Matka a syn

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Matka a syn

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.
"Mami, můžu se tě na něco zeptat?" zeptal se syn.
"Jistě, na copak?"
"Mami, kolik vyděláš za hodinu?
"Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.
"Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"
"Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."
"Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.
"Mami, můžu si půjčit 50 korun?"


Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký.Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."
Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře. Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze? Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50 korun potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.
"Už spíš, synku?" Zeptala se. "Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec. "Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena."Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."


Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal. Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek. Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv. Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku. "Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka."Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec.
"Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď zítra dřív. Mohli bysme spolu večeřet." Žena byla zdrcena. Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění...


(zdroj: http://www.tvujzivot.cz/cz/leve/zivotni-inspirace-pro-vas/k-zamysleni/co-je-pro-vas-opravdu-dulezite/ )
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Matka a syn

Nový příspěvek od Deda »

Gabrieli díky, tahle povídka mne po dlouhé době dostala a dojala až k slzám. Je to smutné ale je na tom hodně pravdy. Dnes aby si děti kupovali rodičovský čas. Pak se všichni diví, že děti jdou za tím který jim dá trochu času, lásky a porozumění. Pak jsou snadnější obětí zneužití.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Deda za příspěvek:
Mathias8
gampo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Ahoj dlouho jsem uvažoval zda se mám otevřít a přidat se k nějaké komunitě.Chtěl bych jen zdůraznit nejsem osoba,která porušuje zákon a zneužívá děti. Nikdy jsem to neudělal a neudělám jsem pouze člověk co s tím žije. Na veřejnosti vystupuji jako zcela normální člověk. Nevyhledávám žádné sexuální oběti a nevyhledávám materiály potřebné k sebeukájení. Žiji s tím mnoho let je mi 36 a zákon jsem neporušil nikdy
Příspěvky: 11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Matka a syn

Nový příspěvek od gampo »

Tak tohle je naprosto nádherné. Vyloudí to úsměv na tváři a zahřeje u srdíčka.
Fak suepr *bravo*
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Matka a syn

Nový příspěvek od Silesia »

Gabrielu nechceš to nechat dat na hlavni stránku jako článek?
Po přečtení jsem po dlouhé době brečel i Já.
Gabrieli Děkuji
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti