na večeři v blízké restauraci. Agentura DPA připomíná, že o osud dívenky se zajímala média na celém světě. Vyšetřovatelé předpokládali, že Maddie někdo unesl, po jistou dobu byli mezi podezřelými i rodiče holčičky.

Podezřelý Němec v letech 1995 až 2007 pravidelně pobýval v regionu Algarve, vykonával tam příležitostné práce třeba v gastronomii, uvedl Spolkový kriminální úřad. Případ léta vyšetřuje britský Scotland Yard ve spolupráci s policií v Portugalsku a Německu.

Rodiče Madeleine se opakovaně obraceli na veřejnost, aby jim pomohla získat informace o jejich dceři. „Všechno, co jsme kdy chtěli, je najít ji, ukázat pravdu a dohnat odpovědné ke spravedlnosti,” uvedli McCannovi.

Kate McCannová před třemi lety, na desáté výročí zmizení Maddie přiznala, že dceři stále kupují dárky k narozeninám a Vánocům.