Sny

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Sny

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nespomínam si na žiaden sen tak aby som ho mohol celý zreprodukovať. Keď sa mi nejaký prisnije a budem si ho pamatať napíšem.
Vačšinu sa mi snijú divné sni. Nemajú ani hlavy ani paty. Alebo sa mi sníva sen a z ničoho nič sa mi začne snívať niečo iné(za sebou) a potom keď sa zobudím som zmetený. Proste dva sni v jednom..otras.
Málokedy sa stane, že sa mi sníva sen, ktorý je logický. Vačšinu keď sa zobudim si ho pamatám ale akonáhle sa postavím zabudnem ho. Preto radšej ležím ešte chvílku v posteli a rozmýšlam nad snom lebo sa mi nechce vstať pretože viem, že ho zabudnem :)
Málokrát sa mi sníva o malých dievčatkách (kamarátkach). Keď sa mi sníva nejaký sen o nich..tak je zaujimavé, že si ho pamatám ale iba ten den...možno dva(lebo mi tie pocity, ktoré som mal snimi vo sne vrtajú v hlave, niekedy mávam aj depky z toho, proste že to chcem aj v skutočnosti zaziť nie len v sne)...potom na to zabudnem, nejaká životná situácia mi ho potom pripomenie, ale iba utržkovite to znamená, že viem kto v nom bol a čo sme robili(blbli, smiali, objimali) ale prečo a kde sme boli tak to už nie.
Neviem ako vy ale ja mávam dosť živé sny(hlavne o dievčatkách). V tom sne neviem či to je sen alebo realita. Normálne nad tím uvažujem v tom sne.
Niekedy ani neuvažujem- som presvedčený že to je realita, a potom vždy v tom najkrajšom a najlepšom mi zazvoní budík :D Také nervy mám a potom začnú tie depky ani nie skor úzkosť...

Dokážem sa sám zobudiť zo sna a to vtedy keď si v tom sne uvedomím že spím a že toto je sen. Začnem silno premýšlať a chcieť prebudiť sa a prebudím sa- vždy sa mi to podarilo...Ale samozrejme to iba vtedy keď sa mi sníva trapný sen, nechutný...vačšinu vraždy atď...

proste snivajú sa mi piiiip..alebo nič alebo o dievčatkách...
piip je asi 70%
nič asi 85%
o dievčatkách 35% (mohlo byť oveľa častejšie..milujem také sny)
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Sny

Nový příspěvek od šmudlík »

Nejlepší je snít s otevřenýma očima při pohledu na něco hezkého,v našem případě je asi všem jasné na co :)
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Sny

Nový příspěvek od Myš »

Další zajímavý sen s pedo tématikou, snad ještě šílenější než minule :D

Je léto, a na táboře finišujeme přípravy na příjezd dětí. Ale večer k nám přijede inspekce, která najde jednu závažnou chybu. Nikdo z nás není členem NAMBLY a není mormon :D
Nastalo tedy intenzivní školení, abychom nové podmínky pro práci s dětmi splnily. Četlo se z Knihy Mormonovi a příběh byl asi takhle.
Nějaký mnich vzal 100 chlapců a odvezl je z Evropy před mravní zkázou do Ameriky. Dal si záležet na tom, aby mezi 100 chlapci byl blonďáček, hnědovlásek, zrzek, tmavovlásek, dlouhovlásek... Prostě jako BL Noemova archa :D Mnich v Severní Americe založil civilizaci, kde se rodili pouze chlapci, které nestárnoucí mnich plodil s andělem, který ho na jeho cestě následoval. Všichni chlapci byli velmi krásní a mnich je měl všechny velmi rád. Ale jednoho dne jeden z chlapců zasáhl prakem anděla kamenem do hlavy a najednou nebyla možnost dále plodit. Chlapec se tuze zastyděl a samým studem zrudnul nastálo. V tu chvíli se místo bílého anděla objevil anděl červený, který chtěl zhatit plány mnicha na ideální společnost a s chlapcem plodil samé červené děti, které už ale na rozdíl od dětí prvního anděla byly obojího pohlaví a stárly.
O pár set let později, když už červené chlapce zotročily bílé tváře, jistý Smith vykopal hrob bílého anděla a ten mu řekl, že původní obyvatelé Sev. Ameriky byly bílí a pouze krásní chlapci a on na základě toho založil Mormonskou církev a NAMBLU :D :D :D
Pak nám řekl, že chvíle, kdy se ideální společnost chlapců a vybraného mnicha v našem nemravném světě opět vrzy nastane a my máme tuto informaci předat všem chlapcům, aby se nebáli odjet někam s neznámým dospělým člověkem :D

Aneb jak dopadne, když vám spojí díl Southsparku o NAMBLE a jiný díl o Mormonech :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
simgiran
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host