Naše Vláda

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
malou
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Naše Vláda

Nový příspěvek od malou »

Líbý se vám naše vláda?Co říkáte na Sobotkou s Babišem?Prý jsou lidé podle prúzkumu spokojenější s dnešní vládou.Co byste v Česko-Slovensku nebo v Evropě změnily?
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1426 poděkování
Dostal: 1448 poděkování

Re: Naše Vláda

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Každá vláda se nejpozději do dvou let od svého vzniku totálně zdiskredituje a začne o ní panovat všeobecná shoda, že je to nejhorší vláda od r. 1989. Současnou vládu to taky čeká. ]:>
fenix

Nový příspěvek od fenix »

Není tu té politiky poslední dobou nějak moc? :D
malou
Registrovaný uživatel

fenix píše:Není tu té politiky poslední dobou nějak moc? :D
To si ani nemyslím:diskuze když jsou volby,Prezident Miloš Zeman,naše vláda.

To já chci jenom naznačit,že nechci aby si někdo nemyslel,že je mě všechno fuk a že se v parlamentu někdo múže myslet,že budou rozhodovat o nás bez nás.I když i v parlamentu či senátu múže sedet pár lidí,co mají možná dost rádi děti :) .Snad jsem tady nenapsal něco...... :D

Při příštích volbách se úkáže,jak jsme s naší vládou spokojeni.
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Nový příspěvek od Jeremy »

Ja len v krátkosti. Za seba som rád, že sme pána Babiša vyexpedovali za hranice. Rozumiem, že veľa ľudí v ČR oslovil a nechcem im brať ich postoj, ale môj pohľad je v tejto veci prudko odlišný. Ak by ste si chceli adoptovať ešte Roberta Fica, vôbec by som neprotestoval.

Ale aby som nepôsobil až príliš negativisticky, maximálne spokojný som v voľbou prezidenta Andreja Kisku a aj s jeho doterajším pôsobením v úrade. Na druhej strane český proťajšok považujem za jednu z najhorších možných variant.

Bohuslav Sobotka mi príde veľmi nenápadný, takže ho skoro vôbec neregistrujem.
Wydra
Registrovaný uživatel
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Dal: 15 poděkování
Dostal: 106 poděkování

Nový příspěvek od Wydra »

Jeremy píše:Ale aby som nepôsobil až príliš negativisticky, maximálne spokojný som v voľbou prezidenta Andreja Kisku a aj s jeho doterajším pôsobením v úrade. Na druhej strane český proťajšok považujem za jednu z najhorších možných variant.
Bohužel Zeman byl menším zlem než šišla Schwarzenberg... v podstatě nebylo na výběr.
Jeremy
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...

Wydra píše:Bohužel Zeman byl menším zlem než šišla Schwarzenberg... v podstatě nebylo na výběr.
Nechem znovu rozvíjať nejakú siahodlhú rozpravu, ale viac než šišlavosť beriem do úvahy osbnostné predpoklady. Stačí sa pozrieť na spôsob vedenia volebnej kampane a len sa utvrdím v tom, ako som som oboch vnímal už pred tým. Koľko ľudí by teraz bolo vďačných, ak by pán Zeman radšej šišlal a nebolo mu vôbec rozumieť...
Naposledy upravil(a) Jeremy dne sobota 7. 2. 2015, 16:08:48, celkem upraveno 1 x.
Scopi
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Dal: 274 poděkování
Dostal: 534 poděkování

Nový příspěvek od Scopi »

To já jsem zase se Zemanem spokojenej, ale neřeší se tu už fakt nějak moc často.
malou
Registrovaný uživatel

Mě se u této vlády líbý,že si zachovaly zdravý rozum,co se tíče Ukrajinské krize a mají trošku věči sociální cítění než vlády předchozí.

Ukrajinská krize je řešitelná POUZE diplomatickou cestou.USA vyhovuje ta krize i kdyby se řešila vojensky,protože na ní vydělávají a válka by je nepostihla.Vyřazují a vyřadily by ekonomicky a geopoliticky EU a Rusko.

