Kdyz to deti chteji

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od malou »

Ahoj Lidi,

Uz jedna otazka me delsi dobu zajima.Kdyz jsu s detmi tak snema zazivam stejne veci jako ostatni.Hrani,dovadeni,povidani(prochazky,plavani a tak).Ale nekdy se me stane,ze zivot je i jiny nez si myslime.

Jednou jsem jel v lakem a naproti me sedela rodinka.Asi 4-5 leta holcicka,jeji babycka a sourozenci.Sedeli jsme naproti sobe a nic se moc dohromady nedelo.Sice i docela rad poznavam lidi ale je jsem znal jen chvyly takze jsem jeste ani nemel moznost je poznat.Tak jsem koukal pred sebe a natu jeji babycku a sourozence a nevim proc,ta holcicka byla jeste mala a me se liby tak 6-12 lete a le jenom tak jsem se ji podival do rozkroku(te 4 lete holcicce).

Ta to uvidela a jak tam tak sedela tak dala nohy nahoru a roztahla je a pritom se na me divala 8p .Jeji babicka to uvidela a rekla."Teda......tohle ale nedela slusna dama a nohy ji dala dolu a sukenku dala pres kolena" 8p .

Neco podobnyho jsem zazil uz mnohokrat ze (i kdyz jsu na holcicky) tak se mi holcicky i kluci skoro nabyzely nebo projevovaly sexualni chovani.

Nechcu si neco namlouvat,ale deti kolikrat ani nevi ze spolecnost takove chovani neuznava.oni byly aktivni ale moje pasivita zpusobyla ze se nic nestalo.Ale co kdybych byl taky aktivni jako oni?

S trach z vezeni zapricinila ze jsem zustal pasivni.Ale udelal jsem dobre?V detstvi se prece clovek uci co se mu v dospelosti bude libyt a co ne a nepatri k tomu i prvni sexualni objevovani?

Jak se zachovat kdyz dite objevi svou sexualitu a svadi dospeleho k sexualnim hratkam?
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 720 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Daniel »

malou píše:Jak se zachovat kdyz dite objevi svou sexualitu a svadi dospeleho k sexualnim hratkam?

Obejmou, vzít do náruče a hladit po vláskách. Pro oba z toho bude ve výsledku mnohem příjemnější zážitek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Makrak
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Kasz »

malou píše:Neco podobnyho jsem zazil uz mnohokrat ze (i kdyz jsu na holcicky) tak se mi holcicky i kluci skoro nabyzely nebo projevovaly sexualni chovani. Nechcu si neco namlouvat,ale deti kolikrat ani nevi ze spolecnost takove chovani neuznava.oni byly aktivni ale moje pasivita zpusobyla ze se nic nestalo.Ale co kdybych byl taky aktivni jako oni? ... Jak se zachovat kdyz dite objevi svou sexualitu a svadi dospeleho k sexualnim hratkam?
Děti si neuvědomují svou sexualitu, takže si ani neuvědomují, že roztáhnout nohy na veřejnosti se nehodí. To není z jejich strany provokace k sexuálním hrátkám, ale normální poloha těla, kterou ze své strany nijak sexuálně nevnímají. Jenom naivní člověk si může myslet, že záměrně provokují k sexuálním hrátkám...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Deda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Silesia »

Dětí si svou sexualitu uvědomují.
Nicméně dospělý má mít rozum v hlavě
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 2):
radoslav, Plyšáček
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Sexuální objevování dítě může provádět samo nebo s vrstevníkem. Dospělého k tomu netřeba.

Jinak děkuji, že ses zeptal, toto je hodně důležitá otázka, na neznalost v těchto věcech může peďák ošklivě doplatit. Obsáhlá odpověď zde: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od ksoft »

malou:
Nebudu ti lhat deti jsou sexualne aktivne od batolat . A ano deti to chteji a delaji si to sami.
V tehle společnosti kulture a dobe ktere žiješ je nepriatelne seualne chovani k diteti dospelym člověkem.
Toho by jsi jse měl držet. Dite na to aby jsi vyvolalo hezke pocity s masirovani genitali dospeleho člověka nepotrebuje.
O dusletcich jsi již mohl pročist. Viš co to muže znamenat pro všechny. Doufam že pro svoji sebeckost v tomhle ohledu dopadu na dite pripade zneužiti bys to neudalal. A neplati to že se to jednou neprovali prmlčaci doba je v tomhle pripadu nahlaseni zneuživani do 33 let. To jest od 18 let plnoletosti +15 let.

Měl bys jse hodne dobřě nad tymhle zamyslet.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Kasz »

Silesia píše:Dětí si svou sexualitu uvědomují.
Neuvědomují. Já si svou sexualitu začal uvědomovat tak zhruba od 16 let. Vše předtím jsem bral tak, jak to leží a běží, neuvědomoval jsem si, proč se mi holky líbí nebo proč se já můžu někomu líbit a přitahovat ho. Tohle si dítě určitě neuvědomuje.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od tdnka »

Kasz píše:
Silesia píše:Dětí si svou sexualitu uvědomují.
Neuvědomují. Já si svou sexualitu začal uvědomovat tak zhruba od 16 let. Vše předtím jsem bral tak, jak to leží a běží, neuvědomoval jsem si, proč se mi holky líbí nebo proč se já můžu někomu líbit a přitahovat ho. Tohle si dítě určitě neuvědomuje.
Ano. Neuvědomují, ačkoli existuje od útlého dětství. Ale existuje v podobě odpovídající vývoji - v podobě nevinné. A ta nevinnost NESMÍ být porušena či zneužita.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Mathias8 »

Silesia píše:Dětí si svou sexualitu uvědomují.
Deti vnímajú lásku nie sexuálne, ale romanticky. Takže si dovolím tvrdiť, že vačšina detí si sexualitu neuvedomuje. Ale sú aj také deti, ktoré sú ohladom sexu na svoj vek až príliš múdre. Záleží to od výchovy rodiča, spoločnosti v ktorej dieta vyrastá a toho ako sa k celej veci dieta postaví.
malou píše:Jak se zachovat kdyz dite objevi svou sexualitu a svadi dospeleho k sexualnim hratkam?
Aj keď je to veľmi ťažké, nikdy nesmieš podlahnúť pokušeniu. Max usmiať sa, pohladiť, objať a nejakým sposobom jej vysvetliť všetky možné za a proti, aby to nemohol niekto druhý zneužiť.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Myš »

Creepy píše:Nevim, v jakem svete zijete vy, ale ja jsem v zivote nevidela dite, ktere by svadelo dospeleho a to jsem uz znala hodne deti.

To chovani te holcicky bylo uplne normalni, bezne detske chovani a nezlob se, ale to jen ty sis chybne vysvetlil, ze to dela schvalne kvuli tobe.
Také jsem nikdy neviděl dítě nikoho svádět. Co by děti pak dělali s osobu, kterou svedli? Vždyť k svádění vůbec nemají důvod.

A pokud se někdy chovají z hlediska dospělých vyzývavě, tak se jen snaží nějak zabavit sami sebe nebo zaujmout okolí, protože chtějí pozornost. To, že to můžeme považovat za vyzývavé, je dáno jenom tím, že děti se ne vždycky znají, chápou, nebo se dokáží chovat dle norem společenského chování. Vykládat si dětskou hru jako záměrnou vyzývavost, mi nepřijde vhodné.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od ksoft »

Co když to holka vi že ste pedo a o sexu je již poučena? Neni nahodou pak vic nadržena motivovana neco skusit a zvazda k tomu dospelou osobu bez vědomi že je to neco nezakonne když to chce dobrovolne skusit ?
Dejme tomu že holke je 9+ let cca .
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Tony »

Proč by měla devítiletá holka chtít něco zkoušet s dospělým chlapem? Experimentovat může s někým podobně starým, tam apoň budou oba na stejné úrovni.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od fenix »

Proč by dítě mělo chtít cokoliv zkoušet jen s někým kdo je na stejné úrovni? Stejně tak ho může lákat vyzkoušet něco i s někým starším.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od ksoft »

No nejspiš proto že nikdo neni pobliž. Co ja vim co dela takove dite když je s poločnosti jinych deti.
Ja jse taky pamatuji jak jsem byl malej a zvedavej po holkach...
A pokud to dite zna tu osobu (pedo) nejlip a vi sexu vše tak to bude prvny osoba ktere se bude ptat na vše.
A ta jeji zvedavost ji muže klidne vzrušit a svadet toho člověka...

No každej to vyhodnoti jinak takovou situaci. Pokud je dite již sexualitou poučene je težke rozlišit o co tomu diteti jde. Oproti diteti ktere ješte o sexu nic nevi tam to muže bejt nejaka citova naklonost k dospele osobě. Ale tyhmle nejsem jsi jistej chcelo by to nejakou odbornou študii. Jestli dite muže svadet dospelou osobu a co pri tom proživa nebo co od toho očekava atd...
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od radoslav »

Dieta môže zvadzat aj dospeleho
ale ako uviedol Slesia mal by mat rozum ale ked rozum ide na prechadzku ako v mojom pripade?
chcel to a dobrovolne nikto ho netíal nenúti :( kde som ja mal vtedy rozum :(
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od Tony »

OK teda, asi s tím máte víc zkušeností. Každopádně dospělý je ten, kdo by měl mít rozum a včas zabrzdit, jak už tu několikrát zaznělo.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od fenix »

Taky mám pár zkušeností s tím, že po mě holčičky chtěly něco co by raději chtít neměli.
Ale nejsem si jistý jestli v té době to byl zrovna rozum z toho že to nesmím udělat, co zabránilo tomu aby se něco stalo. Spíš mě asi prostě takové chování od čehokoli odradilo.

Poprvé se to stalo, když mi bylo tak 15 a byly u nás na pár dní 4 holky od příbuzných. Jezdili takhle párkrát do roka, ale teď se stalo, že jsem s tou jednou zůstal doma sám, bylo ji 10. Ostatní šli na procházku a já chtěl zůstat doma. Když to ona zjistila, řekla že taky nikam nepůjde a zůstane se mnou. Chvíli po tom co všichni odešli, přišla za mnou. Přitulila se a řekla mi narovinu proč se mnou zůstala a co po mě chce. Možná právě to mě odrazovalo a ten její sexuální návrh jsem odmítal. Snažil jsem se ji říct, že to přece nejde, že je malá, už ani nevím co všechno. Ale ona naléhala, že kvůli tomu nikam nešla a ať to s ní aspoň zkusím. Když jsem neustopil navrhla, že mi to udělá aspoň rukou. To jsem taky odmít.
Nevím proč něco takového chtěla a ani jsem to pak neřešil.V představách se mi něco takového moc líbí a tam bych si něco takového i přál, ale v reálu se mi to její chování vůbec nelíbilo.

Další taková věc se odehrála na dovolené, když se mi bylo 18 a jedna 12ti letá se mi snažila nacpat do chatky do postele. A podle toho co říkala ji nešlo zrovna o to, že by tam chtěla spát....
Škoda, že pak se mnou přestala mluvit.
Myslím, že to stačí už takhle jsme se nějak moc rozepsal. :D

Každopádně jsem rád, že jsem vždy odolal. Těžko říct jak by to pak ovlivnilo moje chování k ostatním holkám.
Naposledy upravil(a) fenix dne neděle 7. 12. 2014, 21:21:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Teda, Fenixi, to ti moc nezávidím.
Já jsem taky asi v šesnácti se dostal do zajmavé situace. Jedna z mých nejoblíbenějších holčiček mi seděla na klíně čelem ke mně. Nakonec se přiblížila tělem na tělo a začala skákat. Samozřejmě tím začala dráždit můj penis. Tak jsem ji kousek odsunul, ale ona opět se přitiskla a začala znova. Tak jsem ji pro jistotu sundal z klína no a pak mi chtěla sáhnout do rozkroku, čemuž jsem jí tak rukou zamezil a řekl, že tohle se nedělá. Naštěstí to stačilo.
Kdo ví, proč tak činila.... Jestli jenom provokovala...
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od ksoft »

Bylo na čase o tom psat. Možna to nekomu pomuže tohle jsou nove rizikove situace co malo kdo zna.
Je videt že deti radi provokiji dospele lidi a vzrušuji jse pri tom. Pak je jen otazne jestli ten člověk odola když jse do tyhle situace dostal po prve.

Ja jse dostavam do rizikovych situaci docela často škoda že se o tomhle tematu nepsalo driv tady.
Bych aspon vědel že nejsem sam a že se to deje i jinde a lip by se na tuhle situaci pripravil že se to muže stat.

No a ja radeji nebudu psat o holke a co jse odehrava již to tu napsaly jini....
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Kdyz to deti chteji

Nový příspěvek od ksoft »

Neco jsem jsi ješte všimnul. Na deckem hrišti jsou ruzne prolezky atd...
Když koukam jak jse holka hraje na prolizkach tak je dobre videt jake preferuje na určite hezke pocity.

No a mě by ješte zaujmalo opile deti zažili ste již opile dite?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host