Sexualizácia detí a niečo navyše

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Sexualizácia detí a niečo navyše

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Sexualizácia deti a niečo navyše. Je to fenomén, ktorým sa vyznačuje dnešná doba. Čo je to? Je to postavenie dieťaťa do pozície sexuálneho objektu. Robia to matky, otcovia, príbuzní...dívam sa na šesť ročne dievčatko, ktoré má tepláky a na zadočku ružový nápis Love zo vzorom perí, akože pusy. Súčasné detske oblečenie. Módne a farebné motívy, ktoré používajú dospelé ženy pre navodenie erotickej atmosféry. Kupujeme deťom sexy spodné prádlo, ktoré keby boli v adekvátnej veľkosti na dospelej žene, muži by šialeli. Môzme sa opýtať, či to nieje len subjektívny pohľad. Že mna osobne proste len priťahuje detský vyzerajúce oblečenie, a to aj na dospelej žene, a že súčasná sexualizácia detí je len môj výplod fantázie. Mnoho ľudi k tomu má určite protifakty, vravia že dieťa to tak vôbec nevníma a keď sa fotí vo zvodnej polohe tela, ako vidíme v reklamách módnych značiek, dojem erotiky vytvára len moja túžba. Je to možné. Treba to preskúmať čistým neskresleným pohľadom. Ako aj to, či je to neškodné, lebo deti len rady napodobňujú správanie dospelých, alebo to má neg. vplyv na zdravý vývoj, vnímania seba samého a pozície, dôležitosti sexuality.

Dospelé ženu chcú vyzerať ako dievčatká v snahe byť príťažlivé. Každá žena sa snaží vratiť späť v čase, ak sa fotí pre časopis, snaží sa vyzerať jemne, nevinne, detsky. Sexuálna príťažlivosť k detským vlastnostiam je zrejmá u väčšiny dospelých mužov. Hľadajú detské prvky na dospelých ženách. Vidíte to inak?Povedzte o tom. Možno sa totálne mýlim. Nemôžem veriť tomu, čo vymyslí moja myseľ. Mnoho krát sa mylila. Stratila dôveryhodnosť. Predstavte si v dnešnej dobe typicky krásne oblečené dievčatko alebo chlapčeka, a prevedte jeho oblečenie na dospelého človeka. Vytvára dojem súčasnej nevedomej sexualizácie deti len obmedzený pedofilný pohľad, alebo je to realne? Niekde na nete som čítal článok o tom, že je to reálny existujúci jav. Písal, to pedofil?

Hranica pohlavnej zrelosti sa bude časom znižovať. Je to však predpoveď ďalekej budúcnosti. Každá generácia je o niečo inteligentnejšia a skôr vyvinutá. Súčasný problém s mladými ľudmi je spôsobený tým, že rodičia svojím deťom nerozumejú, pretože sú "predošlá verzia"človeka. Začali sme sa veĺmi rýchlo vyvíjať, na nete som čítal článok že až 20 percent dievčat v amerike podľa vedeckej štúdie začína pubertu v siedmych rokoch. Spútavanie nových generácií do zdegenerovaných, zmrazačených predstáv, zákonov a názorov je stále ťažšie. Sexuálne kontakty "dospelých" s "neplnoletými" budú stale častejšie. V budúcnosti.Ak trinásť ročný človek urobí vysokoškolské testy na výbornú, o čom vi vo svojom ,veku môžete iba snívať, je si vedomý samého seba v každej chvíli, nekoná nevedome, čo mu chcete rozkazovať? Nedovolí vám to. Také budu budúce generácie.

Dnešná spoločnosť vyzerá, akoby bola prudko ožiarená rádioaktivitou po výbuchu atómovej bomby. A medzi nimi pobehuju detičky, ktoré to už nezasiahlo. Ukazujú cestu dospelým. Ráno vstanem, a idem splňovať požiadavky, nie žiť. To nie je negativita ale liek na slepotu, následky ožiarenia. Podáva sa v malých dávkach, inak v organizme vyvolá silné alergické reakcie. Človek, ktorý sa nevie prejsť napr. cez pešiu zónu väčšieho českého mesta bez jedinej myšlienky, byť iba čistým neskresleným vnímaním, si to nevšimne, lebo je toho súčasťou a časť nemá pojem o celku, a preto bude protestovať. Ako by aj mohol inak? Veď je to len produkt so sériovým číslom vytlačeným na občianskom preukaze. Skoro nič z toho, čo si myslíš a za čo si ochotný bojovať nie je pôvodne od Teba. Bolo ti to dané v dobe, keď si bol ešte taký jemný, že si to bez odporu prijal. To može byť aj vo veku 20, či 50.napr. brať dieťa do kostola by malo byť nelegálne. V dospelosti bude naučené informácie považovať za svoje ja a žiť život niekoho iného, vlastná individualita ostane nerozvinutá.

Ak nejakého človeka poznáte dlho, presne viete ako bude reagovať, ak poviete toto, či ono. Je to len mechanizmus vyvolávajúci naučené odpovede na konkrétny podnet. Na základe dnešnej doby a miestnej kultúry. Kultúra je umelo vytvorená predstava o tom ako má vyzerať svet, vplyvom ktorej sa správame ako čech, slovák alebo španiel. Nie je to vaše! Španiel sa môže zbaviť svojho horúceho temperamentu, a ind svojej "indickosti", je to len naučené od ostatných ľudi, ktorí sa to tiež naučili od svojich rodičov.


Títo násť roční ĺudia budú vynikať v toľkých oboroch. Ďalšia generácia bude omnoho inteligentnejšia ako vaši rodičia. Títo noví ľudia sa potom uchyľujú k rôznym druhym protestu. Neplnenie si povinnosti, ktoré ste im udelili, utekanie od zodpovednosti ktorá im bola nanútená, pretože matka nedosiahla svoj sen získať vysokoškolsky titul, a teraz sa ho podvedome snaží získať nútenim dcery robiť niečo, čo nechce slovami, robim to preto, lebo o pre teba chcem to najlepšie. A ani si však nespomenie na otázku, čo chceš ty? Ptá se, čo chcem ja, keďže ego považuje dieťa za svoje ja, vravi, chcem ten titul dosiahnút prostredníctvom dcery. A potom sa tí ľudia chvália "úspechmi" svojích detí. Môj syn je manažér veľkej firmy, a čo tvoj? Rodičia si takto len posilňujú svoj pocit veľkosti. Ak máte ego, vnímate svoje dieťa ako svoj majetok a používate bo pre, vlastné účely. Jeho budúcnosť sa snažíte naprogramovať tak, aby úspešne zdolalo vaše neúspechy. Ak dieťa protestuje, rodič sa podvedome snaží vyvolať pocit viny. Od narodenia som sa o teba starala, dávala som ti všetko, a ty mi to teraz takto oplácaš. Si zlá dcera, syn. Mami, ale to je tvoj sen. Opýtala si sa ma niekedy, čo chcem ja? Takže ego vníma úspechy detí, ako svoje hovoriac, to ja som ho vychoval, toto je Moja dcera, syn, pozrite.No takéto prejavy nevedomosti su stále zriedkavejšie, noví ľudia se nedajú tak ľahko spútať.videli sme ako 5 alebo 6 generácií bolo vyštudovaných lekárov. Myslíte, že každý z nich sa slobodne rozhodol byť lekár. To by musela byt intergalaktická medzihviezdná medziplanetárna náhoda. Čo otec nestihol dosiahnút, chcel dokončiť cez svoje dieta. Bolo to tak aj u vás? Tak pozerám, že nakoniec vznikla dvojtéma.


Jedno staré múdre poučenie hovorí že, nevidíš svet taký, aký je, ale aký si ty. Teda vidíš svet taký, aké je momentálne nastavenie a nálada tvojej subjektivnej mysli. Nešťastný človek vidí všetko nešťastne a keď sa na tú istú vec pozrie niekto iný, je tam niečo iné. Radostný človek nachádza radosť na každom rohu. I tak sú to len ilúzie, radosť, alebo utrpenie, je to len optický klam ktory tvori obmedzený subjektívny pohľad. Niekto zomrie, a sme hlboko zasiahnutí, akoby zomrel prvy človek na svete. Ľudia umierajú. Bodka.Vyhrajete väčší obnos penazí v lotérií, a ste šťastím celý bez seba. Reagujete ako naprogramovaný stroj. A teraz niečo od veci. Tu vôbec nemajú čo hľadať peniaze, zámky, oplotenia, zákony. Potrebujeme to len preto, že ľudia trpia duševnou poruchou, a preto musí byť kontrolovaný a okolie chránené proti jeho šialenstvu. Zdraví ľudia si budú dávať všetko zdarma, každý prispeje svojim úsilim, prácou pre udržanie schopnosti plnenia našich potrieb. Vedomý čovek si konflikt a zločin nedokáže ani predstaviť, tak načo zákony? Nedokážete si ani predstaviť, ako by to tu vyzeralo. Tento pohľad zneužívajú niektore náboženské skupiny, ktoré vas vtiahnu touto víziou, ale výsledky to neprináša, zoberú si vašu energiu pre posilnenie egoickej štruktúry spoločnosti... Potom sa vnímate ako dobrého a ostatných ľudí ako zlých, čo zase vytvára hranice, a oddeluje vas od celku, čo je vlastne súčasný stav. Všetci sme zodpovedni za súčasný stav, buď svojou činnosťou, alebo nečinnostou.

Myseľ je ako kaleidoskop. Hýbe sa, každú chvíľu tam vidíš niečo iné. Ako môžeš v totálnej večnej nemennej realite vidieť každú chvíľu niečo iné? Nedokážete si predstaviť
stavy jednoty, lasky a spojenia aj s vami, ktoré sa prostredníctvom mna prežívajú, ak kaleidoskop nevytvára žiadne vzory, falošné subjektívne obrazy, ak je len to, čo je, bez toho, aby som k tomu niečo pridal.

Ani neviem prečo to píšem, nemám zamer, skôr len tak pre radosť
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host