Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

Urcitou dobu o tom jiz premyslim,rad bych se s vami podelil svymy dojmy a uslysel vase nazory..

Je samozrejme,ze kazdy rodic se o sve dite boji.
Pokud si ovsem precte nekolik clanku v mediich-zamerenych na znasilnovani deti,je mu jasne,ze ten jeho-nyni jeste vetsi strach je zcela podlozen a zduvodnen.
Nastesti,jsou zde lide-typu Dr.P.Weisse,kteri cini pro osvetu(nejen lidske sexuality) velmi mnoho.
Pokud,inteligentni a rozumny clovek-rodic uslysi nazory z ust takoveho odbornika,zacina chapat,ze vse muze byt i trochu jinak. Ze zkusenosti vim,ze lide mene inteligentni(jednodussi,ci dokonce primitivni),tomu odbornikovy stejne nikdy neuveri. Ti budou,vzdy trvat vyhradne na svem egoistickem a omezenem presvedceni.Mimochodem,je rovnez mozne,ze mene inteligentni rodic,ktery nemusi vzdy vedet jak spravne dite vychovat,se citi ponekud nejiste,a proto-pro jistotu a bez premysleni,zakaze svym detem preventivne uplne vsechno.
Tak,dejme tomu rodic pochopil,ze se nemusi jednat o bezprostredni nebezpeci,ba naopak,ze pro jejich dite,by kontakt s pedofilne orientovanym clovekem mohl byt(za urcitych podminek a okolnosti)dokonce i prospesny.
Co muze probihat dale?
Rodic pochopil,ze kamarad-pedofil je pro jeho dite ten nejlepsi pritel,ktery jim pomaha ve vychove a formovani osobnosti jejich ditete. Jedine,co by se mohlo stat je to,ze by ti rodice zacali pocitovat urcitou zast',a treba i zarlivost z duvodu, ze jejich dite by mohlo sveho pedofilniho kamarada milovat vice,nez sve vlastni rodice. Nemusi to byt zadnou samozrejmosti,pouze se muze takovy nazor u rodicu obcas objevit.

Co,ale bude vadit tem rodicum opravdu nejvic?

Osobne mam pocit,ze nejvice ze vseho bude ty rodice znechucovat fakt,ze jejich dite je pro pedofila sexualne pritazlive,a nemusi to byt vubec podmineno tim,aby dochazelo k nejamu zneuziti,dobrovolnemu sexu,anebo erotickym naznakum.
Zkratka a jednoduse,pro esteticke citeni-z pohledu rodice na sve dite,se mi zda tato skutecnost pomerne neprijatelna.Berme na vedomi,ze pedofil pri kontaktu s ditetem(nekdy i pri pouhem pohledu na nej),muze casto dosahnout erekce. Navic,pokud je zrejme(a rodic to vi),ze jeho dite pedofila vzrusuje(ackoliv mu fyzicky ani moralne nikdy ublizit nemusi),bude pro nej stejne zrejme i to,ze ten pedofil muze mit behem masturbace ve svych predstavach prave jejich dite,se kterym si "tam" dela,cokoliv se mu zachce..

Tesim se na vase nazory,reakce a doplneni!

S pozdravem

lsiv
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od ksoft »

Jedine,co by se mohlo stat je to,ze by ti rodice zacali pocitovat urcitou zast',a treba i zarlivost z duvodu, ze jejich dite by mohlo sveho pedofilniho kamarada milovat vice,nez sve vlastni rodice. Nemusi to byt zadnou samozrejmosti,pouze se muze takovy nazor u rodicu obcas objevit.
Aha nekdo objevil Ameriku :)
Ano stymhle sem se dosti stretaval moji profesi. Ovšem to dite musi bejt hodne zlom socialnom prostredi aby se to stalo že bude mit radeji pedaka než rodiče. To dite si to ale stejne uvedomi v dospelosti že nema buhvijaky cit k rodičum a muže je zato i nenavidet že se o neho nezaimaly....

Priklad: Dite donese domu vykres kterej namalovalo no rodiče si toho ani nevšimaji. Dite zustane sklamane.
No když potka pedofila nejakem centre volneho času tak mu ten vykres vystavi na na nastence. Dite bude spokojne a pak se začne tvorit vztach spedakem...

Jinak to neni realne že by se tohle stalo dobrom socialnom prostredi. Tam budou naprvnim miste rodiče.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

Zajiste,na socialnim klimatu v rodine daneho ditete velmi zalezi.
Ja mam zkusenosti,vlastne vyhradne s detmi,zijicimi ve spatnych rodinnych pomerech,a na zadne dite s "elitnim" rodinnym zazemim si nevzpominam.
Z druhe strany,at' uz jsou rodice sebelepsi,pedofil by obcas mohl byt,i pro dite z takovychto(dobrych ci idealnich) podminek,preci jenom nekym trochu jinacim.
Fakt ale nevim,ani to nemohu podlozit zadnymi fakty.

Jinak,diky moc za nazor!


lsiv
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Nick »

Napadá mě otázka.
Zažil z vás už někdy někdo, že by váš vztah k milovanému dítěti zhatili jeho(její) rodiče???
Např. tím, že by vám zakázali se s jejich dítětem vídat, a pod...
Já s tímhle bohužel mám trochu zkušeností a taky vím, že to dokáže hodně bolet na srdci.
Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Nick píše:Napadá mě otázka.
Zažil z vás už někdy někdo, že by váš vztah k milovanému dítěti zhatili jeho(její) rodiče???
Např. tím, že by vám zakázali se s jejich dítětem vídat, a pod...
Já s tímhle bohužel mám trochu zkušeností a taky vím, že to dokáže hodně bolet na srdci.
Nick
Mně to stalo, ale bylo to naopak. Svému dítěti zakázali se se mnou stýkat. Mně nic neřekli. No ona se stejně i přes jejich zákaz se mnou dál stýká. Sama mi volá a píše, jestli nepůjdu ven a podobně. Jinak s jejími rodiči se znám.
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Nick »

Mně to stalo, ale bylo to naopak. Svému dítěti zakázali se se mnou stýkat. Mně nic neřekli. No ona se stejně i přes jejich zákaz se mnou dál stýká. Sama mi volá a píše, jestli nepůjdu ven a podobně. Jinak s jejími rodiči se znám.
tak to Ti trošku závidím.
Já měl s tou holčinou moc krásnej vztah, ale rodiče ji to asi nějak vymluvili. Sice se občas vidíme a třeba i prohodíme pár slov ale už to bohužel není, co to bývalo a ona už o mě tolik nestojí... :´( Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

V mem pripade,to bylo stejne jako u MR_Xguarda.
Matka toho chlapce zakazala,aby se mnou stykal. Tu zenu jsem osobne neznal,byla to vdova a alkoholicka. Vedela o me existenci pravdepodobne pouze z vypraveni toho hocha. Kdyz jsem svemu malemu priteli vysvetloval,ze by bylo dobre(pro nas oba) se s ni seznamit,byl zasadne proti. Ted' si uvedomuji,ze se tim chtel nejspis pred necim uchranit-abych nevidel(nevedel),co se tam u nich doma vlastne deje.
Nas vztah,tajne pokracoval z jeho iniciativy jeste nekolik mesicu i po jejim zakazu,ale pak se postupne rozplynul.
Mozna,ze to bylo tak lepsi,nebot' ten dotycny 10 lety chlapec umel vytvaret pro pedofila obvzlaste rizikove situace-mohl treba uplne klidne zacit prede mnou onanovat apod.. V te dobe mi bylo 28 let.

Doposud ho obcas vidam ve svych erotickych fantaziich..


lsiv


P.S. Zajiste,ze oba partnery muze takovy "nasilny" zasah rodicu ditete dosti bolet.
Co,vsak me osobne boli mnohdy i vice je to,ze v situacich,kdy vidime pri ruznych prilezitostech krasne a vysnene dite,tak tam je casto(temer vzdy) to navazovani vztahu omezene(nepripustne) nejen rodici ditete,nybrz i celou spolecnosti.
Mohu jen zavidet svemu "normalnimu-hetero" priteli,ktery si muze dovolit-pri seznamovani s dospelou zenou( a dela to velmi rad) pouzit takovych metod,jako je treba neocekavany,spontani dotaz ci kompliment cizi-dospele osobe na ulici..
Pro pedofila je neco takoveho nesrovnatelne obtiznejsi a prakticky nemozne. Casto mame prilezitost navazat kontakt s ditetem nasich predstav jen jednou za nekolik let. A vzdyt' nas zivot ubiha stejne rychle a nezadrzitelne,jako je tomu u vsech ostatnich a "normalnich"..
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Fx100d »

Nikdy se mi nestalo, že by mi rodiče zakázali stýkat se s jejich dítětem. Stalo se mi, že se třeba odstěhovali a já jejich dcerku už nikdy neviděl. Také se mi nikdy nestalo, že bych kamarádil s dítětem, jehož rodiče neznám. Snad jediná vyjímka v tomto smyslu je, když jsem s dětmi které znám a společně potkáme dítě, které děti znají a já ne. Pokud se pak stane, že takové dítě chce jít s námi, vždy trvám na tom, aby rodičům oznámilo kam a s kým jde. Vždy rodiče takového dítěte znají aspoň ty děti, které mám na starost. To ale stále mluvím o rodičích, kteří nevědí že jsem pedofil.

Nevím o jakých rodičích tu mluvíte, zatím jsem měl štěstí a rodiče kterým jsem se svěřil, mi v kontaktu s dětmi nebrání a nedělá jim nejmenší problém nechat mně s dětmi o samotě.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

V tom konkretnim pripade,se jednalo o rodinu na nizke socialni i duchovni urovni. Podle meho dojmu,matku toho dotycneho chlapce vubec nezajimalo,co dela ve svem volnem case jeji syn. Od rana do noci se potuloval se svymi kamarady,a kdyz jeho kamaradi odchazeli vecer domu,pokracoval ve svem potulovani sam. Domu se vracel kazdy den velmi pozde-mel od sve matky(alkoholicky) dovoleno "byt venku" do 23:00 (take divne u 10 leteho ditete).
Byl to snad jediny pripad,kdy jsem osobne neznal rodice sve pedofilni lasky.

Sverit se nekterym typum rodicu s tim,ze jsem pedofil, to bude zajiste vyzadovat mnoho moralniho odhodlani a nekdy, i dostatek fyzickych sil-pro svoji sebeobranu.
Nevim.. Muze se stat i to,ze pokud je clovek-rodic alespon' trochu znaly psychologie lidi,tak pozna,ze pritel jejich ditete muze mit pedofilni sklony.
A stejne tak je mozne,ze takovyto rodic se o tom nemusi(pokud je vse v poradku) ani slovem zminit..

Fx100d: Treba je to tak jak pises,a mel jsi zatim stesti na dobre vztahy nejen s detmi,ale i s jejich rodici.
Nema to nejakou souvislost s tim,ze se jednalo o lidi (rodice) inteligentni + na dobre socialni a kulturni urovni?
Kazdopadne,tvuj pristup k veci-zodpovednost vuci diteti a informovanost rodicu o sve osobe je nesrovnatelne lepsi a mj. i mnohem mene riskantni,nez tomu bylo v pripade mem-s dotycnym chlapcem ze "spatnych pomeru"..


lsiv

P.S. Nikdo se zatim nevyjadril k tomu,jak mohou hledet rodice ditete na potencionalni vzruseni pedofila,behem kontaktu s jejich ditetem,event. co si mohou(rodice) myslet o jeho predstavach behem masturbace,ke kterym muze byt pouzito stejne dite danych rodicu.
Prosim,podelte se svymi nazory!

Ja osobne,si dovedu naprosto konkretne predstavit pedofila(mohl by to byt muj znamy),ktery se kamaradi s mym synem nebo dcerou(6 a 8 let),a ktereho tento kontakt pohlavne vzrusuje. Mel bych pro to ovsem pochopeni,nebot' jsem take pedofil a me samotneho vzrusuji deti,jen o nekolik let starsi.
Toto mi pripada temer uplne logicke a normalni. "Temer uplne" uvadim z toho duvodu,jelikoz jsem toto v praxi nezazil,a nemohu tedy se 100% jistotou tvrdit,jak presne by na takovy jev reagoval muj rodicovsky cit.

A pokud budou me deti v kojeneckem veku,a prijde na navstevu nepiofil-ktery pri kontaktu s ditetem zacne(muze zacit) dosahovat erekce,zde,jeste ve vetsi mire(zatim) nebudu vedet,jakou spravnou pozici-zejm. moralne-estetickou,bych mel v takovem pripade zaujmout.
Budu o tom nadale premyslet..
Mozna,prave toto male srovnani by nam mohlo,byt' zkreslene priblizit nazor rodicu na nase pohlavni vzruseni,ktere muze nastoupit v pritomnosti jejich ditete.
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Nick »

Díky za reakci lsiv a Fx100d.
U mě to je se vztahem k mé milé a jejím rodičům krapátko složitější... :(
S její mamkou mám poměrně dobrý vztah, poklábosíme, zasmějeme se, i si někdy napíšem či zavoláme, atd......prostě pohoda. Zato její otec,...to je jiná. On je dost psychicky "narušenej" a škodí všem. Léčit se jít nechce a nikdo ho k tomu nemůže donutit.(bohužel) *hunter*
Svoji manželku a 2 děti velmi silně psychicky a do určité míry i fyzicky týrá a ubližuje jim. Bohužel se u něho projevují i znaky sexuálního chování (tady toho se moc bojím protože moji krásce je 9 let a je jen otázkou času kdy ji začne sexuálně zneužívat. ]:>
Ohledně toho otce....mě vyhrožuje smrtí a zabitím za to, že se kamarádím s jeho dcerou. Bohužel kvuli mě vyhrožuje zlikvidováním i celé mé rodině a to je také hlavní důvod proč jsem musel před měsícem odejít z domu.

PS: Jo mimochodem.....je to náš soused... *vava* *ireful* *hunter*
už nemůžu psát.....sorry... :´( :´( :´(
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

Nazdar Nicku!

Tak jak si to procitam,neco tam urcite nebude v poradku..
Pises,ze s mamou holky je vsechno ok,zatimco otec vyhrozuje zabitim.
Vedi ti rodice o tve orientaci? A pokud ne,jak berou vas vztah s jejich dcerou?
Pokud je ti cca.15-18 let,tak by snad rodice mohli mit trochu pochopeni..i kdyz..
Prave jsem si vzpomel,jak jsem se kdysi prorekl o sve naklonnosti k 10 lete divce pred jejim otcem. Tehdy mi bylo 17 let. Jeji otec to ohodnotil takto: pokud jsem pedofil,tak me pry s okamzitou platnosti na miste zabije. Nastesti mi dal "sanci"-jelikoz on tomu porozumel tak,ze jsem se sice zamiloval do jeho 10 lete dcery,ovsem s tim,ze si "na ni chci pockat"-az vyroste. Tak jsem ho v tom jeho nazoru pochopitelne utvrdil..abych se vyhnul slibene a jiste smrti..))

Ted',s odstupem casu to vidim tak,ze jsem toho v mladi dost promarnil. Jiz ve svych 14-15 letech jsem se povazoval za starce a invalidu,ktery je ve vsem omezen a nic nesmi. A kdyz to ted' srovnavam se svym vekem-30 let,tak vidim,ze v tech svych 15 letech,by se na me okoli snad s takovym obrovskym pohorsenim divat nemuselo-pokud bych tehdy kamaradil s detmi o 3-4 roky mladsimi, nez jsem byl ja sam. Stejne si to ale spis namlouvam..
Pokud se dobre pamatuji,tak ve veku zhruba od 15-18 let,by nebyl problem kamaradit napr. s 13-15 letou divkou.To by mohlo byt prijatelne i pro jeji rodice,nebot' i jim by bylo jasne,ze se vlastne uz o uplne dite nejedna.
Takovy pripad jsem zazil(me bylo 17 a ji 14 let),rodice se vsim naprosto souhlasili,dokonce si velmi prali aby nas vztah pokracoval i v budoucnu. Jediny a nejvetsi problem byl v tom,ze nehlede na jeji vek 14 let,pro mne ta divka byla zcela uplne jako dospela zena.
Zatimco rodice 10-11 letych deti,ktere ve me skutecne probouzeli vasen', ti se na me uz v te dobe casto divali s urcitym podezrenim: "jak to,ze ho v 17 letech nezajimaji jeho vrstevnice,jako vsechny ostatni kluky??! "..,"asi to bude pedofil"..

Opravdu nevim,zdali se jiz nevyhrotila situace v rodine tve male pritelkyne spise pro socialniho pracovnika.
Z druhe strany,pokud se jimi zacnou zabyvat urady,nikdo nevi,cim to vsechno muze skoncit a hlavne,co se pak stane s detmi?
Take me moc mrzi,ze jsi kvuli tomu vsemu musel odejit z domu... jen doufam,ze mas kde bydlet..


S pozdravem



lsiv
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Nick »

Ahoj lsive!
díky za příspěvek.
No, ono je to krapátek složitější.
Mě je 25 a její mamka ví o tom, že jsem do její dcerky zamilovaný a nejspíš to tuší (ten nic oficiálně neví)
i její otec. On je trochuv na hlavu.....no prostě je trochu psychicky mimo...a je tak trochu výbušný @=
no a ví, že za jeho dcerou chodím a že si s ní povídám, hraju... a za to mě tak hodně nenávidí, že mi vyhrožuje zabitím jakmile mě spatří...no prostě pech... :( jinak bydlet zatím mám kde, ale nevím co bude dál....snad to bude dobré...díky a pěkný den.

Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Kasz »

Víte, co rodičům nejvíc vadí na pedofilech? To, že jsou pedofilové. To je totiž jejich jediný "argument", jim však plně postačující.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od lsiv »

No ano, a hlavne kdyz toho "naseho" pedofila TV Nova natolik krasne a barvite svetu predstavi,tak zajiste ten rodic,ktery svuj mozek premyslenim prilis nezatezuje, bude vzdy 100% vsemu rozumet nejlepe a bude pokazde s naprostou objektivni jistotou vedet,o co se presne jedna..jak jen odnekud to kouzelne sluvko uslysi..



Nicku,

tve pritelkyni je 9 let? To muze znamenat,ze i jeji rodice nemusi byt prave nejstarsi(vuci tvemu veku).
Pokud je jeji otec "na nervy",nemuze to byt spis kvuli jeho zarlivosti-resp. strachu,ze mas zajem o jeho manzelku a dceru pouzivas jen jako "prostredek" jak byt jeho zene nablizku? Takhle by mohl "dospelak-heterak" klidne uvazovat.
A v pripade,ze matka o tve lasce k jeji dceri vi,jak ta mama hledi na vas vztah do budoucna? Pokud se k jeji dceri chovas ohleduplne a s laskou,jiste by nebyla proti tomu aby vase pratelstvi pokracovalo i mnohem pozdeji-az dcera vyroste,coz by mohlo postupne prejit i do neceho trvaleho(napr. snatek).
Dovedes si neco takoveho predstavit? Byl by jsi schopen milovat se vsim vsudy dospelou zenu,ktera ti tvoji nynejsi princeznu bude pripominat jiz jen velmi vzdalene?

Mam obavy z tveho sdeleni, o "sexualnim chovani" otce tve milovane divky. Mas takovy pocit z duvodu,ze neni svoji manzelkou sexualne uspokojen? Podle dosavadniho popisu se ten clovek pedofilnimi sklony nevyznacuje. Chtel by pouzit svoji dceru jen jako "nahrazku"? Je to alkoholik nebo narkoman? Leci se u psychiatra? Pokud neni mozne situaci ovlivnit(kontrolovat) s pomoci jeji matky,nebylo by vhodne se zkontaktovat napr. s jejich pribuznymi,s nimiz by mohla byt rozumnejsi rec?
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od Nick »

Kasz...máš naprostou pravdu!!!

lsiv...radši přesunem tuto debatu do soukromého prostředí. Už jsem se dostal do větších detailů které nechci dál veřejně rozebírat.

Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
zdenek.hry
Registrovaný uživatel
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: BAN
Příspěvky: 39

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od zdenek.hry »

SMAZÁNO - nevhodný příspěvek
Naposledy upravil(a) zdenek.hry dne neděle 5. 8. 2012, 23:47:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od MarkM »

zdenek.hry:
Ano je hrozný co se děje, ale řešit to agresivitou a násilím ? To by taky vůbec ničemu nepomohlo, dokonce bych řek, že by to uškodilo všem stranám a bylo by to jen horší.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
zdenek.hry
Registrovaný uživatel
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: BAN
Příspěvky: 39

Re: Co rodicum na pedofilech nejvic vadi?

Nový příspěvek od zdenek.hry »

SMAZÁNO - nevhodný příspěvek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů