Kto je to úchylák

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Deep určuje definíciu úchylactva.

Úchylák je človek, ktorý sa snaží vybiť sexuálnu energiu zameranú na deti, ktorá vzniká bez jeho pričinenia bez kontaktu s dieťaťom.

Uchyluje sa k týmto metódam. Primárne tým myslím masturbáciu pri pohľade na fotku dieťaťa, či pri detskom oblečení, ale aj iné spôsoby, ktoré používate pre aspoň čiastočné uspokojenie. Z právneho hľadiska je to človek rozumný a preto by mal byť chvalený a uznávaný. Nie každý na to má dostatočnú schopnosť sebazaprenia, aby sa mohol stať úchylákom. Dá sa to naučiť, ten potencial je v každom človeku. Napriek tomu, doterajšie prieskumy ukazujú, že väčšine z nás sa to darí. Pedofil je na silu donútený dostat sa na tak vysokú úroveň sebakontroly, že je schopný mentálne sa oddeliť od potrieb svojho tela a duše a poslúchať nariadenia štátu, vlád a takzvaných odborníkov. Sledujem isté indície, ktoré mi vravia že strach pred skorším sex. kontaktom je prehnaný. Hoci je opodstatnený a sú v tychto obavách zahrnuté logické vysvetlenia, o tom, prečo nie, a na papieri to vyzerá pekne tak ako každá teória, fakticky konštatujem že v realite to funguje akosy inak.

Dôrazne vyhlasujem, že neobhajujem takýto druh vztahov, skúmame jeho príčiny. Navyše, dnešná mládež dospieva skôr ako predošlé generácie, všetko je zryhchlené a zákony sú z doby našich dávnejšich predkov. Môžme argumentovať tým, že mladý človek nie je schopný sa finančné postarať o dieťa a aj preto je tu zákaz, ale toho je väčšina "dospelých" schopná iba s pomocou bank ktoré ich zadĺžia takže je to falošná dospelosť. Takzvaní dospelí robia pubertálne rozhodnutia a správajú sa úplne iracionálne, im dovoľujeme mať sex a robiť deti. Predstav si, že si heterosexuálny muž narodený na planéte, kde je zakázaný sex so ženami, s nejakého dôvodu sa oplodnujú laboratórne. Žiť telom môžeš iba s mužom. Toto je realita v ktorej žije každý z nás. Je to neuveriteľne, sme takejto existencie schopní, a väčšine z nás sa to neustále darí. Je faktom, že za to platíme vysokú cenu.Pedofili sú asi najnešťastnejší ľudia na svete.

Človek potrebuje k spokojnému životu potravu, spánok, vedomie a sex.Vynechaj jedlo a zomrieš. Spánok, to isté, bez duševného oddychu, čo je vlastne chvíľa so stíšeným mentálnym hlukom, inak by si sa zbláznil, a bez sexu, iba s masturbáciou si v depresii, energetická rovnováha narušená, smutná poloexistencia. Pokiaľ nie si vedome prítomný. Existuje ešte vyžší stav vedomia, v ktorom nepociťujete sex. túžbu takmer vôbec. Stav vedomej prítomnosti. Mávate sex, no pokiaľ tu taká možnosť momentálne nie je, nijako sa vás to nedotkne. Čisté vedomie, odhalená krása vášej najvnútornejšej prirodzenosti. Vaše pravé Ja. Odporúčam knihu Eckhart Tolle- sila prítomnej chvíle, alebo v češtine, moc pritomneho okamziku. Tam sa dozviete o dôvodoch telesnej príťažlivosti. Čo s tým? Dá sa to. Potrebuješ sa naučiť milovať dospelú ženu.Dá sa to! Ako väzeň si privykne na orálny sex s mužom, je to veľmi podobné. Dokonca este ľahšie. Aj v žene je stale kúsok dievčatka. Aj v mužovi stale kúsok chlapca.

Stále je však pravdepodobné, že Pedofilné vzťahy tu sú, odkedy je tu človek, a je rovnako pravdepodobné že kým tu bude, nezmiznú aj keby za to bol trest smrti. Za toto prehlásenie má nemôže nikto súdiť a ani kritizovať. Je to objektívne popísanie jedného z aspektov stavu ľudskej spoločnosti. A prečo to tak je? Nie každý vydrží po celý život nebyť sám sebou.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nevím o tom, že bych byl ve vyšším stavu vědomí, sexuální touhu normálně pociťuju, a přesto se mi nestává, že "bez sexu, iba s masturbáciou [jsem] v depresii, energetická rovnováha narušená, smutná poloexistencia".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od Hranicar »

Neřekl bych, že sex je věc nezbytně nutná k životu podobně jako jídlo a pití. Ano - je to živočišná potřeba, která ovšem vychází z nutnosti reprodukce. Z nutnosti zachování druhu, nikoliv z nutnosti zachování své vlastní existence.
Jinak si nejsem jistý, zda jsem tě správně pochopil, takže pokud ne, tak se omlouvám. Zastáváš tedy názor, že vybíjení sexuální potřeby masturbací nad fotkami je nepřirozené a nezdravé a že v tomto směru je lepší normální sexuální styk, byť třeba s nějakým náhradním objektem (?)
Já bych řekl, že to je prašť jako uhoď, neboť sex bez lásky a navíc s někým, kdo mě prostě nepřitahuje, je v podstatě jen o něco lepší masturbace. Subjektivně z toho možná můžu mít lepší pocit, že mám zase o něco bohatší sociální interakce, ale jinak je výsledek stejný :)
Ale možná že za 10 let budu mít trochu jiný názor, to zase nemůžu vyloučit.
A definice toho, kdo je a není úchylák je všeobecně dost široká. Celkově to slovo nemám moc rád, protože ho každý používá trochu jinak a zpravidla pro to, co nechápe a nechce pochopit (což tedy asi není tvůj případ).
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Očistil som slovo uchylak od jeho minulosti a teraz vyjadruje to čo si myslím že pôvodne malo vyjadrovať. Presne tak ako sa zmení význam slová pedofil u človeka ktorý si o tom prečíta informácie. Nemáš ho rad len preto že si to toľko krát počul v tak negatívnom zmysle. Má pre teba vyjadrenie "uchylovať sa k niečomu" rovnaký neg. náboj? Nemal som rad slovo pedofil, dokonca som ho nikdy ani nevyslovoval, bolo to ako nadávka, kym som nezistil čo to skutočne znamená.

Príspevok nepíše o tom že sex je nútný životu, ale je nutný k spokojnému životu pre ľudí ktorí nie su vedome prítomní, to je skoro každý na planéte. Celibátnik je sexom posadnutý, myslí na to neustále, ako hladný na jedlo. Je ztotožnený so zvieracími pudmi tela, čo je vlastne dedičstvo po našich živočíšnych predkoch. Tá potreba po druhom tele ho neustále obtažuje, sex je vo všetkom, čo robí. Je to hlavná motivácia, všimnite si že k peknej žene sa muž zprava inak. Kontroluje sa, myslí na svoj výzor, nieje schopný sa dívať na ženu bez sexu. Koľko krát si počul že človek myslí na sex každých päť minút? Je to nepohodlný stav. Zatiaľ čo vedomý muž sa pozrie na ženu a nieje v tom ani štipka sexu. Vníma bytie toho človeka. Je mu úplne jedno či má upravené vlasy, či vyrovnaný golier. Ak o neho prejaví záujem, vlastným rozhodnutím začne vnímať sex jako potencial ktorý medzi nimi je. Neobtazuje ho to každých päť minút, je asexuálnym kým to nie je vhodné. Je to tak preto lebo jeho vedomie je viac oddelené od tela. Pozoruje svoje telo akoby nebolo jeho, tým sa odreže od ustavičných nutkavých živočíšnych povykov. Je slobodný.

Píšem o tom že si máš nájsť dospelého človeka na sex? V texte si všimni túto vetu, je tam: musíte sa naučiť milovať dospelú ženu.(alebo muža som mohol dodať). Čiže na prvé miesto som dal lásku. A dvaja, ktorí sa milujú majú samozrejme aj sex. Lenže ako sa naučiť milovať dospelého ked som pedofil? K tomu som odporučil knihu. Vedomý človek neni heterak ani pedofil. Vykĺzneš von z pedofilie a staneš sa univerzálnym. Primárne tí ostane príťažlivosť k deťom, tá nezmizne nikdy, no nemal by si problém ani so ženou, ani s mužom. Je obtiažne to vysvetliť, ak si neprežil ani záblesk čistého vedomia. Nevnímaš sa ani ako muža ani ako ženu. Si čistým priestorom. Priestor nemá pohlavie ani orientáciu. Ani potrebu sexu. Si oslobodený od "človečiny" Nevnímaš sa ako človeka ktorý má svojú osobnú minulosť, obavy, túžby zvyky, názory. Ostať voľný, neztotožnený s telom ani mysľou je jediná prava sloboda a tým pádom končia aj problémy ktoré sa tu v rôznych témach riešia.Nezaujíma ťa, že cítiš strašnú príťažlivosť k päť ročnej ktora tí na chvíľu bola zverená. Pozoruješ túto príťažlivosť ako cudzí objekt, ako ked sa dívaš na prechádzajúce auto. Vozidlo sa približuje, ide okolo teba, a odchádza.Veľmi dobré prirovnanie. Ježiš nikdy nehovoril o ničom inom ako o tom, jak sa dostať naspäť domov, to tohto čistého stavu prostého bytia v pritomnosti. Tak isto ako buddha, krišna, mohamed a ďalší. Skoro nikto ich vsak nepochopil a výsledkom tohto nepochopenia sú náboženstvá. Náboženstva sú totálnou dezinterpretaciou toho, čo títo ľudia učili. Prečo ich takmer nikto nepochopil? Vaša myseľ je stará. Veľmi stará. Je ťažke rozpamätať sa na cestu domov, ked ste tam neboli niekolko tisíc rokov.
Naposledy upravil(a) DeepInHeart dne čtvrtek 17. 4. 2014, 14:06:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od Myš »

Mám pocit, že te chápu, ale nestotožnění se s tělem není znakem stavu vysokého vědomí, ale stavem psychické poruchy jménem depersonalizace. Stavy depersonalisace mají své využití ale rozhodně to není možné brát jako cíl nějaké duchovní cesty. Celá Tolleho kniha je o svobodě od přebytečnych myšlenek, ne od vlastní mysli jako takové nebo svého těla.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od Kasz »

DeepInHeart píše:Celibátnik je sexom posadnutý, myslí na to neustále, ako hladný na jedlo. Je ztotožnený so zvieracími pudmi tela, čo je vlastne dedičstvo po našich živočíšnych predkoch. Tá potreba po druhom tele ho neustále obtažuje, sex je vo všetkom, čo robí. Je to hlavná motivácia, všimnite si že k peknej žene sa muž zprava inak. Kontroluje sa, myslí na svoj výzor, nieje schopný sa dívať na ženu bez sexu.
Nesouhlasím.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od simgiran »

DeepInHeart: Zdá se mi, že píšeš hodně věcí, ale smyslu tam je málo. Používáš výrazy, které ale nepoužíváš v nějakém jasném smyslu, používáš je neurčitě. V podstatě se mi zdá, že utíkáš před realitou a balíš to do pěkně znějících slov.

Nesouhlasím s tím, že celibátník myslí na sex pořád. To je nesmysl. A nemyslím si, že by byl ideálním stavem věcí, když se člověk nezajímá o sebe ani o okolí. Nehledě na to, že kromě lidí s vážnými psychickými problémy nevím moc o takových lidech. Zato je hodně lidí, kteří obětují velké úsilí dosáhnutí určitého ideálu, kterého ale nedosáhnou.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Bolo by veľmi podivuhodné, keby človek ktorý je celý život uväznený vo svojej mysli s týmto súhlasil. Tvoja myseľ s tým v žiadnom prípade nemôže súhlasiť lebo to by znamenalo koniec jej neustálej činnosti, blabolenia a bezcenného fantazirovania, blúznenia, ktoré tí ničí celý život. Takáto predstava vyvolá strach zo smrti a žiadna entita ani myseľ nechce zomrieť. Vaše reakcie sú v poriadku. Ľudia v matrixe verili, že to čo vidia je realitá zatiaľ čo boli napojení na prístroje v hlbokom spánku. Taký človek bude dokonca brániť svoj názor lebo, ako by vôbec mohol reagovať inak? Je veľmi ťažke to poznať ked je to jedine čo si kedy videl. Preto len málokto sa dostane za zrkadlo. Je to dokonalá ilúzia, že si svojou mysľou a telom. Veľmi krásna, mnoho zbytočnej bolesti koli veľmi obmedzenému, iba čiastočnému vnimaniu reality. Myseľ vidí svet iba cez kľúčovú dierku. Jedno chybné rozhodnutie za druhym je nutné. Jak má vôbec môžeš vidieť ked vidíš cez ten zámok len dvere oproti, a ja stojím pri výťahu? Jednoznačne tí musím pripadať šialený. Názor že som psychický chorý je rozumný ale mlyný.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Nepochopenie. Vedomý človek nestráca záujem o seba a svet. Získava jasný čistý, neskreslený pohľad osobnou minulosťou. Psychológ nikdy nevidel psychický zdravého človeka, takže napr. Eckhart Tolle, ktorý je nestotožnený s myslou a telom mu pripadá ako blázon. A zápiše sa to do zoznamu chorôb, tak ako zapísali homosexualitu, lebo jej nerozumejú. Depersonalizacia je možno stav duševného opustenia sa, to čo naznačujem je niečo úplne iné.

Sustreď sa na dych. Neprejde ani minúta a zabudneš na to. Pokiaĺ si sa rozhodol ty, ako je možné že nevydržíš ani minútu? Ak nie si schopný ani minútu spočívať vo svojom dychu, čoho si potom schopný? Zakrátko sa pristihneš, že si sa zamyslel. Toto by sme mohli nazvať depersonalizáciou. Neschopnosť byť si vedomý samého seba ani na jednu minútu. A čo hodina? V mechanizme zvanej myseľ pôsobia sily ktoré neustále kradnú tvoju pozornosť a smerujú ju na strachy a túžby, stav ustavičného emocionálného napätia. Toto je podľa psychológa psychický zdravý človek, pretože s človekom, ktorý to tak nemá sa nikdy nestretol. Túto vážnu dysfunkciu dedíme od predošlej generácie už tisícročia. Zdravý človek si je neustále vedomý samého seba, svojho tela a dychu, ked potrebuje myslieť, myslí, ak úlohu dokončil, prestáva myslieť a ostáva len čistým bďelým vedomím tak ako malé deti. To nieje stav nevedomia ale inteligencie.

Vôbec som netušil že to tu takto rozpíšem, objasnilo sa, prečo je človek stále nešťastný.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od Hranicar »

Tak já jsem tedy zažil určité stavy, kdy byla mysl oproštěná od těla, kdy jsem své tělo vnímal jen jako takovou loutku, zavěšenou na nitkách pod vědomím/myslí/duší, kdy jsem to hmotné tělo bral jako něco, co mi sice patří, ale co není součástí mne samotného, viděl jsem ho z pohledu třetí osoby. A skutečně jsem tehdy měl o dost objektivnější náhled na svůj život, na to, co dělám a proč to dělám. Uvědomil jsem si, že ve svém životě činím některé blbosti a že svoji energii, úsilí a čas bych měl investovat do něčeho jiného. Asi jsem měl širší obzor, protože jsem se nedíval očima. Tak jsem si to tehdy radši všechno sepsal (resp. jsem přinutil tu loutku tam dole, aby to naťukala do počítače), abych to nezapomněl, až se vrátím do normálu. K tomu došlo až poté, co jsem vystoupal na vrchol veliké pyramidy s mnoha očima, kde mi byly kladeny rozličné otázky a následně jsem se proletěl/propadl dlouhým tunelem.
Nekecám. Bylo to užitečné.
Ale že by to nějak změnilo moje zaměření na chlapce, to říct nemůžu.
Potřeba sexu je velmi subjektivní a tělesná. Potřeba lásky nikoliv. Stát se "univerzálním" podle mě není projevem nějakého poznání nebo osvobození. Pokud se ti to daří, tak máš buď širší preferenční okénko, než jsi tušil, nebo je to sebeklam. Jo a že muž myslí na sex každých 5 minut, to je blbost, to bychom to moc daleko nedopracovali.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Hraniciar, diky : hodnotný príspevok, idem dať do témy Pokec o všem\Tak o všem niečo, z čoho si možno niečo vyberieš
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Kto je to úchylák

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Tak čo sa týka tej univerzálností sex. orientácie, je dobre dodať tam vetu:ak budeš chcieť. Si administrátorom samého seba, máš práva root, mnoho je možného
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host