Od USA je cinické že při potlačováni mafiánské UČK v Kosovu při nárústu utečencú z Kosova došlo k neodpustitelnému bombardování Jugoslávie.Ted je situace naprosto STEJNÁ.Je kolem 1 Mil. utečencú kvúly zásahu Ukrajinské armády z oblastí Ukrajiny a nikdo z USA nebombarduje zato Kyjev.

Ale oni mají radost v USA z tých Kosovských muslímú-amíci se jaksi fetyšistycky vyžívají v multikulty a když někdo chce udělat pořádek tak dostávají záchvaty.Paní Madeleine Albright s Bilem Clintnem bych dal před mezínárodní soud pro Válečné zločince.

Já si myslím,že naše vláda musí zabránit nové válce v Evropě.Nebo chcete aby naše děti křičely bolestí kdyby byly ve válce zranění nebo plakaly kdyby byl zabyt nějaký jejich příbuzný.
Jeremy
Registrovaný uživatel

malou píše:...Já si myslím,že naše vláda musí zabránit nové válce v Evropě.Nebo chcete aby naše děti křičely bolestí kdyby byly ve válce zranění nebo plakaly kdyby byl zabyt nějaký jejich příbuzný.
Vojna aj bolesť je niekedy nutná. Nikto normálny netúži po vlastnej bolesti či bolesti svojich blízkych, ale je nebezpečné absolútne a dogmaticky ju odmietať. Sú situácie, keď je vojenský zásah nutný. Vyhlásenie "Prinášam mier pre našu dobu!" je notoricky známe a chcem veriť, že nikto normálny by mu dnes už netlieskal.

Netvrdím, že aktuálna situácia je v štádiu, keď je vojna nutná, ale pri oduševnelých prejavoch o nutnoti spraviť všetko pre to, aby sme zabránili vojne, začínam mať skutočne strach.
malou
Registrovaný uživatel

Pro některé muže i ženy je válka do té doby "zábava",dokud neskončí s roztrhaným tělem od nějakýho granátu,na nosítkách a svíjejí se v nesnesitelných bolestech,to už si potom uvědomí co to ta válka je.

Nechcu si tady hrát na nějakýho kazatele o míru na věčné časi ale pokud mě nenapadne někdo,který má za úkol mě zotročit či zlikvidovat,tak nemíním s nikým vést válku.

Já mám ale pocit,jak kdyby nás Američané chtěli zatáhnout do války s Ruskem.Což múžou chtít fakt jenom blázni.
malou
Registrovaný uživatel

Chtěl bych se vás taky zeptat,jestli jste pro zavedení eura.Múj názor je ten,že i když nejsem ekonom,tak problém už je v tom že lidi kolikrát se k vúly rúzným jazykúm mezi sebou nemůžou domluvyt a společná evropská měna by aspoň přinesla pozitivum,že by se vyřešil problém s vyměňováním peněz.

Dokonce bych i navrhnul aby existovala Světová Měna ale určitě by to neměl být americký dolar.Když existuje světový jazyk Esperanto,tak proč by neměla existovat světová měna :) .
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1426 poděkování
Dostal: 1448 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Z ekonomického hlediska euro neumím posoudit. Ale euro nechci z hlediska politického, protože pokud bychom euro měli, byla by to další překážka pro vystoupení z Evropské unie. Samozřejmě by to nebyla překážka nepřekonatelná — šlo by zavést opět korunu, nebo používat euro i mimo EU, jak to dělá Černá Hora a Kosovo. Ale víc mi vyhovuje euro vůbec nezavádět.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 4 poděkování
Dostal: 289 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Euro má jednu zásadní pozitivní vlastnost. Je obecně stabilnější než naše měna. Je tomu tak proto, že ji používá řádově (50x) víc lidí než naši korunu a tak není tak náchylná na kolísání. Stabilita měny je obecně výhodná jak pro lidi tak pro podniky.
Na druhou stranu nemít svou národní měnu znamená ztrátu části své samostatnosti.