Láááska

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
mensi je hezci
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Když jsou okolo mě děti štastné,ja jsem nejštastější
Příspěvky: 26
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Láááska

Nový příspěvek od mensi je hezci »

*give_heart* Dobrý den a Ahoj všem které znám i neznám, tak nám začalo jaro , dny jsou krásné plné života, děti si začaly hrát a užívat si sluníčka :) Někdo má deprese jiný naopak radost. Když jdu ven sem štastný i smutný koukám na Holčičky jak si hrají mám radost ale jsem neštastný že to nejsou moje děti, že já si snimi nehraji , tak jako koukám na mobilní telefon a koukám na svojí lásku a deprese se jsou na světě , vím lidé jsou na tom hůř, ale někdy mám pocit a říkám si proč tu mám být , co mě tu vlastně drží ?! Ano jsou to děti respektivě Holčičky a hlavně moje láska , ano vím i když je hodně maličká , naděje se nevzdávám , tá umírá až poslední . Vždy sem si říkal že je pro mne nejhorší když se zamiluji do miminka, ano je to opravdu těžké , i když moje láska není již miminko tak je ještě maličká a byt moc a moc krásná *daisy* *heart* Jednou bych chtěl říci miluji tě samozřejmně až bude připravená a věk a rozum to dovolí . A vám bych chtěl říct nevzdávejte to !! Jednou to budete vy co budete mít dítě ani nemusíte a budete pro někoho žít :) *kissed* *guess*
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Láááska

Nový příspěvek od Host »

Tu jarní směs pocitů, jak má člověk zároveň radost z radosti dětí a zároveň smutek, že nepatří do jejich světa a nemůže s nima tu radost sdílet, jsi vystihl dobře.

Věř, že i nepedofilní lidé mají život složený z radostí a smutků, které jsou propleteny dohromady. Dokud to tak je, znamená to, že žiješ.
Název je jen hostem skutečnosti. Host v mém domě, takhle časně z rána? Nezván vstoupil do mé pozornosti, na jabloni sedí první vrána.
Uživatelský avatar
mensi je hezci
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Když jsou okolo mě děti štastné,ja jsem nejštastější
Příspěvky: 26
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Láááska

Nový příspěvek od mensi je hezci »

Host píše:Tu jarní směs pocitů, jak má člověk zároveň radost z radosti dětí a zároveň smutek, že nepatří do jejich světa a nemůže s nima tu radost sdílet, jsi vystihl dobře.

Věř, že i nepedofilní lidé mají život složený z radostí a smutků, které jsou propleteny dohromady. Dokud to tak je, znamená to, že žiješ.
jj Díky no začínám už žárlit na vše i když nemám proč, jsem smutný ale co stým udělat ? Když nemužeš lásku dát tomu komu by jsi chtěl, njn myslet na sebevraždu ? né ?! tak na co ..nesmíš to jen tak vzdát ..nezbyde mě nic jiného než na to nemyslet :( ale co když to nejde,nemohu na ní přestat myslet..co tedy dělat ??
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů