mám dotaz :D

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Hranicar »

Myslím, že nikomu nevadí, že tu jsi. Půlce zdejších uživatelů dělá společnost dvanáctiletého kluka radost :) Ale věřím, že svádět tě tady nikdo nebude.
Vlastně bych chtěl ocenit, že po tom, co se ti stalo, máš odvahu registrovat se na pedofilních stránkách a že máš ochotu udělat si vlastní názor. Celkově - klobou dolů, před tvým přístupem.
Podle mě je hlavně důležité, že se můžeš přesvědčit, že ne všichni pedofilové jsou perverzní a násilnická prasata.
Takže vítej
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Mně rozhodně nevadíš. :) Ostatně nejsi jediný nepedofil na chatu. ;)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od fenix »

Mě určitě nevadíš. Vadí mi jen kutíci co mi chodí za holčičkama. :D
Uživatelský avatar
Jirik

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Jirik »

Mně rozhodně nevadíš :-)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Silesia »

Prosím tě, proč bys měl někomu vadit. Jsme rádi že te tu máme
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od šmudlík »

Mně taky nevadíš *bye*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Kasz »

No, myslím, že je zbytečné, aby v tomto vlákně všichni psali "mně tady nevadí".

Já bych to uzavřel tím, že slušní nepedofilové nám tady nikdy nevadili.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Kasz »

Hayu píše:nemyslel jsem to z hlediska toho, že jsem nepedofil, ale spíš z toho, že jsem mladší 15-ti let. a taky jsem nedávno ještě jako anonym četl od kohosi, že mu vadí, že sem chodí děti, a že se cítí omezovaný bo tak něco, že si už nemůže říkat co chce. že tady máte školku.
To, že je ti míň jak 15, nehraje roli, nejsi jediný, kdo chodí na zdejší web a doposud nedovršil 15. rok svého života.

Pokud jsi od kohosi četl, že mu vadí, že sem chodí děti, je to jeho problém. On to psal z toho důvodu, že když tady chodí děti, tak se musí chovat na chatu "slušněji", než kdyby tam děti nebyly. Což se mi nelíbí - má se chovat slušně bez ohledu na to, zda sem děti chodí nebo ne. Takže za mě - lépe tady mít děti než neslušného pedofila.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Sněhulák
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská blbost. Přičemž tou první si nejsem zcela jist." (Albert Einstein)
Příspěvky: 26
Dal: 5 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: mám dotaz :D

Nový příspěvek od Sněhulák »

Samozřejmě je fajn, že tě tu máme, a je obdivuhodné, žes našel odvahu sem začít chodit a pak se i zaregistrovat - když se ti stalo něco tak příšerného, jak popisuješ v tom článku. Teď jsem ho přečetl a byť to radši nebudu rozvádět, musím aspoň jednou větou zareagovat, protože se mi udělalo docela špatně... Na začátku píšeš, že nemáme vyjadřovat lítost, tak tedy nebudu, ale je to... prostě otřesný, úděsný příběh, nemám slov... Už dlouho mě něco tak nevyděsilo a neznechutilo jako to, co ti ta zrůda provedla. Brr...
Každopádně vítej zde coby registrovaný člen; doufám, že se tu budeš cítit dobře a bezpečně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti