Pedofil - Dobrý človek!?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Pedofil - Dobrý človek!?

Nový příspěvek od Mathias8 »

"Keď som bola malá kamarátila som sa starším chlapcom a bol do mňa zamilovany. Povedal mi to. Asi to bol pedofil ale bol to velmi dobrý človek..."

"Keď som bola malá kamarátila som sa so starším bral ma na vylety, povedal mi že ma má rád, čítal mi, skladal pre mňa pesničky a boli to krásne texty doteraz ich mám skované v šuplíku..."

"Keď som bola malá a mala 11 kamarátila som sa s pedofilom. Vedela som, že sa mu páčia také malé ako som bola vtedy ja, ale nevedela som že ako sa to nazýva... videla som to na ňom. Mala som ho velmi rada. Bol to velmi dobrý človek. On ma miloval a bál sa mi to povedať. Nakoniec sa mi priznal. Mne to nevadilo, nič mi nikdy nespravil,od asi 16 som ho potom už nevidela lebo sa odstahoval a kontakt na neho nemám iba spomienky..."

"Keď som bola malá kamarátila som sa s pedofilom a kamarátim sa sním do teraz, je to velmi dobrý človek a mám ho velmi rada. Keď som sa sním začala kamarátiť mala som 8 a teraz mám 25. v 11 mi povedal že je do mňa zamilovaný, mne to nevadilo bola som rada, že mam dobrého kamaráta, nikdy mi nič nespravil, iba ma objal a velakrát pri tom plakal..."

A tak dalej.. Mohol by som tu tích príkladou písať donekonečna, pretože každé dieťa ktoré sa kamarátilo a kamaráti s pedofilom ma iné príbehy. Píšeme tu o deťoch, píšu tu ludia ktorý boli zneužitý práve "nami", ale nikto tu nenapíše príbeh ako sa kamarátil s pedofilom a že to bol dobrý človek ktorý mu nikdy neublížil ale práve naopak pomáhal mu. Tak celkovo si myslím, že keby takých príbehov bolo tu viac tak by pedofilovia boli šťastný a radi že sú pedofilovia a pomáhali by tím deťom viac ako keď čítaju že tam a tam bola zneužitá holčina pedofilom. Chapete? Ze vlastne by to bolo fajn. Všimol som si, že keď tu pedofil napíše príbeh o svojej princezne ako sa snou skamarátil tak máme taký príjemný pocit. Keď tu taký príbeh nevidím tak si pripadám ako človek ktorý iba sníva. Píšeme o svojich pocitoch ale prečo tu nepíšu aj holčičky ktoré sa kamarátia doteraz s pedofilmi(Tie ktoré tušia alebo vedia). Bolo by to fajn. A aký máte názor vy?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Varys, semper
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofil - Dobrý človek!?

Nový příspěvek od Kasz »

Možná tady na fóru přímo takový zápis není, ale je možné, že v budoucnu se nějaký objeví. V diskuzích jsem se už několikrát setkal s ženou, která si po přečtení mých příspěvků povdechla "kéž bych v dětství měla také takového pedofila". Ve škole pak také docela často vidím zpětnou vazbu od těch žáků a žákyň, kteří mě mají nějakým způsobem v oblibě. Musíme pár let, možná pár desítek let počkat, než se tato bezprostřední zpětná vazba třeba náhodně dostane zpět k nám, třeba i na toto fórum :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti