Stránka 1 z 1

Výhody GL a BL

Napsal: čtvrtek 7. 3. 2019, 22:10:23
od Hebeš
Na chatu jsme se náhodou dostali k tomuto tématu a padl nápad o tom otevřít diskusi na fóru. Takže já si myslím, že:

Výhody GL

-Možnost oboustranné lásky v dětství nebo dospívání pedofila
-Větší společenská tolerance k hebefilním vztahům a snadnější dostupnost takového vztahu
-Snadnější trávení času pro staré a nemohoucí pedofily (i takový pedofil dovede s dívkou kreslit, ale nedovede hrát s chlapci fotbal)

Výhody BL

-Menší společenská podezřívavost přátelství s chlapcem než přátelství s dívkou

Re: Výhody GL a BL

Napsal: pátek 8. 3. 2019, 0:06:18
od Mathias8
S vyhodami BL suhlasim. Ked sa bavis napriklad s kutikom (smejes sa jeho vtipom, bavis sa snim prirodzene, blbnete, a pod.) nikomu ani nenapadne hladat nieco za tim. Aj kebyze sa ho fyzicky dotknes, steklis ho(lechtas) nikomu to nepride divne. Videl som to na vlastne oci a z vlastnej skusenosti viem ze s chlapcami sa bavit je z pohladu verejnosti omnoho prirodzenejsie. Naopak ak sa budes bavit tak isto s holcickou smiat sa jej vtipom blbnut snou fyzicky sa jej dotknes alebo ju zacnes steklit tak si hned podozrivy. Niekedy staci strasne malo na to aby si vzbudil podozrenie napr ak sa trosku dlhsie zadivas alebo sa usmejes na nu a niekto si to vsimne vidis na jeho tvari z jeho reakcie co si asi mysli.

Ono je to tim ze v sirokej verejnosti je zauzivany pedofil ako clovek ktory je na dievcatka. Ja som tiez nevedel ze tak ako sa mne pacia holciny tak niekomu sa pacia aj kutici az do tej chvile nez som vstupil na Cepek.

Je pravda ze mame vyhodu v navazovany vztahou. Ale dovolim si tvrdit z vlastnej skusenosti ze je to individualne. Nie kazdy GL totiz dokaze nadviazat partnersky vztah.

Re: Výhody GL a BL

Napsal: pátek 8. 3. 2019, 16:20:47
od Fx100d
Já bych dodal, že GL mají výhodu v tom, že pokud plánují se svou láskou v její dospělosti navázat skutečný partnerský vztah, mají větší šanci. U BL je malá pravděpodobnost, že jejich "vyvolený" bude gay a šance na pozdější navázání partnerského vztahu je minimální. Z průzkumu Karla Žáka také vyplývá, že BL o takové možnosti ani tolik neuvažují, kdežto u GL je touha počkat si na svou milou častější. Vztahy holčiček s GL často končí, když dívka dosáhne puberty a přestane mít o GL zájem, ale šance, že platonický vztah přetrvá do dospělost dívky a přetransformuje se ve vztah partnerský je sice malá, ale pořád větší než u BL.

Re: Výhody GL a BL

Napsal: pátek 8. 3. 2019, 16:41:29
od Návštěvník
Podle mě je jednodušší pro BL se spřátelit s jiným BL, případně si například prostřednictvím seznamky tu na Čepeku (či v komunitě pedofilů obecně) najít přítele ze kterého se může stát později třeba i partner. Jako pro homosexuálně zaměřeného jedince, to bude jistě jednodušší než si tu hledat mladší dívku a pak společně sdílet strasti pedofilního života. Netvrdím že je to nemožné, ale přece jen je to trochu složitější.

Jinak Hebeši, na zamyšlení je toto tvé téma velmi zajímavé. Ale tvé "argumenty" jsou hodně naivní a vycházejí z velmi stereotypní představy. Chlapec může mít velmi přátelský vztah s jinými chlapci, stejně jako s dívkami, a v dětství zaměnit lásku za přátelství je velmi snadné. Tolerance k hebefilům..........no nevím, pochybuju že by lidé tolerovali nebo lépe snášeli vztah muže s třináctiletou dívkou. Pokud máš na mysli starší dívku, pak je otázka jestli už nejde o náhražku a nikoli o hebefilní vztah, pokud se tedy bavíme o pedofilii. Poznal jsem v životě pár párů, kdy byl jeden z dvojce o hodně starší, šlo však také o homosexuály, takže tvůj argument zcela vyvracím. No a to poslední, opravdu si nemůže chlapec kreslit? Divil by ses kolik holčiček chce hrát se "svým postarším pedofilem" fotbal. ;)

Re: Výhody GL a BL

Napsal: sobota 9. 3. 2019, 21:17:25
od Myš
Pro mě osobně je výhoda u BL i ta, že s kluky mám obecně víc společných témat, než s dívkami.

Výhodou je i to, že BL může vcelku upřímně outovat jako gay, což může vysvětlovat život bez dětí a mimo manželství.

Re: Výhody GL a BL

Napsal: neděle 10. 3. 2019, 10:32:19
od Filip
Osobne si nemyslím, že má jedna strana výhodu. Čo sa týka nadväzovania priateľských vzťahov s deťmi sú na tom GL aj BL rovnako. Keď sa cudzí dospelý, či dospievajúci muž snaží nadviazať priateľský vzťah s deťmi vzbudzuje podozrenie, naopak ako pracuje s deťmi, vtedy podozrenie nevzbudzuje. Čo sa týka vzťahov s dospelými, tak tam sa priznám neviem kto má výhodu, je možné že vzťahy zo ženami lepšie zvládajú GL, ako BL. Ktovie. Viem že GL si za dospelých partnerov vyberajú len ženy, zatiaľ čo BL si vyberajú ženy aj mužov. Problémy v partnerských vzťahoch bývajú pre obe skupiny v podstate rovnaké. V obecnej rovine.
Husky píše:Podle mě je jednodušší pro BL se spřátelit s jiným BL, případně si například prostřednictvím seznamky tu na Čepeku (či v komunitě pedofilů obecně) najít přítele ze kterého se může stát později třeba i partner. Jako pro homosexuálně zaměřeného jedince, to bude jistě jednodušší než si tu hledat mladší dívku a pak společně sdílet strasti pedofilního života. Netvrdím že je to nemožné, ale přece jen je to trochu složitější.
Spriateliť sa je ľahké pre všetkých, ak chcú. Ale to že dve Bl spolu nadviažu nejaký sexuálny vzťah je vysoko nepravdepodobné, aj keď možné. Sú BL, ktoré majú spolu vzťah, ide však o menšiu časť BL. Problémom je, aj keď to možno znie povrchne fyzický vzhľad. Pre väčšinu BL je dospelý muž rovnako nepríťažlivý ako pre GL, či normálnych heterosexuálov. Mnoho BL si radšej za partnera vyberie ženu, ako muža. Väčšina z nich žije sama.

Re: Výhody GL a BL

Napsal: úterý 15. 10. 2019, 10:07:59
od adamthelover
Navázat vztah s chlapečkem je pro mě značně jednodušší :). Máme si co říct, sdílíme některé zájmy a subjektivně si myslím, že nevypadám s chlapečkem tolik podezřele jako s holčičkou (To je pouze můj názor, může být vzhledem k mému věku zkreslený)..