Děti a rasismus

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Marketa
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 84
Dal: 20 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Děti a rasismus

Nový příspěvek od Marketa »

http://9gag.tv/p/a5QeMr/viral-racismo-en-m%C3%A9xico-kids-in-a-room-with-2-dolls-2-different-colors?ref=fbl9

Tohle mě vážně šokovalo.. (Pustťe titulky..) je to vážně síla.. Jak už takhle malé děti se ukazují jako rasově vyhraněné.. Docela by mě zajímal podobný experiment v českém prostředí.
Naposledy upravil(a) Kasz dne čtvrtek 15. 5. 2014, 15:24:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy, prosím, dávejte do URL tagu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Děti a rasismus

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Škoda, že se neptali i nějakého černého dítěte (tedy černého na mexické poměry, z našeho pohledu jsou černé téměř všechny). Pak by se totiž krásně ukázal ten sluníčkářský dvojí metr, že když si černé dítě vybere černou panenku, je to chvályhodná hrdost na vlastní identitu, zatímco když si bílé dítě vybere bílou panenku, je to rasismus.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marketa
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 84
Dal: 20 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Děti a rasismus

Nový příspěvek od Marketa »

Mě spíš zaujaly ty identifikační otázky- která panenka myslíš, že se ti víc podobá..? A míšenci ukazují na bílé.. a když se ptají, proč je ta černá zlá.. tak vlastně ani neví.. Ten výzkum v českém prostředí by mohl být zajímavý..
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Děti a rasismus

Nový příspěvek od Hranicar »

Když chodí Mikuláš, anděl je bílej a čert černej. Nevede to ty děti náhodou k rasismu?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti