Projekt Parafilik a ČEPEK

Vše, co se týká preventivního projektu Parafilik, jež koordinuje Národní ústav duševního zdraví.
Uživatelský avatar
Filip Šinkner
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 17
ve věku do: 37
Výkřik do tmy: Zabývám se výzkumem lidské sexuality, pracuji v laboratoři evoluční sexuologie v rámci Národního ústavu duševního zdraví, Klecany.
Příspěvky: 1
Dostal: 7 poděkování

Projekt Parafilik a ČEPEK

Nový příspěvek od Filip Šinkner » pondělí 7. 10. 2019, 13:32:55

Dobrý den,

jmenuji se Filip Šinkner a jsem psycholog, pracující v Národním ústavu duševního zdraví. Jsem součástí týmu doktorky Kateřiny Klapilové, který se věnuje vytvoření komplexního programu Parafilik, který bude sloužit osobám s menšinovými sexuálními preferencemi.

Vaší komunitě patří velké poděkování za data, která jsme pomocí průzkumů mezi vámi nasbírali. Díky nim jsme si vědomi poptávky, která mezi členy komunity existuje a můžeme ji při tvorbě programu zohlednit. Cílem programu Parafilik bude poskytnout informace, možnost anonymní podpory i následné terapeutické péče. V rámci ČR se jedná o inovativní koncept, který může šířit osvětu a pomoci zlepšovat kvalitu života osob s menšinovými sexuálními preferencemi.

V rámci práce na tomto projektu bychom velmi rádi navázali užší spolupráci s vaší komunitou, například ve formě dalších online anonymních průzkumů a diskuzí. Našim cílem je, aby projekt mohl být formován i vašimi zkušenostmi a potřebami. Budeme rádi i za vaše tipy, například jak zajistit anonymitu případných dalších průzkumů či poradny. Prozatím můžeme, pokud bude zájem, poskytnout data z předchozího průzkumu, který byl realizován i za vaší pomoci.

Děkuji a těším se na spolupráci,

Mgr. Filip Šinkner
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5112
Dal: 1155 poděkování
Dostal: 2426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Parafilik a ČEPEK

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 7. 10. 2019, 20:54:15

Dobrý den, Filipe,

užší spolupráce určitě není problém, především zde na fóru. Zde můžeme diskutovat vše potřebné, zodpovíme jakékoliv dotazy, možná přijdeme s nějakými nápady nebo připomínkami. Projektu Parafilik vyjadřujeme velkou podporu a doufáme, že pomůže nejen zástupcům z našich řad, ale taky dětem, že přece jenom projekt zapůsobí preventivně a obecně sníží výskyt nevhodného chování k dětem ze strany těch pedofilů, kteří si neuvědomují, že mohou svým nevhodným chováním ublížit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host