Vzpruha

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vzpruha

Nový příspěvek od Kasz »

Důvodem, proč se neodvažujeme, není to, že jsou věcí obtížné; věci jsou obtížné proto, že se neodvažujeme (Seneca).
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Vzpruha

Nový příspěvek od Kuba »

Ještě ty do mě rýpej... *wall*



Ok, já samozřejmě vím, že to nebylo cílené na mě ani myšleno zle, ale při troše vůle si to na sebe klidně vztáhnout můžu. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpruha

Nový příspěvek od Kasz »

Ne, já to opravdu myslel jako vzpruhu. Vzpruhu pro ty, kteří se bojí. Bojíme se všichni a je logické, proč. Akorát někteří se neodváží, protože už předem to vzdávají. Je velmi obtížné např. chtít v naší situaci něco změnit. Ale ne nemožné. Někteří si myslí, že se nic nezmění - vzdávají to předem. Chce to víc odvahy a vytrvalosti... a věci se pak určitě dají do pohybu. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
simgiran
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Vzpruha

Nový příspěvek od simgiran »

To je velmi pravdivé. Já se bojím velmi často. Občas kvůli tomu neudělám něco, co bych udělat měl, případně udělám něco, co bych udělat neměl. Někdy si ve škole řeknu, že něco nezvládnu, potom se ani nesnažím učit, když si řeknu, že to půjde, tak se obvykle ukáže, že to jde. Jednoho předmětu jsem se bál, potom jsem si řekl, že ho zvládnu a dal jsem ho na A. Stejně tak se bojím občas za někým kvůli něčemu zajít, pak tam zajdu a zjistím, že to bylo úplně v pohodě. Tady lidé říkají, že se veřejné mínění nezmění a ono se pomalu mění. Lidé v tomto státě říkají, že se všude krade a že se to nezmění, podle mě se situace zlepšuje, nevím, jestli se přestává krást, ale určitě je na to lépe vidět. Pokud na to bude vidět, tak se bude krást méně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů