Sen

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
daniel.liddel
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 30
Příspěvky: 36
Dostal: 24 poděkování

Sen

Nový příspěvek od daniel.liddel »

Poslednú noc som mal tak zvláštny sen, že sa s ním proste musím niekde podeliť.

Prišiel som na ostrov (dôvodom som si nie istý), ktorý bol kopcový, s krásnou sviežou prírodou. Kopec bol skôr jeden veľký na ktorom sa nachádzal komplex budov. Na ostrove sa ozýval často zvuk ako keď vybuchuje sopka. Stále som sa obzeral a čakal že uvidím výbuch, ale nič. Nejako som vedel že ten zvuk slúži na ochranu ostrova - snaží sa vyvolať zdanie že je to tu nebezpečné tak, aby sa tu nikto nezdržiaval. Neviem odkiaľ som to vedel, ale proste som to vedel.

Vnútri v budovách sa nachádzali papagáje. Boli veľmi zvláštne, boli také hladké a mali priesvitné pastelové farby. Niečo ako figúrka spravená z farebného skla. Ale nebolo to sklo. Ťažko sa to popisuje. Neboli plaché a jedného som chytil do ruky. Bol prítulný a ja som s ním všade chodil. Naučil som ho hovoriť "arara" (je to druh papagája, ale ako arara nevyzeral - to len tak na okraj ) a hral a maznal som sa s ním. Papagáj sa postupne zväčšoval (proste bol v určitých momentoch väčší a ťažší než predtým).

V jeden moment som držal v náručí nahé dievča. Ako to už v snoch býva, vôbec mi to neprišlo čudné. Bolo nahé a malo rovnakú zvláštnu farbu/priehľadnosť/hladkosť ako pôvodný papagáj. Ono to bola jedna a tá istá bytosť. Strašne som ju mal rád, túlila sa ku mne a ja som ju bozkával po celom tele. Zaujímavé je že som necítil žiadne sexuálne vzrušenie, len obrovskú lásku.

Zrazu sa ma spýtala či je moje dieťa. "Nie", povedal som jej uvedomujúc si že mám vlastnú dcéru. Ale v duchu som cítil ako strašne by som chcel aby bola.

Vtedy som sa zobudil so slzami v očiach. S pocitom že som urobil chybu a nepovedal som jej to. Nepovedal, že chcem aby bola moja dcéra, alebo že môže byť moja dcéra. A už to nemôžem napraviť.

Ten sen ma dnes prenasleduje celý deň.....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti