Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Hebeš »

Píseň o nás, teda až na ty prášky *lol*

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Reznik69
Na trestné lavici
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 4
ve věku do: 20
Příspěvky: 10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Reznik69 »

Drsný, tohle jsem nečekal!! :D Stadiony to asi nevyproda ale je to fajn :)
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Allein »

Aneb jak je správná interpunkce ve větě důležitá…


Kdo by to byl do paní sexuoložky řekl. :D NÚDZ už tuto drobnou chybu obracející celý význam věty opravil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 6):
pbd, Kasz, Marco Freeman, Cykle02, Zappart, simgiran
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »

No teda kam je Adrovičová schopná kvůli výzkumu zájít *rofl* *rofl* *rofl*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Příspěvky: 59
Dal: 118 poděkování
Dostal: 103 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Vofs »

Hebeš píše: neděle 13. 1. 2019, 14:44:42 Co mají společného alkoholik a pedofil?
Oba mají rádi desítku.
Znám to jinak.....Trochu morbidněji.

Co mají společného Pedofilní nekrofil a milovník piva.
Oba mají rádi vychlazenou desítku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vofs za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »


TeamTalk
Komunikační aplikace, díky které budete moci posílat textové zprávy, dorozumívat se pomocí hlasového hovoru nebo videohovoru. Jak zvuk, tak video můžete během komunikace nahrávat a pustit si ho později. Kromě toho zvládá i posílání souborů nebo sdílení obrazovky. Rozhraní sice nemá nejhezčí, ale zvládá vše, co byste od podobného programu očekávali.


Obrázek

Doporučuje 9 z 10 predátorů *lol*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Krabat
Registrovaný uživatel
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 14
Příspěvky: 17
Dal: 19 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Krabat »

Přijde muž domů a ptá se přítelkyně, kam jde.

„Jdu k mamince, protože jsem slyšela, že jsi pedofil.“

„Ale ty tomu ještě nerozumíš, vždyť ti je jen 12 roků.“

*lol*
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »


Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl…
To se přece nemůže dít … Ale co když ano?

Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.

Tak přátelé. Informace, které si přečtete v tomto příspěvku, samozřejmě nejsou konečnou pravdou, ale zatím pouze tématem k zamyšlení. Toto téma však vysvětluje mnoho nesrovnalostí a mezer v logických řetězcích událostí, k nimž nyní ve světě dochází.

Mimochodem, dříve než se začtete, připomeňte si obdivované nestárnoucí představitele takzvaných „elit“.

Nic nenaznačuji, přemýšlejte sami…


Upírka

Všichni znáte legendu o Alžbětě Bathory, uherské hraběnce ze slavné rodiny Bathoryů, nejbohatší aristokratky své doby v Uhrách, která se proslavila sériovým zabíjením mladých dívek.

Na území jejího hradu byly nalezeny stovky zmrzačených těl mrtvých dívek. Legendy říkají, že se v krvi panen nejen koupala, ale také ji pila.
To vše dělala jen proto, aby si udržela mládí.

Možná si myslíte, že to všechno jsou jen strašidelné pohádky z dávných časů, ale co když vám řeknu, že členové světové elity, monarchové Evropy a světa, byznysmeni, politici, kongresmani, hollywoodské hvězdy, majitelé korporací mají stejně zvrácenou, nenormální, chorobnou závislost?

Dopouštějí se těch nejstrašnějších zločinů, aby získali onu zázračnou krev. Případ Alžběty Bathoryové nebyl ani zdaleka první, je to velmi stará tradice, která nikdy nezanikla. V rodinách elit bylo toto tajemství předáváno z generace na generaci, a věděly o tom jen ony.

Současnost

Elixír mládí, který Bathoryová tolik chtěla, skutečně existuje.

Ale pokud byste ho chtěli získat, museli byste zaplatit velmi, velmi vysokou cenu. Pokud však o něm zjistíte celou pravdu, nebudete jen šokováni, ale obejde vás hrůza.

Tou cenou jsou nevinné dětské životy.

Světová elita vytvořila rozsáhlou satanskou síť na únosy, přepravu dětí pro následnou výrobu elixíru a nezákonný obchod s jejich orgány. Je to děsivý zločin proti lidskosti, jehož oběťmi se stalo nepředstavitelné množství kojenců a malých dětí.

Dnešní elixír mládí se nazývá ADRENOCHROM.

Jedná se o odebranou krev dětí s co možná nejvyšší koncentrací adrenalinu. Krev je extrahována z epifýzy dítěte v okamžiku strachu a hrůzy, když hladina adrenalinu vrcholí. Krev dospělých není vhodná, protože šišinka s věkem neroste a produkce adrenalinu klesá. K nejvyššímu návalu adrenalinu u dětí dochází v důsledku traumatu.

Podle Wikipedie je Adrenochrom jedním z produktů oxidace adrenalinu volnými radikály a je produkován nadledvinami. Není zcela jasné, jak je spojen s epifýzou.

Doslovný text říká, že:

„Adrenochrom se získává z epifýzy, která se nachází v mozku.“

Zmatek patrně vznikl kvůli knize Huntera Thompsona z roku 1971 „Strach a nenávist v Las Vegas“, ve které byla tato droga poprvé zmíněna. Později se film stejného názvu objevil s Johnny Deppem v hlavní roli.
Autor zde vysvětluje, že jediným zdrojem adrenochromu je lidská šišinka.

Adrenochrom je hollywoodská droga mládí a dlouhověkosti, jejíž cena činí 1,5 miliardy dolarů za kilogram
(2,2 liber). Jeho vzorec připomíná králíka. Q (entita vystupující pod jménem QAnon – pozn. překl.) často píše: „Králičí nora je hluboká“ nebo „Následuj bílého králíka.“

Nyní je zřejmé, jak moc je celý tento řetězec událostí spojen s Adrenochromem. Mel Gibson nejednou hovořil o tom, že měnou v satanské pedofilské společnosti v Hollywoodu jsou novorozené děti.

Zdroje Adrenochromu

Na www.exposingpedovore.wordpress.com lze najít následující informaci:
„Neustálá potřeba živých objektů k získání chemické složky vysvětluje, proč sionisté nechtějí mír mezi Palestinou a Izraelem. Palestinci jsou považováni za druhou třídu, takže jejich orgány, tkáně a Adrenochrom lze legálně odebírat pro potřeby izraelského lidu.

Zároveň se podílejí na hromadném obchodování s dětmi po celém světě, nakupují je a prodávají.

„V USA každý rok zmizí přes 460 000 dětí, i když skutečná čísla
mohou být mnohem vyšší. Všechna data jsou pečlivě skryta.“

Jeffrey Epstein hostil na svém ostrově vlivné přátele nejen mladičkými dívenkami, ale i dětmi. Co se tam dělo bychom raději ani neměli vědět. Mnoho těch, kdo létali v soukromých letadlech na jeho ostrov, však čeká zatčení a vojenský tribunál. Násilí na mladistvých je v tomto případě druhořadé.

Hosté ostrova: Alec Baldwin, Anderson Cooper, Barack Obama, Ben Affleck, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Murray, Charlie Sheen, Courtney Love,…

…Demi Moore, Gislane Maxwell, Gwen Stefani, James Franco, James Gunn, Jim Carrey, John Cusack, John Legend, Katy Perry, Kevin Spacey, Lynn Forester De Rothschild,…

… Madonna Cicone, Meryl Streep, Naomi Campbell, Oprah Winfrey, Farrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Seth Green, Sean Carter (Jay Z), Stephanie Germanotta (Lady Gaga),…

… Stephen Spielberg, Stephen Tyler, Svetlana Gryaznova (kdo je to?), Tom Hanks, Will Smith, Will Ferrell, Woody Allen.

Vysoká poptávka po Adrenochromu je důvodem, proč tolik dětí na světě mizí.

Jsou unášeny, transportovány a… obětovány.

Spotřebitelé (světová elita a Hollywood) jsou upíři sající krev v nejdoslovnějším slova smyslu.
Kromě toho jsou povinni účastnit se obchodování s dětmi (Oprah), aby neztratili peníze, vliv a smlouvy.

Děti jsou dodávány ze třetích zemí. V případě Spojených států jsou nejvíce dovážené z Mexika.
Proto Trump trvá na postavení hraniční zdi a uzavření hranic.

Kódová slova (Informace z www.exposingpedovore.wordpress.com

„Pedofilové nazývají Adrenochrom vlašskou omáčkou, protože šišinka připomíná vlašský ořech nebo šišku. Tento termín byl objeven při korespondenci Hillary Clintonové s Johnem Podestou v roce 2016. Poštovní schránka Clintonové byla hacknuta a obsah byl zveřejněn na webových stránkách Wikileaks vytvořených Julianem Assangem.

„Omáčka z vlašských ořechů“ zní velmi nevinně, ale je to kód používaný satanskými upíry. Je to jejich tajný kanibalistický recept, který nelze provést bez pohlavního zneužívání, traumatu, mučení a následného zabíjení dětí. Na konci mučení vyříznou epifýzu a odeberou krev, což je ďábelský nápoj, který jim pomáhá nezestárnout a zažívat vzrušení.

Mezi vysoce postavenými upíry se používá věta „Pijte krev svatých“, což znamená, že po konzumaci dětské krve s nejvyšší možnou koncentrací adrenalinu dochází k intoxikaci. Toto je pečlivě střežené tajemství elit, které znaly od starověku.“

Droga

Reportéři stránek našli vzácný a pečlivě skrytý dokument z roku 1971. Píše se v něm, že Adrenochrom funguje jako heroin a jeho neustálé používání vede k úplnému zastavení výroby vlastního adrenalinu.

To znamená, že pokud takový člověk nebere Adrenochrom z dětí, dojde u něj k vážnému zhroucení a náhlému zestárnutí. Na internetu kolují fotografie Johnho Deppa, Celine Dion nebo Glorie Vanderbilt během užívání drogy a po jejím zastavení, kdy dochází k rychlému stárnutí.⠀……..

Karanténa

Zavedení světové karantény v důsledku koronaviru znamená, že je dodávka drogy zcela zastavena.
Prudké zastavení jejího podávání však vede ke zvratu a bolestivé smrti.

Je možné brát syntetickou náhražku nebo si závislí musí sami najít „zdroj“ dávky. Nyní jsou však všechny děti pod karanténním dohledem, což znamená, že ukrást dítě je problematické.

Děti se ztrácely odjakživa, ale za vlády Bushe, Clintona a Obamy o tom lidé nic nevěděli.

Prezidenti, politici, Vatikán, monarchové světa se navzájem kryli. Mnozí z nich financovali dětské fondy ve třetích zemích, aby měli bezprostřední přístup ke „zdroji“ Adrenochromu.

Příklady:
Akademie Oprah Winfreyové pro dívky, Nadace Hillary Clintonové (která pomohla znovuvybudovat Haiti po zemětřesení, ale přitom tam začaly mizet děti) nebo charita Matky Terezy.

Trump otevřel sršní hnízdo a vyhlásil lov na všechny, kteří se této trestné činnosti účastnili.

Americká vláda shromáždila asi 500 tisíc obvinění a operace CORONAVIRUS 2020 je zaměřena konkrétně na jejich zatčení a uvěznění.

Existují také informace, že tajná vláda aneb Kabala, která ovládá planetu, je také v procesu svržení. Tato operace zahrnuje asi 200 zemí. Podle zpráv v Itálii probíhá nejmasivnější zatýkání, protože se tam nachází Vatikán. Merkelová, anglická královna a Trudeau jsou již v domácím vězení.

Protože děti byly přepravovány přes bunkry a podzemní chodby, potřeboval Trump odstranit lidi z ulic, aby armáda mohla volně hledat skryté zločince pod zemí pomocí speciálního vybavení typu termovize.

Nyní je v USA karanténa a na ulicích nejsou prakticky žádní lidé. Podle informací člověka, kterému můžeme věřit, došlo v březnu v Salt Lake City v Utahu k údajnému zemětřesení. Ve skutečnosti to zničila armáda bunkry a tunely, které patřily mormonské církvi, a používaly se také k pašování dětí.

Nedávno se v médiích objevil článek, že ekvádorská policie zakázala přistávání španělských a dánských letadel. Je známo, že Ekvádor vydává zločince. V letadlech se nacházeli ti, kdo se chtěli skrýt před zatčením. Kdo se tam skrýval? Monarchové, členové vlád, bankéři?

Lidská monstra

Ty, kdo mučí děti, lze jen stěží nazvat lidmi. Normální člověk by to z vlastní svobodné vůle nikdy nemohl udělat. Myslím, že pijáci krve mají nelidskou podstatu.

Trump jednou napsal: „Bojujeme s neviditelným nepřítelem.“

Myslel tím boha temnoty, Satana, Molocha, Baala, Ďábla… Tato entita má mnoho jmen a je spojena s rasou zotročujících, kteří převzali kontrolu nad Zemí před tisíciletími. Doufejme však, že jak se lidé probouzí, situace se také změní. Žijeme v zajímavém čase.

Ferritin

Nyní přistupme k tomu nejdůležitějším. Toto jsou nejnovější informace a budete opravdu překvapeni.
Sbírala jsem je z několika zdrojů a následně publikuji svůj souborný překlad.

Když Trump tweetl: „Despite the constant negative press COVFEFE“ („Navzdory neustálému negativnímu tisku COVFEFE“), nikdo nejdříve nechápal, co je to za podivnou zkratku.

Ale stoupenci Q-Anon začali dešifrovat a nalezli překvapivou informaci:
COV = COVID / FEFE = ŽELEZO, CORONAVIRUS + ŽELEZO.

FeFe nebo Ferritin je marker pro identifikaci spotřebitelů Adrenochromu. Je to protein, který obsahuje železo. Toto je hlavní forma železa, která je uvnitř buňky a může být použita k detekci hladiny železa v krvi.
U spotřebitele Adrenochromu překračuje úroveň. Oni to vědí a mají strach.

Američtí vědci také identifikovali léky na Coronavirus:

1. Azithromycin je antibiotikum-azalid, který ovlivňuje různé typy bakterií, inhibuje jejich reprodukci a zpomaluje růst.

2. Hydroxychlorochin – antimalarikum, které potlačuje T-lymfocyty.

3. Absint pro dezinfekci rukou – nejdůležitější složkou je výtažek z hořkého pelyněku, v jehož éterických olejích je velké množství thujonu.

Při interakci se železem pelyněk produkuje volné radikály a na síti je napsáno, že ty, kdo mají zvýšenou hladinu železa, může pelyněk a výše uvedené léky zabít.

Z toho vyplývá, že nemohou být z K-viru vyléčeni.

Jak je to s prvními dvěma drogami, mi není jasné, nejsem lékař, takže nemohu vyvodit závěry sama.
Možná v nich jsou komponenty, které také reagují se železem.

Šach a mat

Byla jsem nedávno v Los Angeles a tam jsem se dozvěděla mnoho zajímavého a pak jsem tuto informaci našla sama. Bylo úžasné, že lidé začali o tomto tématu hovořit. O této droze jsem se dozvěděla před třemi lety díky QAnon, tehdy jsem však o tom neměla s nikým diskutovat.

Syntetický Adrenochrom vyrobený v čínském Wuchanu byl tedy záměrně infikován zvláštním typem koronaviru. Každý, kdo přijal tento poškozený, bude nucen podstoupit krevní test. Test prokáže spotřebu Adrenochromu z Wuchanu. Jedná se o důkazy Prima Facia, což je dostatečně závažný důkaz k zahájení trestního řízení.

Pokud pozorně nahlédnete do tváří hvězd, které jsou v karanténě, uvidíte paniku a strach, nebo že prokazují neobvyklé chování. Například Madonna nedávno napsala, že „pro talíř pasty by mohla zabíjet“.

Kódové slovo „pasta“ mezi pedofily znamená zabít malého chlapce. Nyní ví, že je otrávena syntetickým Adrenochromem z Wuchanu a že ji (a další jako ona, například Allena, Weinsteina, Hankse,…) čeká smrt buď na zhroucení z abstinence, nebo z léků na koronavirus. Mimochodem, Madonna je velekněžkou hollywoodských satanistů.

Místo závěru překlad jednoho komentáře v diskuzi:

„Každý, kdo si vzal Adrenochrom, měl na výběr. Věděli, co dělají, a věděli, kolik dětí bylo vystaveno brutálnímu mučení, aby to dostali. Je příliš pozdě na ronění slz“.

Šach a mat.

autorka: Tatiana Peachblossomzdroj:
https://via-midgard.com/news/article/adrenoxrom-koronavirus-pedofily-est-li-svyaz.htm
https://zen.yandex.ru/media/id/5e8ba18798ac9078032279a3/eliksir-molodosti-dlia-mirovoi-elity-5e9537f36102d25caa240b05

překlad: Vlabi
další informace na videu autorky (rusky):



 ! Zpráva od: Marco Freeman
Na téma těchto teorií navazuje již vážněji laděné vlákno Kauza kolem konspirační teorie QAnon.
Naposledy upravil(a) pbd dne úterý 25. 5. 2021, 12:41:18, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Úprava odkazu na nofollow
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvky (celkem 2):
pbd, Zappart
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Rapunzel »

V článku se píše: pátek 29. 5. 2020, 20:13:43
Všichni znáte legendu o Alžbětě Bathory, uherské hraběnce ze slavné rodiny Bathoryů, nejbohatší aristokratky své doby v Uhrách, která se proslavila sériovým zabíjením mladých dívek.

Na území jejího hradu byly nalezeny stovky zmrzačených těl mrtvých dívek. Legendy říkají, že se v krvi panen nejen koupala, ale také ji pila.
To vše dělala jen proto, aby si udržela mládí.


Teď to dává všechno smysl. :D Proč pedofilové vypadají tak dobře? Je to jasný... :D
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Dreamer »

:-) :-) Celý jsem to nedal, ale dobrý.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Dreamer »

Jeden tragikomický ze života:

Obrázek

Jinak moc hezká oslava :-)
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Zappart »

V článku se píše: pátek 29. 5. 2020, 20:13:43 Adrenochrom, koronavirus, pedofilové – existuje spojení?
Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl…
To se přece nemůže dít … Ale co když ano?


Facebook v dubnu poprvé smazal účty skupiny spojené s konspirační teorií QAnon propagovanou oddanými stoupenci amerického prezidenta Donalda Trumpa. Uvádí to americká média poté, co sociální síť o zablokování tohoto obsahu informovala v měsíční zprávě o boji proti vlivovým operacím. Platforma zakročila také proti stránkám spojeným s americkým krajně pravicovým webem VDARE a mezinárodním dezinformačním sítím údajně provozovaným z Ruska a Íránu.

"Tento měsíc jsme odstranili osm sítí účtů, stránek a skupin. Dvě z nich - z Ruska a Íránu - byly mezinárodně zaměřené a zbylých šest - ve Spojených státech, Gruzii, Barmě a Mauritánii - cílilo na domácí publika ve svých zemích," shrnuje zpráva pro duben. Dezinformační sítě byly zablokovány coby jedna z podob "koordinované neautentické" aktivity, kterou se Facebook snaží potírat. Využívaly totiž falešné účty a podvodné stránky ve snaze "manipulovat veřejnou debatu".

Facebook v těchto souvislostech dosud informoval hlavně o operacích provozovaných cizími hráči, nová zpráva ale popisuje i dvě americké. "Facebook poprvé odstranil dezinformační sítě napojené na skupiny kolem QAnon," uvedla na Twitteru reportérka The New York Times Sheera Frenkelová.

Zmiňuje přitom název konspirační teorie, jejímž jádrem je zcela smyšlený tajný souboj mezi americkým prezidentem a satanistickými pedofily a kanibaly nebo vlivnými protivníky z "hlubokého státu" (deep state). Příběh se poprvé objevil v okrajovém zákoutí internetu, vysvětluje agentura AP, s postupem času ale jeho viditelnost výrazně vzrostla. Stoupenci spiklenecké teorie chodí na mítinky pořádané Trumpovou kampaní a prezident USA už vícekrát na svém twitterovém účtu sdílel příspěvky od následovníků hlavní postavy dané komunity, která je známá pouze jako "Q".

Facebook uvedl, že zakročil proti pěti stránkám, 20 účtům a šesti skupinám, u nichž vyšetřování odhalilo vazby na komunitu QAnon. "Tuto aktivitu jsme odhalili v rámci interního vyšetřování pro podezření z neautentického chování směrem k americkým volbám roku 2020," uvádí kalifornská firma. Zablokované stránky údajně oslovily přes 133 000 lidí.

Ještě větší dosah měla síť spojená s protiimigračním webem VDARE a podobně orientovanou platformou The Unz Review. Jednu skupinu, 15 účtů a 19 stránek správci rovněž odstranili kvůli podezření na nekalou snahu ovlivnit americké voliče. Dohromady je sledovalo přes 200 000 uživatelů.

Dvojice dezinformačních sítí zaměřená na zahraniční publikum fungovala podobně jako dříve zablokované operace provozované z Ruska a Íránu, uvedl šéf bezpečnostního týmu Facebooku Nathaniel Gleicher. Jejich strůjci cílili na uživatele v Africe, Asii i Evropě a vydávali se přitom za nezávislá místní média či charitativní organizace.

Agentura Reuters si všímá, že síť provozovaná íránskou státní vysílací společností IRIB vytvářela obsah nejméně od roku 2011, a se zásahy do voleb v zahraničí tak zřejmě experimentovala několik let před ruskými snahami ovlivnit poslední prezidentské volby v USA.

"Všechny sítě v této zprávě byly vytvořeny před koronavirovou pandemií, ale vidíme, že oportunisticky využívají témata spojená s covidem-19," podotkl Gleicher.



Protože tohle není konspirační web / fórum, zdržím se raději dalších komentářů k samotnému QAnonu.
Jen podotknu, že i tato zpráva z novinek je manipulativní ve smyslu diskreditace QAnon. Čtenáři je nenápadně podsunuta (jinak neexistující) podobnost s "krajně pravicovým" a dalším "ruským" webem, což jsou podprahové informace, aby se čtenář automaticky domníval, že i QAnon je takto "pochybný". Novinky, iDnes a další mainstreemové "zpravodajské" weby jsou často plné takovýchto manipulací.
Manipulace vědomím společnosti je běžnou součástí života od nepaměti. Nedělají to jen Rusové, dělají to všichni, co chtějí vládnout masám. Včetně demokratických režimů.
Naposledy upravil(a) Allein dne středa 1. 7. 2020, 20:23:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vložen celý článek.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od simgiran »

Kradu z Virped fóra:
A: (Zmiňuje, jak byl jeden pedofil v rádiu tázán, nad čím masturbuje, a ten odpověděl, že si většinou nepředstavuje děti, které zná, ale fiktivní. A že na to byly reakce typu Ježišmarjá.) Jsme sakra pedofilové. Nad čím myslíte, že budeme masturbovat. Nad rostlinami?
B: Jen nad klíčky a semenáčky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Zappart, Vofs, Dreamer, Krabat
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od simgiran »

Zjevně je potřeba informovat veřejnost, že většina pedofilů se pravidelně myje. ;)

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 7):
Cykle02, pbd, Zappart, Dreamer, Kuba, Kiiax, Krabat
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »

Jestli jsou všichni pedobíjci na tom tahle mentálně, tak to hodně vysvětluje *lol*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Zappart
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Tim
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Tim »

KDyž seš umělec nebo politik tak se to nepočítá :D
Naposledy upravil(a) Tim dne neděle 19. 7. 2020, 2:21:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nevadi, ze je mi 65?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 2):
Cykle02, Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5313
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Cykle02 »

Mathias8 píše: neděle 26. 7. 2020, 13:06:09 Nevadi, ze je mi 65?
Já vám jí ukážu.. moje esej *lol*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Mathias8
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Kiiax »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Kiiax za příspěvky (celkem 3):
Zappart, Tim, simgiran
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů